Zobacz zdjęcia (5)
Łukasz Marciniak fotografia, Kwidzyn - zdjęcie 1
Łukasz Marciniak fotografia, Kwidzyn - zdjęcie 2 Łukasz Marciniak fotografia, Kwidzyn - zdjęcie 3 Łukasz Marciniak fotografia, Kwidzyn - zdjęcie 4 Łukasz Marciniak fotografia, Kwidzyn - zdjęcie 5
1 / 5

Łukasz Marciniak fotografia id:30133

Kwidzyn, pomorskie
(2)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

Pasja fotografii i wideofilmowania wciągnęła mnie na dobre, dlatego też zamieniłam ją w sposób na życie.
W swojej pracy stawiam na jakość zdjęć, dlatego korzystam z wysokiej klasy sprzętu Nikon, profesjonalnych lamp, statywów, blendów itp.
Pasjonuję się również wideofilmowaniem. Używam kamery Canon zapisującej w jakości Full HD, oświetlenia oraz stabilizacji "stadycam".

Wszelkie imprezy okolicznościowe, wydarzenia lokalne, reklama produktowa, modeling, narodziny dziecka i inne wydarzenia są moim wyzwaniem. Po części!!! odzwierciedla to moja galeria.

Współpracuję z makijażystką. Na życzenia klientek wykonuje makijaże: próbny ślubny, ślubny, studniówkowy, do sesji itp.

Opinie (2)

Łukasz Marciniak fotografia id:30133
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
J
Joanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-10-2019
Bydgoszcz
Data dodania: 17-03-2020

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, efekty spełniły nasze oczekiwania 😊dzięki Panu Łukaszowi mamy wspaniała pamiątkę z Naszego ślubu i wesela 😊uchwycil wszystkie najważniejsze momenty i efekt jest niesamowity 😊poza tym należy wspomnieć o kulturze osobistej kamerzysty, profesjonalnym i sympatycznym podejściu do klienta😍polecamy z całego serca bo naprawdę Warto!!!!

K
Kinga
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-09-2018
Kwidzyn
Data dodania: 21-11-2018

Wraz z Mężem szczerze polecamy Pana Łukasza, który wykonał dla nas wyjątkowy reportaż fotograficzny ze ślubu i wesela. Zaczynając od początku - kontakt zawsze przebiegał w sympatycznej atmosferze. Podczas wykonywania zdjęć w trakcie uroczystości, Pan Łukasz okazał pełen profesjonalizm i klasę. Z jednej strony był bardzo aktywny i czuwał, aby uchwycić wszystkie ważne momenty oraz wszystkich uczestników, z drugiej zaś - był niezwykle dyskretny i taktowny. Efekt prac Pana Łukasza przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania. :) Otrzymaliśmy bogaty pakiet zdjęć bardzo dobrej jakości na spersonalizowanym pendrivie, (dostarczonym na nasz adres zamieszkania oddalony o kilkaset kilometrów). W mojej skromnej ocenie - jakość zdjęć (kontrast, intensywność barw, kadry itd.) jest bardzo satysfakcjonująca. Wszystko w cenie, która jak na usługę tak wysokiej jakości jest wręcz bezkonkurencyjna.

Kontakt

Adres: Kwidzyn, , 82-500, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1646

Popularne miasta w okolicy