Zdjęcia
od 2800 do 3500 zł / całość

Marta Dorosz Fotografia - Razem stworzymy coś pięknego :) id:33634

od 2800 do 3500 zł / całość
Kraków, małopolskie
(3)
Dodaj opinię
508-626...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

PIĘKNA I NATURALNA FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Cześć! Jestem Marta i cieszę się, że tu jesteś:)

Od mniej więcej półtorej roku zajmuję się fotografią. Fotografowanie pięknych momentów nie jest jednak dla mnie zwykłą pracą; to możliwość poznania się, wejścia w Twój świat i towarzyszenia Ci w najpiękniejszych chwilach Twojego życia; to radość, zaufanie i przywilej, którym mnie obdarzasz, i który sprawia, że nieustannie rozwijam się i dążę do perfekcji, aby zdjęcia, które ode mnie otrzymujesz jeszcze przez wiele lat wywoływały uśmiech na Twojej twarzy.

Działam głównie w okolicach Krakowa ale jeśli chcesz mnie zaprosić do siebie w zupełnie inną część Polski (a nawet świata) to pamiętaj, że podróże to moja kolejna wielka pasja:)

Oferta

Reportaż ślubny
od 2800 do 3500 / całość

W tym szczególnym dniu będę z Wami od przygotowań do oczepin (00:30). Krótką sesję plenerową możemy zrealizować w dzień ślubu ale istnieje również możliwość zrobienia takiej sesji w innym dniu, w dowolnym miejscu w Polsce lub na świecie :) Otrzymacie ode mnie minimum 450 zdjęć poddanych obróbce fotograficznej, umieszczonych na spersonalizowanym pendrivie w drewnianej bądź szklanej szkatułce. Zdjęcia trafią do Was po 30 dniach od sesji plenerowej.

Opinie (3)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
Marta Dorosz Fotografia - Razem stworzymy coś pięknego :) id:33634
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 3 opinii
Z
Zuzanna
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Rabka-Zdrój
Data dodania: 09-10-2018
Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Martą. Jest fotografem pełnym pasji i zaangażowania, tworzy niepowtarzalne zdjęcia oddające wyjątkowość chwili, piękno otoczenia i szczere emocje. Jej reportażowy sposób pracy podczas uroczystości nie przytłacza gości i pozwala oddać piękno chwili.
B
Basia
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-06-2018
Kraków
Data dodania: 02-08-2018
Zaangażowanie i pasja to jedność dla fotograf.
Stara się, szuka odpowiednich miejsc aby sesja stała się wyjątkowa i wymarzona. Ma swoją wizję dzięki której potrafi nadać kolory nawet miejscom jakie mijamy na co dzień.
Bardo polecam :))
E
Elżbieta
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-10-2017
Pyskowice
Data dodania: 26-03-2018
Profesjonalizm ,zaangażowanie,wspaniała kobieta fotograf pełna uśmiechu i zapału do tego co robi,otwarta na sugestię i propozycje osób z którymi współpracuje.Polecam z całego serca.
Ps.Pani Marto nie zapomną o Pani i na pewno skorzystam jeszcze nie raz.
Pozdrawiam i życzę powodzenia Elżbieta
Marta

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:Marta Dorosz Fotografia
Imię i nazwisko:Marta Dorosz
Adres:Kraków
woj. małopolskie
508-626...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 01-02-2018, liczba odwiedzin: 874
Telefon
508-626...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość
Zobacz wszystkie kategorie