Make a wish! Animacje dla dzieci

od 100 do 350 zł
Opoczno, łódzkie
E-firma videospotkanie

O nas

Zapewniamy wyjątkową zabawę dla dzieci, które na przyjęciach powinny bawić się równie dobrze jak dorośli!

Jesteśmy animatorkami z kilkuletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Magdalena od 6 lat pracuje jako niania. Zajmowała się maluszkami od 3 msc. życia. Justyna pracuje w opoczyńskim przedszkolu. Ukończyła studia pedagogiczne na kierunku wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną oraz surdopedagogika z terapią pedagogiczną. Ukończyłyśmy kurs animatora czasu wolnego, jednakże naszym największym doświadczeniem okazało się macierzyństwo. W naszych głowach zrodził się pomysł animacji na przyjęciach i urodzinach. Pragniemy dać dzieciom wspaniałą zabawę, a rodzicom chwilę odpoczynku.

W naszej ofercie znajduje się wiele przeróżnych opcji, które modyfikujemy odpowiednio
do wieku jak i możliwości uczestników zabawy. Każde nasze zlecenie poprzedza rozmowa, dzięki której my animatorki, możemy poznać potrzeby dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy otwarte na nowe pomysły, nieustannie poszukując nowatorskich rozwiązań oraz zabaw, które wpisują się w aktualne trendy wśród dzieci. Psi patrol, L.O.L Surprise, Frozen, a nawet Ekipa nie są nam obce.

Uwielbiamy tańczyć i śpiewać. Kochamy bańki mydlane, bez których nie wyobrażamy sobie żadnej animacji. Jednakże zdajemy sobie sprawę, że nie każdy musi mieć ochotę na zabawę
w grupie, dlatego zawsze tworzymy strefę chill, w której dzieci mogą oddać się spokojnym zajęciom plastycznym czy rozsiąść się na wygodnych poduchach czytając fajne książki.

Kolejną grupą, o którą chcemy szczególnie zadbać to najmłodsi uczestnicy zabawy. W naszych zajęciach samodzielnie mogą uczestniczyć dzieci powyżej 3 roku życia. Maluszki w wieku 0-3 wraz z rodzicami zapraszamy do zabawy w stworzonym specjalnie dla nich kąciku malucha, wyposażonym w matę piankową, miękki basenik z kulkami i inne zabawki odpowiednie do ich wieku.

Naszą główną atrakcją na weselach jest wieczór filmowy. Jako mamy doświadczyłyśmy sytuacji, w której jako gościnie kończyłyśmy zabawę wraz z porą snu naszych dzieci. Chcemy aby rodzice mogli bawić się na przyjęciu wiedząc, że ich pociechy są pod czujną opieką animatorek. Plan przyjęcia jest następujący: wspólna zabawa, seans filmowy, a do tego popcorn jak w prawdziwym kinie! Po skończonym seansie usypiamy dzieci i czuwamy nad ich snem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

liczba odwiedzin: 1006

Wyjątkowe sale weselne w mieście Opoczno

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie