Oferta | Opinie 0

mate - obsługa imprez muzycznych id:22564

Kontakt

Napisz wiadomość
Stanowice, śląskie
Data dodania: 23-08-2016
Liczba odwiedzin: 233

Oferta

Witamy serdecznie.

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że dobrze trafileś! Nazywam sie Mateusz - DJ Mate i wraz z DJ'ką Rox zajmujemy się organizacja wszelkich imprez okolicznościowych: Wesela, poprawiny, studniówki, komersy, imprezy firmowe, urodzinowe, sylwestrowe, jubileuszowe itd.
Dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem oraz efektownym-nowoczesnym oświetleniem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Posiadamy bardzo szeroki repertuar muzyczny od Disco 70/80/90, Disco Polo, Dance - po najnowsza muzykę współczesną, klubową.

Zabawy, konkursy, tańce i animacje umilą zabawę taneczną najbardziej wyrafinowanym gustom. Wszsytko prowadzimy z klasą, bez podtekstów erotycznych! Takich zabaw nie prowadzimy i też nie poprawadzimy.

Zarówno muzyka towarzyska, jak i klubowa jest nasza pasją, a wiec oddajemy sie w 100% każdej imprezie.
Każda impreza jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

Ofertę kierujemy do wszystkich tych, którzy szukają profesjonalnej oprawy muzycznej wszelkich uroczystości.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z największa starannością i dbałościa o to, aby trafić w gusta i spełnić oczekiwania wszystkich, zarówno starszych i młodszych, Nasze umiejętności i dobór muzyki zapewnią usmiech i świetną zabawę taneczną, której długo nie zapomnicie.

Jesteśmy młodym duetem - co za tym idzie - pełnym energii, niebanalnych pomysłów oraz entuzjazmu! Nasze doświadczenie
gwarantuje doskonały dobór muzyki do danej imprezy. Współpracujemy z wieloma firmami różnych branż zajmujących się organizacją imprez pod różnymi aspektami.
Również z DJ PROMOTION, polską organizacją udostępniającą utwory z prawem
do publicznego odtwarzania!
Prezentując muzykę, prezentujemy równiez naszą pasję. Pasję, która łączy pokolenia, jaką jest muzyka!!!

Poza imprezami okolicznościowymi, gramy również w klubach muzycznych, co skutkuje tym, iż jesteśmy wszechstronni muzycznie!

Dodatkowo dekorujemy Wasza salę światłem, co stworzy niebanalny nastrój imprezy. Również posiadamy dym cięzki, efekt wypelnienia parkietu dymem do kolan.

Na życzenie umawiamy się na spotkanie, odpowiednio wcześniej, aby omówić wszystkie szczegóły i poznać życzenia (również telefonicznie i meilowo). Gramy na terenie całego Śląska i sąsiednich województw.

Zadzwoń lub pozostaw SMS o treści impreza - na pewno odzwonimy. Pozdrawiamy! DJ'ka Rox & DJ Mate

Opinie Dodaj opinię

Dane kontaktowe

mate - obsługa imprez muzycznych
Województwo:śląskie
Miejscowość:Stanowice
Kod:44-230

Nowe ogłoszenia