Zobacz zdjęcia (5)
Mam na imię Dina Deykun. Obecnie jestem fotografką , Warszawa - zdjęcie 1
Mam na imię Dina Deykun. Obecnie jestem fotografką , Warszawa - zdjęcie 2 Mam na imię Dina Deykun. Obecnie jestem fotografką , Warszawa - zdjęcie 3 Mam na imię Dina Deykun. Obecnie jestem fotografką , Warszawa - zdjęcie 4 Mam na imię Dina Deykun. Obecnie jestem fotografką , Warszawa - zdjęcie 5
1 / 5

Mam na imię Dina Deykun. Obecnie jestem fotografką id:46423

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć. Mam na imię Dina! Podróżowałam po całym świecie fotografując wesela, obecnie jestem fotografką w Warszawie :)

Jestem przekonana, że Twoje zdjęcia - to Twoja spuścizna i że każdy, kogo fotografuję pozostawia dla siebie niezapomnianą pamiątkę.

Bardzo często chodzę na wystawy i ciągle kształcę się w zdobywaniu nowych praktyk. Lubię oglądać filmy fabularne, pozwalają one mi odkrywać perspektywy snajlepszych fachowców. Ponadto, aby moje zdjęcia były profesjonalne i różnorodne, obserwuję wielu znanych fotografów mody.

Jako fotografka ślubnych imprez uważam, że powinnam pracować w różnych stylach. Czerpię inspiracje z fotografii reklamowych i mody oraz ze znanych prac wybitnych artystów, którzy dbają o grę światła w swoich pracach, takich jak Rembrandt.
Zanim zostałam fotografką, pracowałam w sektorze sprzedaży korporacyjnej. Mimo że odnosiłam sukcesy w tej branży przez wiele lat, nie byłam szczęśliwa i w ostateczności odważyłam się, aby zmienić moje życie zawodowe i pasję.

Zawsze interesowałam się fotografią. Jak tylko zmieniłam zawód, kupiłam swój pierwszy aparat. Karierę moją rozpoczęłam jako zawodowa fotografka, fotografując zwykłe sceny uliczne i ludzi.

Jestem romantyczką i uwielbiam łączyć idealną perspektywę ze światłem. Moje ulubione uchwytywane momenty to romantyczne spojrzenia i śmiech, słodkie uściski i łzy radości.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 896

Popularne miasta w okolicy