Zobacz zdjęcia (2)
Makijaż ślubny i wieczorowy, kreowanie wizerunku, Łódź - zdjęcie 1
Makijaż ślubny i wieczorowy, kreowanie wizerunku, Łódź - zdjęcie 2
1 / 2

Makijaż ślubny i wieczorowy, kreowanie wizerunku id:2622

Łódź, łódzkie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Jestem dyplomowanym konsultantem ds. wizerunku ze specjalnością Wizaż-Makijaż-Stylizacja.

W 2000 roku ukończyłam szkołę wizażu „Cztery Pory Roku” z wynikiem bardzo dobrym. Dzięki tej szkole odkryłam swój talent, poszerzyłam wiedzę i nabrałam doświadczenia biorąc udział w pokazach i konkursach. Jako jedyna słuchaczka zostałam zaproszona przez wykładowców do reprezentowania szkoły na targach „Beaty Fair”, na których wykonywałam analizę kolorystyczną.
Od 2001 roku czynnie pracuję w swoim zawodzie wykonując analizę kolorystyczną, stylizację i makijaż.
Od 2006 do 2008 roku byłam wizażystą firmy Loreal w województwie łódzkim. Mogli mnie Państwo zobaczyć na pokazach makijażu w sklepach, galeriach i centrach handlowych. Wykonywałam klientkom makijaż dostosowany do typu urody, doradzałam zakup kosmetyków kolorowych i pielęgnacyjnych.
Przygotowywałam modelki do pokazów mody oraz sesji zdjęciowych, miałam okazję malować miss Polski Barbarę Tatarę. Brałam udział w przygotowywaniu gwiazd do imprezy Eska Music Awards.

Byłam kilkakrotnie zapraszana do Radia Łódź jako konsultant ds. kreowania wizerunku, opowiadałam o swojej pracy, trendach w modzie i kolorach, odpowiadałam na pytania słuchaczy. Występowałam też w telewizji Toya jako „specjalista od kolorów” i makijażu.
Współpracuję z firmami szkoleniowymi „Plus umiejętności” oraz „BOIE” prowadząc szkolenia indywidualne i dla firm z zakresu makijażu i styliz

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Łódź, woj. łódzkie
liczba odwiedzin: 2988

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie