Ta firma aktualnie nie odpisuje na wiadomości. Sprawdź podobne oferty, które dla Ciebie wybraliśmy!

Zobacz zdjęcia (5)
Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna, Bolesławiec - zdjęcie 1
Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna, Bolesławiec - zdjęcie 2 Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna, Bolesławiec - zdjęcie 3 Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna, Bolesławiec - zdjęcie 4 Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna, Bolesławiec - zdjęcie 5
1 / 5

Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna id:44453

Bolesławiec, dolnośląskie
(2)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Cześć! Jestem Janek i bardzo się cieszę, że zechcieliście zatrzymać się tu na chwilę :) Wybór fotografa, który przeniesie emocję z dnia ślubu na kadry to nie lada wyzwanie! Chciałbym ułatwić Wam ten wybór proponując siebie i Nasze wspólne kadry! Reportaże ślubne to coś co sprawia mi ogromną radość. Możliwość uchwycenia tylu niezwykłych, emocjonalnych chwil daje mi niesamowitą energię, którą przelewam potem na zdjęcia. Każdy ślub jest wyjątkowy! Każda Para Młoda jest wyjątkowa! Kocham to robić!

Czym charakteryzują się moje zdjęcia? Emocjami i naturalnością. Myśląc o reportażu ślubnym, zawsze wyobrażam sobie jakie emocje powinny towarzyszyć Wam podczas pierwszego oglądania zdjęć ale też Waszą reakcją na zdjęcia za 10-20 lat. Dlatego też podczas reportażu staram się być maksymalnie niewidoczny. Nie zaproponuję Wam kadrów, które podczas ślubu zabiorą Wam całą radość z Tego dnia. Nie zamęczę Was podczas ślubu. Obiecuję!

Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą! Jeśli macie jakieś pytania - piszcie smiało! Jeśli pytań będziecie mieli dużo a jesteście z moich okolic - spotkajmy się na kawę w jakimś fajnym, luźnym miejscu! Poznamy się, porozmawiamy i jeśli będziecie chcieli stworzymy razem ekstra zdjęcia! Jeśli nie to przynajmniej wypijemy dobrą kawę i porozmawiamy! Bo kocham ludzi! Mówiłem już to? :)

Jeśli Wasze miejsce zamieszkania nie zahacza o piękne Bory Dolnośląskie i jesteście zapracowani - porozmawiajmy przez internet! Technologia nam sprzyja!
To już tyle! Mam nadzieję, że Was nie zanudziłem! Do zobaczenia i do usłyszenia!

Janek

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

To zależy :) Początek pracy ustalany jest indywidualnie w zależności od Waszych wymagań. Jeśli na przykład chcecie, aby w reportażu uwzględnić oprócz tradycyjnych przygotowań Panny i Pana Młodego, również wizytę u fryzjera lub makijażystki, nie ma problemu! Jeśli chodzi o zakończenie zdjęć to pracę kończę po oczepinach ( ok. 1:00). Koszt każdej kolejnej godziny to 300 zł.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zdjęcia realizuję osobiście. Mam wtedy pełną kontrolę nad tym jakie zdjęcia uzyskuję! A dobrze wiem, że każdy Ślub jest inny i na każdym trzeba mieć konkretną wizję na materiał.

Jak ubieramy się na wesele?

Nie zależnie od tego czy spotykamy się podczas ślubu kościelnego czy cywilnego zawsze jestem ubrany w białą koszulę i ciemne spodnie! Swoim strojem zawszę staram się zgubić w tłumie gości, aby być maksymalnie niewidocznym tego dnia.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Za każdym razem obróbkę Waszych zdjęć zaczynam już kolejnego dnia po Ślubie. Z racji czasochłonności termin oddania zdjęć ustalony jest do 4 tygodni od sesji ślubnej lub od reportażu ślubnego.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Oczywiście! Posiadam upoważnienie wydane przez Kurię Legnicką do fotografowania w budynkach sakralnych. Z doświadczenia wiem, że dla coraz większej ilości księży jest to podstawa, bez której nie ma szans na wejście z aparatem do kościoła. Nie zależnie od posiadanych uprawnień, przed ceremonią ślubną, zawsze idę porozmawiać z Księdzem na temat naszej współpracy podczas najważniejszych chwil ceremonii. Taka rozmowa zawsze procentuję większym luzem podczas Mszy :)

Opinie (2)

Dodaj opinię
Miętowe Kadry - emocjonalna fotografia ślubna id:44453
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 2 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
P
Paweł
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-07-2020
Wrocław
Data dodania: 03-09-2020

Współpraca z Jankiem od początku przebiegała bardzo przyjemnie- czuliśmy, że możemy na nim polegać i czuć się swobodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknych i ciekawych ujęć, każda najważniejsza chwila została dobrze uchwycona. Polecamy serdecznie!

M
Mateusz
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2020
Bolesławiec
Data dodania: 02-09-2020

Gorąco polecam, profesjonalna współpraca od początku do końca. Ze zdjęć ślubnych i sesji jesteśmy bardzo zadowoleni. Fotograf komunikatywny i sympatyczny, biorący pod uwagę nasze pomysły. Pozdrawiam

Kontakt

Adres: Bolesławiec, , 59-700, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 2589

Popularne miasta w okolicy