Zobacz zdjęcia (6)
Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100%, Warszawa - zdjęcie 1
Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100%, Warszawa - zdjęcie 2 Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100%, Warszawa - zdjęcie 3 Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100%, Warszawa - zdjęcie 4 Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100%, Warszawa - zdjęcie 5
Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100%, Warszawa - zdjęcie 6
1 / 6

Lumiere DJ - gwarancja dobrej zabawy na Twoim Weselu! Zabawa na 100% id:53762

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie
606-793...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Cześć! Planując wesele, możesz liczyć na to, że zagwarantuję Tobie i Twoim gościom niezapomniany efekt WOW! Tego nie da się powtórzyć więc postaw na doświadczenie i profesjonalizm.

Repertuar muzyczny zawsze ustalam z Parą Młodą, a w trakcie zabawy proponuje ciekawe przejścia, zawsze na bieżąco dostosowując muzykę do sytuacji.

Na wspólnym spotkaniu ustalamy z Parą Młodą niezbędne szczegóły i plan wesela. Kluczowe punkty obejmują m. in. muzykę do pierwszego tańca (wsparcie w odpowiednim dopasowaniu utworu, ucięciu fragmentu, skróceniu utworu, itp.), planowane godziny przerw, przygotowanie muzyki na okazję podziękowań dla rodziców czy prezentacji weselnego tortu.
Zabawy oczepinowe mogą obejmować np. test zgodności, rzut muszką i welonem/bukietem, dowolną zaproponowana i ustaloną przez Parę Młodą.

Mój repertuar muzyczny obejmuje praktycznie każdy rodzaj muzyki (np. lata 70/80/90, muzyka nowoczesna, disco, taneczna, zagraniczna, polska, lub nieco rzadziej: Lindy-hop czy jazz). Na specjalne przypadki i dedykacje zawsze w trakcie pracy posiadamy łączność z Internetem, aby możliwe było spełnienie nawet najbardziej wyjątkowych dedykacji.

Podczas 10-letniego stażu w zawodzie DJ, oprócz klasycznych wesel czy urodzin, miałem okazję prowadzić wiele niecodziennych wydarzeń i obsługiwać niejednokrotnie niezwykłych klientów, dzięki czemu zdobyłem bezcenne doświadczenia. Mogę śmiało stwierdzić, że zawsze spodziewam się niespodziewanego : )

W ramach usługi zapewniam:
-profesjonalne nagłośnienie na Weselu
-profesjonalne oświetlenie w niskoemisyjnej technologii LED oraz specjalne efekty świetlne (w zależności od ustalonej konfiguracji)
-bezprzewodowe mikrofony
-poprowadzenie gości podczas wydarzenia i kierowanie taneczną częścią Wesela

Chętnie odpowiem na Wasze pytania i omówię szczegóły.
Do usłyszenia!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
606-793...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 86
Zadzwoń
606-793...
Napisz

Popularne miasta w okolicy