Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

Make Up Mammy id:36183

Kontakt

5
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Make Up Mammy

Make Up Mammy Ostatnio widziany 21-06-2018
889-195...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Wrocław, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 02-06-2018
Liczba odwiedzin: 96

Oferta

Makijaż - mój cel to Twoja satysfakcja. Makijaż ślubny to kropeczka nad i podkreślająca atuty Twojej urody, to element niemal tak ważny jak suknia ślubna.
Serdecznie zapraszam na makijaż ślubny, okolicznościowy, okazjonalny, wieczorowy, dzienny, makijaż na sesję zdjęciową, a także wieczór panieński.

W celu sprawdzenia aktualnie wolnych terminów zachęcam do kontaktu telefonicznego.

Pracuję w dużej mierze na markach profesjonalnych ( Estee Lauder, Clarins, Morphe, MAP, Tarte, Benefit, Mac, Too Faced , Sensai, Kryolan) , choć w swoim kuferku posiadam również sprawdzone przeze mnie kosmetyki drogeryjne (Kobo, My Secret, Inglot, Golden Rose). Dbam o wysoką higienę pracy, wszystkie pędzle i użyte akcesoria są dokładnie myte i dezynfekowane, używam jednorazowych aplikatorów.

Jak zaczęła się Twoja przygoda z branżą ślubną? Życie jest pełne niespodzianek, swoja pasją i miłością do makijażu zaraziła mnie wspaniała osoba, która malowała mnie w dniu ślubu.

Jaki jest mój styl? Styl makijażu? Makijaż to kropeczka nad i podkreślająca atuty Twojej urody, staram się z każdej kobiety wydobyć jej najpiękniejsze oblicze.

Co jest najważniejsze w wyborze ślubnego usługodawcy? Najważniejsza jest to, aby to co robię się Pani podobało, aby mój styl odzwierciedlał to co Pani w makijażu lubi najbardziej.

Jaka jest moja najmocniejsza strona? Jeśli podejmuję się jakiegoś zadania to wkładam w nie całe swoje serce i wykonuję je na 100%, z należytą starannością i dokładnością.

Zakres usług:

 • dojazd do klienta
 • makijaż

Cennik

Makijaż
od 100 do 130 / wizyta
Makijaż okazjonalny 100-120zl, makijaż ślubny 120-150zl.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Make Up Mammy
Imię:Karolina
Nazwisko:Make Up Mammy
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Wrocław
Kod:52-213
Adres:Ułańska

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.