Zobacz zdjęcia (5)
Mateusz Nowicki - fotografia ślubna, Bytom - zdjęcie 1
Mateusz Nowicki - fotografia ślubna, Bytom - zdjęcie 2 Mateusz Nowicki - fotografia ślubna, Bytom - zdjęcie 3 Mateusz Nowicki - fotografia ślubna, Bytom - zdjęcie 4 Mateusz Nowicki - fotografia ślubna, Bytom - zdjęcie 5
1 / 5

Mateusz Nowicki - fotografia ślubna id:37568

Bytom, śląskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
509-143...

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Nazywam się Mateusz Nowicki i od kilku dobrych lat zajmuję się fotografią ślubną. Wraz z nabytym doświadczeniem staram się stworzyć niepowtarzalny świat pełen Waszych emocji i uczuć.

Jeśli obdarzycie mnie zaufaniem i pozwolicie być przy sobie w tak ważnym dla Was dniu obiecuję, że będziecie razem z bliskimi wracać do zrobionych przeze mnie zdjęć jak najczęściej. Mam dużo pomysłów, ale nigdy nie będę miał ich na tyle, by nie wysłuchać Waszych propozycji.

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawię szczegółowo ofertę oraz odpowiem na pytania.

Współpracuję również ze sprawdzonymi filmowcami.

Pozdrawiam,
Mateusz:)

Opinie (1)

Dodaj opinię
Mateusz Nowicki - fotografia ślubna id:37568
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-10-2018
Bytom
Data dodania: 31-08-2019

W dwóch słowach: świetna współpraca! Mateusz idealnie uwiecznił na fotografiach ten nasz jedyny i wyjątkowy dzień ślubu. Profesjonalne i całościowe podejście do tematu, "był, ale tak jakby go nie było" - wszystko co piękne, wzruszające, zabawne uchwycił obiektywem aparatu, nie krępując przy tym ani nas ani gości. Towarzyszył nam również podczas sesji plenerowej we Włoszech, gdzie my pokazywaliśmy mu "nasz Rzym", a On na zdjęciach pokazał jacy my jesteśmy "zakochani w Rzymie" - fantastyczna pamiątka przywołująca cudowne wspomnienia. Pozytywne nastawienie, zaangażowanie z jakim Mateusz podchodzi do swojej pracy, dobry sprzęt, którym się posługuje i bystre oko, które potrafi wyłapać najpiękniejsze ujęcia, gwarantują, że fotografie ze ślubu i wesela będą piękną pamiątką, którą będzie się chciało z przyjemnością oglądać przez długie lata.

Mateusz
03-09-2019

Dziękuję Aneta! :)

Kontakt

Adres: Bytom, , 41-907, woj. śląskie
509-143...
liczba odwiedzin: 2761
Telefon
509-143...
Wiadomość