Magda.M Fotograf ślubny z pasją id:11740

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografią zajmuję się z zamiłowania, a także z zawodu. Oferuję sesje fotograficzne wszelkiego rodzaju. Najlepiej czuję się w fotografii dziecięcej, ślubnej i okazjonalnej. Moją gwarancją może być nie tylko dyplom, ale także opinie zadowolonych klientów, które są moimi największymi osiągnięciami i dumą.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener

Cennik

Orientacyjna cena: 900 PLN / dzień

Cenię siebie, swoje wykształcenie i pracę, ale wychodzę z założenia że drogo, nie znaczy dobrze. Koszty zwykle poddawane są negocjacjom, choć zawsze po odebraniu zdjęć para młoda, czy inni klienci stwierdzają: "czemu tak tanio?! :) Cenę ustalam indywidualnie do każdego zlecenia. Biorę pod uwagę zarówno czas jaki poświęcam na sam reportaż, ale także kwestię dojazdu i ewentualnych dodatkowych kosztów i czasu jaki zajmie mi obróbka. Do każdego klienta podchodzę z zaangażowaniem i poświęcam maksimum czasu.

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Magda.M Fotograf ślubny z pasją id:11740
Ilość głosów: 1 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Beata Dodano: 28-01-2014
(5)
Nasza miła współpraca z p. M. Miklis rozpoczęła się w dniu naszego ślubu.Już wtedy doceniłam kreatywność oraz ciepło bijące od p. Magdy, które pozwoliło mi nie odczuwać strachu przed obiektywem. Mijają 4 lata a znajomi w dalszym ciągu pytają kto jest autorem tak cudnych zdjęć. Dlatego też na sesję brzuszkową zgłosiłam się "pod ten sam adres".Byłam wzruszona z jaką delikatnością p. Magda dotykała mojego brzuszka podczas układania scrabbli z imieniem naszego dziecka.Również niezwykle miło wracam pamięcią do momentu sesji noworodkowej i ciepłym słowom p. Magdy skierowanym do naszego synka podczas sesji, dzięki którym nie bał się on nowej dla niego sytuacji.Dzięki wysokim kompetencjom, rzetelności oraz olbrzymim pokładom ciepła to właśnie p. Magdę wybraliśmy fotografem naszej rodziny.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Magda.M Fotograf ślubny z pasją
Województwo:śląskie
Miejscowość:Tarnowskie Góry
Data dodania: 28-01-2014
Liczba odwiedzin: 574

Polecamy

Nowe ogłoszenia