Zobacz zdjęcia (5)
Makijaż ślubny, wieczorowy,na każdą okazję AGWER Makeup Studio, Szczecin - zdjęcie 1
Makijaż ślubny, wieczorowy,na każdą okazję AGWER Makeup Studio, Szczecin - zdjęcie 2 Makijaż ślubny, wieczorowy,na każdą okazję AGWER Makeup Studio, Szczecin - zdjęcie 3 Makijaż ślubny, wieczorowy,na każdą okazję AGWER Makeup Studio, Szczecin - zdjęcie 4 Makijaż ślubny, wieczorowy,na każdą okazję AGWER Makeup Studio, Szczecin - zdjęcie 5
1 / 5

Makijaż ślubny, wieczorowy,na każdą okazję AGWER Makeup Studio id:25061

Szczecin, zachodniopomorskie

O nas

Zakres usług:

  • dojazd do klienta
  • makijaż

Makijaż poza moją pracą, jest również moją pasją. Przychodząc do mnie, trafiasz w ręce profesjonalistki kochającej swoją pracę.
Wykonuję makijaże ślubne, wieczorowe, dzienne, studniówkowe, glamour, na sesje zdjęciowe, do teledysków, wideo, reklam itd. Wykonuję również indywidualne lekcje makijażu, po których moje klientki wiedzą jak się malować i jakie kosmetyki wybierać dla siebie.

Pracuję na profesjonalnych markach takich jak: Kryolan, MAC, Esee Lauder, Makeup Atelier Paris, Kat Von D, tarte, Affect i wiele więcej.

Jestem absolwentką rocznej szkoły wizażu w Makeup Institute w Szczecinie.
Ukończyłam kurs Wedding Make up Pro w Pro Makeup Academy w Warszawie pod nadzorem mistrzów wizażu Daniela Sobieśniewskiego i Karoliny Matraszek.
Ukończyłam szkolenie Maxi Makeup Pro Joanny Ferdynus Gołuszko (Maxineczki).
Byłam na warsztatach Secrets of Makeup z mistrzynią Karoliną Matraszek. Ukończyłam kurs online u Dominiki Chróścielskiej oraz Katarzyny Wojtyczy.
Dodatkowo uczęszczam na pokazy, prezentacje i szkolenia, które pozwalają mi rozwijać moje umiejętności oraz uaktualniać wiedzę.

Pracowałam przy wielu sesjach zdjęciowych do look booków, prywatnych, modowych, do publikacji i nie tylko.

Każdy makijaż dostosowuję do preferencji klientki. Dobieram kosmetyki, które najlepiej pasują do urody, stylu oraz ślubnej stylistyki.
Makijaże w dniu ślubu wykonuję w miejscu ustalonym przez klienta. Dojazd oraz jego koszt ustalany jest w zależności od miejsca wykonywania usługi. Dojazd poza teren Szczecina jest do indywidualnego ustalenia i zależy od ilości osób korzystających z usługi.

liczba odwiedzin: 2836

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie