Look at Me Photography id:31182

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
697-809...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Wrocław, dolnośląskie
Data dodania: 02-10-2017
Liczba odwiedzin: 252

Oferta

Cześć, mam na imię Asia i bardzo chciałabym Wam towarzyszyć w tym szczególnym dla Was dniu. Jestem fotografem, któremu zależy przede wszystkim na poznaniu Was, dlatego przed ślubem staram się spotkać i porozmawiać o tym, jakie zdjęcia Was interesują najbardziej. Mnie bliski jest fotoreportaż, lubię zdjęcia czarno-białe, ale z fotografiami kolorowymi też dobrze sobie radzę:) Oprócz fotografii cyfrowej oferuję też zdjęcia czarno-białe wykonane aparatem analogowym. Jeśli spodobają Wam się moje zdjęcia, zapraszam do współpracy:) Dla mnie to będzie wielka radość móc uczestniczyć w Waszym Cudownym Dniu.

Specjalizacja:

 • album tradycyjny
 • fotoksiążka
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa

Ilość fotografów:

 • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: Look at Me Photography id:31182
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Kasia
Kasia
(5)
Dodano: 04-12-2017
Data imprezy: 25-11-2017
Miejscowość: Gdynia
Jeśli potrzebujesz idealnych zdjęć z wesele i super sesji, to doskonale trafiłeś :) Pani Asia to świetny fotograf, pelen profesjonalizm i do tego osoba, ktora jest w stanie rozładować nawet największy stres :) a zdjęcia... cudowne!
Bogusia
Bogusia
(5)
Dodano: 10-11-2017
Data imprezy: 24-09-2016
Miejscowość: Starachowice
Joanna jest wspaniałą osobą, która podchodzi do swojej pracy z ogromną pasją i zaangażowaniem. Jej uśmiech, pozytywne nastawienie i profesjonalizm sprawiły, że czuliśmy się bardzo komfortowo i swobodnie. Piękne zdjęcia które od niej otrzymaliśmy przypominają ten wyjątkowy dla nas dzień. Zarówno zdjęcia w wersji elektronicznej jak i album z wywołanymi fotografiami są najwyższej jakości. Co było dla nas istotne, Asia oferuje także usługi z zakresu fotografii analogowej, do którą szczególnie lubimy.

Bardzo polecam! :)
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 08-11-2017
Data imprezy: 07-10-2017
Miejscowość: Szydłowiec
Dzięki Asi razem z mężem mieliśmy szczęście mieć wspaniałą sesję plenerową w historycznym miejscu w Szydłowcu! Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Joanna to osoba bardzo kontaktowa - dzięki atmosferze podczas sesji czuliśmy się bardzo dobrze - zero stresu!

Polecam wszystkim, którzy cenią profesjonalną fotografię:)
Magda
Magda
(5)
Dodano: 07-11-2017
Data imprezy: 03-06-2017
Miejscowość: Starachowice
Profesjonalny fotograf z pasją. Pozytywne nastawienie i uśmiech były dla nas ważne w tym pięknym, ale dość stresujące dniu (zwłaszcza,że ślub odbywał się się chcrzcinami). Polecam!

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.