Zobacz zdjęcia (5)
Nowe Lustro Fotobudka, elegancja i szyk. Promocja już od 600 zł /2h, Radlin - zdjęcie 1
Nowe Lustro Fotobudka, elegancja i szyk. Promocja już od 600 zł /2h, Radlin - zdjęcie 2 Nowe Lustro Fotobudka, elegancja i szyk. Promocja już od 600 zł /2h, Radlin - zdjęcie 3 Nowe Lustro Fotobudka, elegancja i szyk. Promocja już od 600 zł /2h, Radlin - zdjęcie 4 Nowe Lustro Fotobudka, elegancja i szyk. Promocja już od 600 zł /2h, Radlin - zdjęcie 5
1 / 5

Nowe Lustro Fotobudka, elegancja i szyk. Promocja już od 600 zł /2h id:44228

Radlin, śląskie

O nas

Nowa Fotobudka lustro. Elegancja i szyk i dmuchany zamek Weselny - Biały Zamek.

Fotobudki Lustra to estetycznie wyglądające, przenośne studia fotograficzne. Elegancji i szyku dopełnia, złota zdobiona rama lustra, kordony oraz najczęściej czerwony. Obsługa jest intuicyjna, animacje w języku polskim. Zawsze jednak obecny będzie nasz asystent, który zajmie się obsługą urządzenia i zachęci do korzystania z niego bawiących się na weselu gości. Oni bardzo chętnie korzystają ze wszystkich możliwości urządzenia tworząc niezapomniane pamiątki w postaci zdjęć i osobistych podpisów.

Dmuchany Zamek Weselny - Biały Zamek

Najnowszy trend ślubny. Któż z nas będąc dzieckiem nie chciał poskakać. Która dziewczynka nie chciała być księżniczką w zamku. Dziś możesz to połączyć jako dorosła osoba a do tego dać radość frajdę i zabawę wszystkim gościom.
Dmuchany zamek tego potrzebujecie na Waszym Weselu.


Czas pracy.
Koszt dotyczy zawsze tylko czasu pracy. Przygotowanie i demontaż, to nasza sprawa i nie wlicza się do czasu pracy Fotobudki.

liczba odwiedzin: 1269

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie