Zobacz zdjęcia (5)
LUPASTUDIO - Artur Lupiński, Gdańsk - zdjęcie 1
LUPASTUDIO - Artur Lupiński, Gdańsk - zdjęcie 2 LUPASTUDIO - Artur Lupiński, Gdańsk - zdjęcie 3 LUPASTUDIO - Artur Lupiński, Gdańsk - zdjęcie 4 LUPASTUDIO - Artur Lupiński, Gdańsk - zdjęcie 5
1 / 5

LUPASTUDIO - Artur Lupiński id:22125

Gdańsk, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Dzień ślubu to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka, a zadaniem fotografa jest zadbanie o to, by chwile te jak najlepiej uwiecznić na zdjęciach.

Nazywam się Artur Lupiński i jestem właścicielem Lupastudio. Mam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu uroczystości ślubnych i osobiście dbam o to, by relacja fotograficzna z Waszego ślubu była najwyższej jakości. Zdjęcia wykonuję przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Dysponuję własnym oświetleniem do wykorzystania w miejscach o niewystarczającej ilości światła oraz posiadam zezwolenie na fotografowanie uroczystości w kościołach. W 2010 roku moja firma wyróżniona została certyfikatem jakości przez trójmiejski portal internetowy i kwartalnik o tematyce ślubnej „Weselnik”.

Na ofertę relacji z dnia ślubu składają się:

aranżowany plener ślubny - ustalany indywidualnie z każdą parą w zależności od ich upodobań; przedstawiam propozycje lokalizacji plenerowych
przygotowania do zaślubin w tym wizaż i ubieranie panny młodej
ceremonia ślubna
wesele - obsluga imprezy do oczepin
Głównym efektem pracy fotografa jest album ślubny i dlatego przywiązujemy do jego formy dużą wagę. Zaprojektujemy go Państwu indywidualnie w formie drukowanego fotoalbumu, w którym zdjęcia rozmieszczone zostaną według naszego autorskiego projektu.

Oprócz drukowanego albumu ze zdjęciami przekażemy Państwu jego internetową wersję pendrive z fotografiami w dużej rozdzielczości oraz udostępnimy galerię online.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Gdańsk, , 80-180, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1226

Popularne miasta w okolicy