Zobacz zdjęcia (15)
Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka, Białystok - zdjęcie 1
Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka, Białystok - zdjęcie 2 Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka, Białystok - zdjęcie 3 Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka, Białystok - zdjęcie 4 Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka, Białystok - zdjęcie 5
Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka, Białystok - zdjęcie 6
1 / 15

Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka id:1304

250 zł / wizyta
Białystok, podlaskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma umowa na odległość
604-143...

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Pozostałe

  • peeling

Witam drogie Panny Młode

Nazywam się Elżbieta Skoczeń. Jestem dyplomowana wizażystką, stylistką, personal shopper i kreatorką wizerunku. Makijażem, sztuką upiększania i kreowania wizerunku zawodowo zajmuję się od 17 lat.
Jestem finalistką Międzynarodowych Mistrzostw Makijażu - GOLDEN LIPSTICK . Posiadam certyfikat Francuskiej Szkoły Makijażu Profesjonalnego i Artystycznego Sophie Lecomte.
Pracuję z klientkami indywidualnymi ale też kreuję wizerunek celebrytów , pracuję przy sesjach zdjęciowych i pokazach mody ze znanymi projektantami, przy tworzeniu teledysków i filmu.

Moją największą pasją od zawsze jest makijaż ślubny i ślubna stylizacja. Uważam, ze w tym Najważniejszym Dniu każda Panna Młoda chce wyglądać olśniewająco i moja w tym rola, aby temu wyzwaniu sprostać.
A więc droga Panno Młoda. Oferuje Ci profesjonalną usługę z dojazdem do domu, która obejmuje wodoodporny i piękny makijaż w dniu ślubu, który do samego rana wytrwa w niezmienionym stanie, odpornym na ślubne wzruszenia, makijaż próbny i plenerowy w tym najważniejszym Dniu w życiu.
W dniu ślubu przyjadę do Ciebie, aby Cię odstresować moim makijażem. Umaluję również Mamusię, świadkową i inne chętne Panie. Wykonam też retusz ślubny Pana Młodego.

Moje doświadczenie zawodowe jest dla Ciebie gwarancją staranności i trwałości makijażu, który nienagannie wytrzyma do samego rana.
Wykonuje makijaże zarówno delikatne jak i mocniejsze, to wszystko zależy od tego, droga klientko, czego ode mnie oczekujesz. Pracuję na najwyższej klasie selektywnych kosmetykach ,dostępnych tylko dla nas ,wizażystów, co gwarantuje doskonałą jakość i niesamowity efekt.
Przy każdym makijażu dołączam gratis zagęszczanie rzęs jedwabnymi kępkami, które utrzymują się do zmycia makijażu.

Przed makijażem finalnym proponuję spotkanie na makijażu próbnym, gdzie w miłej atmosferze pomogę Ci dobrać fason sukni ślubnej, polecę ślubnych stylistów fryzur ,którzy troskliwie się Tobą zaopiekują.
Zalecę pielęgnacje cery, dobierzemy wspólnie dodatki (bukiet i jego kolor, biżuterię)i najważniejsze, stworzymy śliczny makijaż ,odpowiedni do Twojego typu urody i ślubnej stylizacji w miłej, kameralnej atmosferze.
Pracuję nie tylko na terenie Białegostoku ale też dojeżdżam do klientek z całego kraju.

Oprócz ślubnych stylizacji wykonuje makijaże na wszelkie okazje, prowadzę też indywidualna naukę makijażu i metamorfozy z przeglądem szafy w Twoim domu.Jest możliwość umówienia się ze mną na wspólne, przemyślane zakupy i zmiany w Twoim wyglądzie co niesamowicie poprawia samopoczucie.
Do usług makijażowych dołączam w ofercie przedłużanie rzęs metodą 1:1 oraz manicure z hybrydowym upiększeniem.

Serdecznie zapraszam do mojego Świata Piękna.
Zawsze pełnego profesjonalizmu na najwyższym poziomie.

Elżbieta Skoczeń

Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka - film 1 Profesjonalny makijaż ślubny Elżbieta Skoczeń Osobista stylistka - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Elzbieta Skoczeń

Makijaż ślubny

250zł/ wizyta

Makijaż ślubny z zagęszczaniem rzęs kępkami z dojazdem- 250 zł
Makijaż próbny ze stylizacją- 250 zł
Retusz Pana Młodego- 80 zł
Makijaż Mamy, świadkowej, gości- 220 zł
Serdecznie zapraszam.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moja oferta drodzy Państwo jest wyjątkowa, dedykowana indywidualnie dla każdej Panny Młodej,aby w tym Najważniejszym Dniu poczuła się najpiękniejsza. Jestem od tego,aby spełnić marzenia nie tylko makijażowe ale też dać komfort i pewność,że wybraliście Państwo właściwą osobę we właściwym czasie i miejscu.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Moją usługę wyróżnia wysoka kultura dbałości o klientkę w każdym najdrobniejszym szczególe oraz profesjonalizm.Każdy drobiazg jest ważny i tutaj nic nie ma prawa umknąć mojej uwadze.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na bogate doświadczenie w branży make-up, rzetelne i pozytywne opinie moich klientek oraz potwierdzone zawodowe osiągnięcia. To daje gwarancje,że mogą być spokojni o wykonaną usługę.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Profesjonalizm,punktualność,doskonała. atmosfera podczas pracy,kreatywność i głębokie zaangażowanie w wykonywany projekt makijażowy.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Nowe wyzwania. Każda Panna Młoda jest jak pudełeczko słodkich czekoladek. Powoli się otwiera i delektuje każdą chwilą.Rozpływam się patrząc na uśmiech zadowolenia na Waszych buziach.

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Praca daje mi możliwość realizacji marzeń moich klientek i osobistych, uczestniczenia w tak wyjątkowo intymnych chwilach przygotowań oraz radosny uśmiech zadowolonej klientki. Wtedy biorę głęboki wdech bo wiem,że dałam z siebie wszystko.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończona Francuska Szkoła Makijażu Profesjonalnego i Artystycznego Sophie Lecomte, Szkoła Makijażu Anity Folaron,kursy i szkolenia Szkoła Dziewulska i Syn i wiele innych. To wszystko jest na mojej stronie oraz na fb.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia.

Współpraca z celebrytami m.innymi Katarzyną Figurą,Grażyną Wolszczak,Mirosławem Baką ,Iloną Montana,Wojciechem Dąbrowskim,Kają Paschalską, Magdaleną Soszyńską, Moniką Zamachowską i wielu innych arystów,którzy właśnie mi zaufali w tak ważnych dla nich chwilach. Współpraca ze znanymi fotografami w tym z z Miro Arva,fotografem Naomi Campbell.Udział w sesjach zdjęciowych, przy produkcji teledysków, pokazach mody.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Długa i piękna to liczba bo ponad 17 lat:)). Czas tak szybko mija jednak każda chwila, związana z tak ważnym wydarzeniem do końca życia pozostaje w mojej pamięci.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Każdy ślub jest inny, przygotowywany wg indywidualnych pragnień Pary Młodej. W każdej sytuacji trzeba być na tyle otwartym ,aby dopasować swoje umiejętności do oczekiwań Pary Młodej,co zawsze czynię z niezwykłą starannością.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jeśli ustalam termin malowania ślubnego najpierw muszę wiedzieć ile będzie chętnych Pań do malowania, aby każdej poświęcić maksimum czasu .Ustalam wtedy w grafiku godziny,aby wszystko było uporządkowane i przejrzyste. Generalnie profesjonalny makijaż trwa około godziny,nie wyliczam nigdy czasu, daję go tyle, ile potrzebuje dana osoba,aby makijaż był perfekcyjny i trwały.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Współpracuję z moimi asystentkami, które sama wykształciłam,które ukończyły moje szkolenia ,uhonorowane międzynarodowym certyfikatem. Polecam tez dobrych ,zaufanych stylistów fryzur aby wszystko odbyło się nienagannie.

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Kosmetyki,których używam są najwyższej jakości,niedostępne w sklepach, są trwałe i wodoodporne .Nie uczulają nawet przy bardzo wrazliwych buziach. Jak wiadomo podczas ślubu są wzruszenia a Panna Młoda i inne umalowane panie muszą mieć ten komfort,że nie myślą o makijażu bo on jest i nie spłynie przy łzach wzruszenia. Każdy makijaż na koniec zawsze dodatkowo utrwalam specjalnym preparatem także daję gwarancję nawet do 24 godzin,że się utrzyma i nie spłynie.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski komunikatywnie także nie mam tutaj żadnych barier w porozumieniu się z cudzoziemcami. Uczestniczyłam w przygotowaniach wielu obcojęzycznych Par i było super a czasem nawet i śmiesznie, jak Młodzi nie znali poprawnie angielskiego. Przynajmniej było wesoło.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Termin weselnego makijażu trzeba w miarę szybko ustalać, Panie robią to nawet z rocznym wyprzedzeniem bo jak wiadomo są miesiące bardziej oblegane w roku a te ,,schodzą'' w kalendarzu najszybciej. To samo z makijażem próbnym ,który jest bardzo ważnym spotkaniem, warto umówić się nawet i 5 miesięcy przed wydarzeniem bowiem oprócz doboru makijażu zalecam również odpowiednią pielęgnację,aby cera w dniu ślubu naprawdę zachwycała świeżością.

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwsze spotkanie z reguły to jest makijaż próbny ale w dzisiejszej dobie internetu możemy tez łączyć się przez messenger i kamerki . Wtedy tez ustalamy sobie na wstępie terminy, ilości osób do przygotowań makijażowych i termin spotkania próbnego.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

W momencie ,kiedy Para Młoda decyduje się na współprace ze mną od momentu podpisania umowy jestem cały czas do ich dyspozycji, telefonicznie, online i mailowo. Doradzam też przy doborze sukni,bukietu, dodatków także w grę wchodzą również przedślubne ,wspólne zakupy ze mną. Nie ma godzin,gdzie nie wypada zadzwonić o poradę:)),każda chwila,jeśli tego potrzebujesz i dla mnie jest najważniejsza.

Jaki jest styl naszej pracy?

Styl mojej pracy ocenia każda klientka indywidualnie. Jestem osobą bardzo otwartą na wszelkie sugestie, wprowadzam dobry nastrój podczas makijażu, aby odstresować moje kochane kobietki. Wkładam w moją prace całe moje serce i pasję.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Jestem w stanie dopracować każde indywidualne zamówienie pod potrzeby i życzenia klienta. Jestem elastyczna w podejściu do każdego, nietypowego nawet zlecenia:).

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Staram się podpowiadać, co zrobić, doradzić, odstresować. Wykorzystuje tu swoją niespożytą wenę twórczą,która bardzo pomaga w różnych sytuacjach.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nerwowość Pary Młodej,obawy czy wszystko się uda na czas i czy sala weselna jest odpowiednio przygotowana, czy goście dojadą na czas i wiele innych rzeczy,które w tym dniu są najwazniejsze.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Czasem zdarzają się natrafić na niespodziewane sytuacje ale w takich chwilach trzeba zawsze zachować spokój i być opanowanym, aby nie przysparzać Młodym stresu.Jednak z reguły wszystko jest tak przez nowożeńców zaplanowane,że wpadki zdarzają się bardzo sporadycznie.:)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Zawsze utrzymuję kontakt z moimi klientkami. Czy maluje do sesji poślubnej czy w innych sytuacjach zawsze służę radą i pomocą. Moje klientki od lat są wierne moim makijażom i jak się nadarza wielkie wyjście , zawsze jestem:))i moje magiczne pędzelki ze mną.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Mamy telefony i kontakt, ustalamy nowe reguły, aby wszystko było jak trzeba. Świat się nie zawali, jak Para wprowadzi jakieś nowości,będzie ciekawie i trzeba się będzie jeszcze bardziej spiąć w sobie a to lubię:)).

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Miłość sprawia,że bawimy się cudownie,tu nie potrzeba żadnych przepisów.Nastrój tego wydarzenia sprawia, że czujemy się wyjątkowo, nie potrzeba niczego więcej:).

Jakie wesele szczególnie zapadło nam w pamięć?

Wesele pary harleyowej. Stylowa suknia ślubna z długim welonem,on w skórzanym fraku. Zamiast samochodem ,para jechała na dwóch motorach Harley, ona na białym z powiewającym na 5 metrów welonem, Pan Młody na czarnym motorze, cały czas trzymając się za ręce. A za nimi kawalkada 50 Harleyów. Nie mogłam opanować łez, takie to było piękne.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Najbardziej nietypowy ślub, w jakim miałam przyjemność uczestniczyć odbywał się na plaży w Łebie w nocy podczas burzy. Zamiast sali były piękne,zdobione w stylu francuskim namioty . Niesamowita atmosfera i styl wesela bardzo mi się podobał.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Każde wesele ma swój klimat i ja ,jadąc do Panny Młodej, wtapiam się w każdy klimat,bo każdy jest piękny i inny. Atmosfera wzruszenia bardzo się udziela,więc niejednokrotnie płakałam patrząc ,jakie to wszystko jest piękne i wyjątkowe.Łez nie trzeba się wstydzić.

Jaka cecha charakteru jest najważniejsza w naszej pracy?

Profesjonalizm, spokój ,panowanie nad emocjami, empatia,perfekcja wykonania.Dbałość o higienę pracy i swoją stawiam na pierwszym miejscu.To też zawsze zapewniam moim klientkom.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Moją mentorką w makijażu jest moja mistrzyni Anita Folaron ,worldmakeupartist,która nauczyła mnie artystycznego spojrzenia na kreowanie makijażu,za co będę jej do końca życia wdzięczna.Pokazała mi piękny świat makijażu bez żadnych schematów i ograniczeń a to dla artysty jest bardzo ważne. Dzięki niej rozwinęłam skrzydła.

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Dużo medytuję,patrzę szeroko otwartymi oczami na świat, na przyrodę i kolory. Czerpię inspiracje z pokazów mody, innych znanych wizażystów i projektantów ,dzięki czemu wykształciłam swój niepowtarzalny styl.

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Nie spocząć na laurach, szkolić się, uczestniczyć w sympozjach i warsztatach makijażu, czerpać inspiracje z modowych czasopism. Jeśli ktoś powiedział,że o makijażu wie wszystko to znaczy,że nie wie nic.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Korektor mineralny,kredkę do brwi i błyszczyk:))aaa i mojego kochanego pieska.Będąc na bezludnej wyspie nie znaczy aby o siebie nie zadbać, nawet samej dla swojego dobrego samopoczucia i nastroju prawda:)?

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Trendy w makijażu cały czas się zmieniają,trzeba być na bieżąco z modą i nowinkami, obserwować innych artystów, po prostu nie stać w miejscu.Rozwijanie uskrzydla, motywuje,pozwala tworzyć i spełniać marzenia klientek.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Trendy mijają ale i wracają, także nie ograniczajmy się narzuconym stereotypom. Czerpanie inspiracji z poprzednich lat daje nam możliwość komponowania lepszych, ciekawszych i bardziej indywidualnych makijaży.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Makijaż eko jest bardzo modny w obecnej chwili, produkty,których używam bazują wyłącznie na wyciągach roślinnych, także każda klientka znajdzie w moim kuferku odpowiedź na swoje potrzeby.Dziś wszystko jest na wyciągnięcie ręki, także warto o tym wspomnieć.

Nasze pasje.

Makijaż o każdej porze dnia i nocy i w każdych warunkach,gotowanie,dobra książka.Uwielbiam też podróże,szczególnie te egzotyczne aby,jak to się mówi, zresetować się i złapać wiatr w żagle.

Ciekawostki na nasz temat.

Jestem osobą spontaniczną, bardzo otwartą ,wesołą, odważną na wyzwania. Ze mną na pewno nie będziesz ,droga Panno Młoda ,nudzić.:). Gwarantuję profesjonalną usługę na najwyższym poziomie.
Serdecznie zapraszam do mojego Świata Piękna.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Polski serial Dom oraz Noce i Dnie, książka Dlaczego mężczyźni kochają zołzy:), Pogoda dla bogaczy Irwina Shaw,wielka trzytomowa saga, którą czytałam po nocach przy lampce.

Opinie Elzbieta Skoczeń (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Elzbieta Skoczeń

Nazwa firmy: Elzbieta Skoczeń
Imię i nazwisko: Elżbieta Skoczeń
Adres: Białystok, ul. Leśna 39/8, 15-559, woj. podlaskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 21:00 Wt: 08:00 - 21:00 Śr: 08:00 - 21:00 Cz: 08:00 - 21:00 Pt: 08:00 - 21:00 Sb: 06:00 - 21:00 Nd: 06:00 - 21:00
604-143...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 22973
Zadzwoń
604-143...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie