Zobacz zdjęcia (5)
Margografia - fotografia ślubna, Zawiercie - zdjęcie 1
Margografia - fotografia ślubna, Zawiercie - zdjęcie 2 Margografia - fotografia ślubna, Zawiercie - zdjęcie 3 Margografia - fotografia ślubna, Zawiercie - zdjęcie 4 Margografia - fotografia ślubna, Zawiercie - zdjęcie 5
1 / 5

Margografia - fotografia ślubna id:24386

Zawiercie, śląskie

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Witajcie :)

Przede wszystkim - gratuluję! :) Narzeczeństwo i przygotowania do ślubu to bardzo fajny czas. :) Skoro odwiedzacie ten portal to znak, że szukacie osób, które pomogą Wam czuć się w dniu ślubu komfortowo. Osób, których działania sprawią, że po ślubie powiecie "było pięknie", a po weselu "to dopiero była impreza!".

I w tym wszystkim pojawiam się ja - Wasz fotograf. :) Wasz dzień zostanie w Waszej pamięci na dłużej dzięki moim zdjęciom. To, jak byliście ubrani. Kto popłakał się w kościele. Kto robił głupie miny na weselu, a kto się skrzywił podczas toastu. Ale najważniejsze - Wy. Wasze uczucie. :)

W swoich działaniach kieruję się przede wszystkim Waszym komfortem. Dlatego też moja oferta zakłada, iż finalnie sami wybierzecie zdjęcia, które chcecie otrzymać. :) To sprawia, że możecie włożyć w zdjęcia 100 % Waszych upodobań i emocji.

Kocham plenery. Gorąco namawiam każdą parę młodą na plener innego dnia, niż ślub. Mini-plener w dniu ślubu nie jest problemem, ale kilka godzin innego dnia tylko dla Was to dla mnie najlepsze, co może być. Nie stresujecie się już, czy zupę podano na czas, czy ciocia jest zadowolona z wystroju sali. Możecie skupić się tylko na sobie. Moje plenery mogę opisać trzeba pojęciami: miłość, czułość, poczucie bezpieczeństwa.

Działam głównie na terenie województw: śląskiego oraz małopolskiego, jednak zdarza się, że na Wasze śluby jeżdżę jeszcze dalej. :)