Zobacz zdjęcia (7)
MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa, Gostyń - zdjęcie 1
MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa, Gostyń - zdjęcie 2 MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa, Gostyń - zdjęcie 3 MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa, Gostyń - zdjęcie 4 MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa, Gostyń - zdjęcie 5
MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa, Gostyń - zdjęcie 6
1 / 7

MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa id:54349

Gostyń, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
697-114...

O nas

Malowana Budka jest to fotobudka w wersji mobilnej stworzona po to, aby umilić Wam oraz Waszym Gością czas podczas jednego z najważniejszych dni w Waszym Życiu pozostawiając przy tym wspaniałe wspomnienia!!

W naszej Malowanej Budce każdy szczegół, detal dopracowany jest do perfekcji, a jej piękny kolor potrafi urzec każdego gościa! Gdy już poznacie nas z daleka czas poznać się troszkę bliżej. Co czeka was po wejściu do środka?

Czarny, zloty, biały! To właśnie trzy kolory które królują wewnątrz. Czarne delikatne obicia, białe szafki i meble, zlote wykończenia i dodatki , a zapomnielibyśmy o najważniejszym kanapa uszak w pięknym delikanym różu, to właśnie na niej musicie zasiąść, aby pozostawić pamiątkę w formie zdjęcia!

Piędziesiąt nie wiemy czy to mała czy duża liczba, ale właśnie tyle będzie do waszej dyspozycji gadżetów, które zostały zaprojektowane i własnoręcznie wykonane po to by urozmaicić wasze zdjęcia!

Gdy już będziecie gotowi najwyżej jakości sprzęt jest dla gotowy i czeka aż wciśnięcie START! Wybierzecie format, układ, ilość odpitek i gotowe w kilka minut otrzymacie pamiątkę, która długo będzie wam przypominać o tym wspaniałym dniu!

Ze zdjęciami w dłoni możecie powoli przygotować się do opuszczenia naszej Malowanej Budki, lecz to jeszcze nie koniec! Przygotowany stół na zewnątrz to kolejne miejsce, gdzie musicie się zatrzymać. Jedną z odbitek wkleimy do Księgi Gości czy Foto Książki, aby zostawić Młodej Parze pamiątkę. Przygotowaliśmy dla Was ogromny zestaw długopisów, pisaków, markerów, naklejek, pieczątek bo uważamy ze trzeba też coś ciekawego napisać! A może i wypełnić weselną ankietę??

Z pewnością będziecie oczekiwać na swoją kolej, aby móc uwiecznić swoją obecność na Weselu, ale bez obaw na to również jesteśmy przygotowani!! Stworzona Strefa ChillOut, a w niej znajdują się lezaki na których możecie poczekać na swoją kolej lub poprostu odpocząć po wymagającym bloku muzycznym na parkiecie.

Nie pozostawimy was bez opieki. Podczas całego przyjęcia obecny z wami na miejscu będzie Animator, który odpowie na wasze pytania, pomoże w każdym momencie i oczywiście sprawdzi dostępny termin na kolejne wesele.

MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa - film 1 MalowanaBudka - Mobilna Fotobudka - Fotoprzyczepa - film 1

Opinie Malowanabudka (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt Malowanabudka

Nazwa firmy: Malowanabudka
Imię i nazwisko: Szymon Wytykowski
Adres: Gostyń, ul. Wrocławska, 63-800, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 08:00 - 21:00 Wt: 08:00 - 21:00 Śr: 08:00 - 21:00 Cz: 08:00 - 21:00 Pt: 08:00 - 21:00 Sb: 08:00 - 21:00 Nd: nieczynne
697-114...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 47
Zadzwoń
697-114...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie