Zobacz zdjęcia (5)
Michał Skoczylas fotografia, Bielsko-Biała - zdjęcie 1
Michał Skoczylas fotografia, Bielsko-Biała - zdjęcie 2 Michał Skoczylas fotografia, Bielsko-Biała - zdjęcie 3 Michał Skoczylas fotografia, Bielsko-Biała - zdjęcie 4 Michał Skoczylas fotografia, Bielsko-Biała - zdjęcie 5
1 / 5

Michał Skoczylas fotografia id:42190

Bielsko-Biała, śląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć!

Cieszę się, że odwiedzacie moje ogłoszenie. Mam nadzieję, że już niebawem spotkamy się przy kawie, by omówić Wasz najpiękniejszy dzień w życiu.

Fotografia to moja pasja, a praca z parami, zarówno podczas sesji narzeczeńskich, jak i ślubnych sprawia, że mogę podkraść od nich nieco radości z uczucia jakie ich łączy. Mam nadzieję, że i Wy podzielicie się tą radością ze mną, a ja zapiszę Wasze szczęście na zdjęciach.

Staram się, by moje prace jak najlepiej oddawały uczucia oraz rzeczywistość, dlatego chcę, by były jak najbardziej naturalne.

Do wykonywania zdjęć wykorzystuję w pełni profesjonalny sprzęt, korzystając z aparatów i obiektywów marki Canon oraz Sigma.

Podczas sesji staram się nie ograniczać, lubię eksperymentować - jestem również w pełni otwarty na Wasze propozycje i sugestie, w końcu to przede wszystkim Wy musicie być zadowoleni z wykonanej przeze mnie pracy.

Napisz do mnie już dziś i poznajmy się! Do zobaczenia!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Każdą parę, z którą się spotykam i podejmuję współpracę traktuję indywidualnie. Dlatego oferta zawsze będzie skrojona na miarę Waszych oczekiwań.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Oferta w zależności od Waszych oczekiwań rozpoczynać się może od przygotować a kończyć po oczepinach. Dodatkowo wykonuję sesje narzeczeńskie, gdzie możecie zapoznać się ze stylem mojej pracy oraz sesje plenerowe po Waszym weselu.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Swoją pracę zazwyczaj zaczynam już od przygotowań, towarzyszę parze kolejno podczas błogosławieństwa i ceremonii zaślubin zarówno w kościołach jak i urzędach stanu cywilnego. Jestem z nimi również podczas wesele a swoją pracę kończę po oczepinach.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Fotografią zajmuję się od kilku lat, a rozpoczynałem od sesji rodzinnych i dziecięcych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Niepowtarzalność powtarzalnych momentów. Każda para inaczej odczuwa i pokazuje emocje towarzyszące w tym wyjątkowych dniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

W swojej pracy wybieram pełno klatkowe aparaty i obiektywy marki Canon oraz Sigma

Jak ubieramy się na wesele?

Na weselu stawiam na ubiór elegancki wybierając muchę i/lub kamizelkę. Ważna jest dla mnie również wygoda i jak najmniejsze ograniczenia ruchu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Pary otrzymują ode mnie zdjęcia w galerii internetowej dostępnej dla Nich oraz gości, na eleganckim spersonalizowanym pen drivie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Pary młode zazwyczaj wybierają tereny zielone, korzystają z uroków gór, do których nie mamy wcale tak daleko. Zdarzają się również pary wybierające na swoje sesje plenerowe zamki oraz pałace - korzystając z piękna ich wnętrz.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Prawie za każdym razem para młoda zmienia ofertę podstawową, dla mnie nie stanowi to problemu a jedynie okazję by wykonana przeze mnie praca była na wyższym poziomie.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Słabe oświetlenie to kwestia sporna. Fotografować można w każdym miejscu posiadając odpowiedni sprzęt.

liczba odwiedzin: 1238

Popularne miasta w okolicy