Zobacz zdjęcia (5)
MDkadr #Twoje wspomnienia w naszych rękach!, Wronki - zdjęcie 1
MDkadr #Twoje wspomnienia w naszych rękach!, Wronki - zdjęcie 2 MDkadr #Twoje wspomnienia w naszych rękach!, Wronki - zdjęcie 3 MDkadr #Twoje wspomnienia w naszych rękach!, Wronki - zdjęcie 4 MDkadr #Twoje wspomnienia w naszych rękach!, Wronki - zdjęcie 5
1 / 5

MDkadr #Twoje wspomnienia w naszych rękach! id:47422

Wronki, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf
  • 2 fotografów

#Twoje wspomnienia w naszych rękach!
Na pewno czytaliście kilka, jak nie kilkanaście podobnych tekstów szukając fotografa który spełnia wasze oczekiwania. Oczekiwania które są bardzo indywidualne bo przecież każdemu podoba się inny styl i forma reportażu prawda?

Fotografia to nic innego jak wyrażenie Foto – światło grafia – rysować co w wolnym tłumaczeniu znaczy rysować światłem. Fotografując staramy się szukać światła, które najbardziej odzwierciedli emocje ukazujące się nam przed obiektywem. Często jest to moment, chwila, ułamek sekundy na zapisanie w pamięci tego co najważniejsze.

Wesela charakteryzują się tym ze pomimo tego iż są do siebie podobne – bo przecież każda Pani młoda ma białą suknie, każdy Pan młody ma garnitur, są przygotowania, ceremonia zakończona huczna zabawą na weselu… to mimo to coś je odróżnia, coś sprawia ze pomimo tylu podobieństw jest inaczej… to są właśnie emocje!

Każda osoba przeżywa emocje inaczej. Dla każdego ważne są inne chwile, inne momenty, a gdyby tak ta chwile złapać w odpowiednim świetle, poczuć emocje które pojawiły się właśnie w tej jednej chwili?

Właśnie to kochamy w fotografii! MDkadr to duet dwóch osób dla których fotografia to nie tylko robienie zdjęć… to coś więcej!

To odpowiedzialność za zapisanie emocji i historii. Historii, która będzie wspominana przez długie lata!

Podczas „robienia zdjęć” jak potocznie przyjęło się mówić staramy się być kreatywni, pokazać rzeczy nie oczywiste w odpowiedniej perspektywie, łapiemy emocje te które w tym dniu są najszczersze i najpiękniejsze.

Długoletni staż pozwolił nam na wyrobienie odpowiednich praktyk

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Wronki, , 64-510, woj. wielkopolskie
Kontakt w godzinach:
Pn: 07:00 - 22:00 Wt: 07:00 - 22:00 Śr: 07:00 - 22:00 Cz: 07:00 - 22:00 Pt: 07:00 - 22:00 Sb: 07:00 - 22:00 Nd: 07:00 - 22:00
liczba odwiedzin: 719

Popularne miasta w okolicy