Migawka Rafał Klimek - Fotografia Ślubna z klasą id:29931

Kontakt

4
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Migawka Rafał Klimek - Fotografia Ślubna z klasą

Ostatnio widziany 16-02-2018
692-221...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (4)
Bolesławiec, dolnośląskieZobacz na mapie
Data dodania: 28-07-2017
Liczba odwiedzin: 402

Oferta

Oferta obejmuje pełną dokumentację fotograficzną imprezy okolicznościowej w trakcie jej trwania, oraz sesję ślubną w umówionym dniu innym niż dzień ślubu. Reportaż rozpoczyna się od przygotowań w domach Państwa Młodych (lub innym miejscu przygotowań) obejmuje przyjazd i powitanie Pana Młodego, błogosławieństwo rodziców, ceremonię zaślubin w kościele lub USC, przyjazd do sali weselnej, zabawę weselną z wszystkimi jej elementami (toast, pierwszy taniec, tort, podziękowania rodzicom, oczepiny itp.) Dokumentacja kończy się po oczepinach (około godziny pierwszej po północy), o ile nie zostanie ustalone inaczej.

Sesja ślubna realizowana jest w dniu innym niż wesele po uprzednim uzgodnieniu terminu i obejmuje wykonanie zdjęć w około trzech wybranych wspólnie lokalizacjach. Do czterech tygodni od dnia sesji otrzymują Państwo gotowy opracowany materiał.

W ramach usługi gwarantowane jest:

minimum 400 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce zdjęć w formie cyfrowej z uroczystości weselnej
minimum 80 wyselekcjonowanych i poddanych obróbce zdjęć z sesji ślubnej ( materiał zgrany jest na płyty CD lub oddany w formie ozdobnego pendrive’a)
1 egzemplarz czterdziestostronicowej fotoksiążki w formacie 30x30 cm.
1 egzemplarz wielkoformatowego wydruku zdjęcia Pary Młodej
Wymienione ilości zdjęć są gwarantowanym minimum – jeśli wesele i sesja owocuje większą ilością interesującego materiału to również go Państwo otrzymuję – nie ma górnej granicy ilości otrzymanych zdjęć. Istnieje możliwość zamówienia odbitek wybranych fotografii i realizacji ekskluzywnych projektów pamiątkowej fotoksiążki. Powyższy pakiet jest jedynie punktem wyjścia. Szczegółowe dostosowanie oferty do Państwa indywidualnych potrzeb ustalamy w trakcie osobistych konsultacji. Termin sesji staram się ustalać elastycznie (jeśli są takie możliwości z Państwa strony) aby realizować ją w najbardziej sprzyjających warunkach pogodowych. W sprawie wyboru miejsca sesji jestem otwarty na Państwa propozycje, służę również radą wskazując sprawdzone plenery Gotowy jestem jednak i do poszukiwań oryginalnych, nie zafotografowanych na śmierć, miejsc, których okolica zapewnia nieprzebrane bogactwo.

Specjalizacja:

  • fotoksiążka
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • studio

Ilość fotografów:

  • 1 fotograf

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Migawka Rafał Klimek - Fotografia Ślubna z klasą id:29931
Ilość głosów: 4
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Aneta i Rafał
Aneta i Rafał
(5)
Dodano: 06-12-2017
Data imprezy: 11-11-2017
Miejscowość: Chocianów
Jesteśmy zachwyceni zarówno współpracą jaki i jej wynikami. Już na pierwszym spotkaniu czuliśmy, że jest to właściwy wybór. Pan Rafał miał ciekawe pomysły i propozycje dotyczące oprawy wesela jaki i samej sesji. Podczas wesela jego obecność była prawie niezauważalna, a jednak na zdjęciach widać, że był dosłownie wszędzie. Sesja minęła nam w bezstresowej atmosferze, bez sztucznego pozownia. Zdjęcia były robione jakby w locie, zupełnie swobodnie. Uchwycił wiele fantastycznych momentów, które później znalazły się w bardzo eleganckiej fotoksiążce. Zdjęcia mają głębię i "to coś". Pan Rafał ma doskonały zmysł artystyczny. Szczerze polecamy i sami na pewno jeszcze skorzystamy z jego usług.
Kamila
Kamila
(5)
Dodano: 02-12-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Ocice
Profesjonalizm, rozsądek, wyczucie, wyjatkowy styl, doskonałe zdjęcia!, podejście do klienta, cierpliwość, zaangażowanie, pasja Bardzo miły i kontaktowy człowiek, a jednocześnie w pełni skupiony na swojej pracy fotograf. Z całą odpowiedzialnością moralną polecam Pana Rafała
Aneta
Aneta
(5)
Dodano: 30-11-2017
Data imprezy: 22-07-2017
Miejscowość: Salford
Bardzo profesjonalne podejście do klienta i do wykonywanej pracy od pierwszego spotkania do momentu oddania końcowego materiału. Pan Rafał od pierwszej rozmowy wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie swoją skromnością i wielką pokorą, co jest moim zdaniem bardzo ważne w tego typu zawodzie. W tym bardzo ważnym dla nas dniu zupełnie się do nas i naszych wymagań dostosował, był dla nas. Wszędzie był na czas, przygotowany na różne ewentualności, które w tym dniu mogły się wydarzyć. W trakcie ceremonii, wesela czy sesji starał się uważnie słuchać naszych uwag, ale także wykazał się własną inicjatywą i kreatywnością by uzyskać jak najlepszy efekt końcowy. Ponadto podczas wesela cały czas pracował i bardzo się starał, by zarejestrować jak najwięcej ważnych chwil. Wykonane zdjęcia bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły, gdyż panu Rafałowi udało się zarejestrować bardzo dużo interesujących niuansów, które wywołały bardzo dużo pozytywnych emocji. Otrzymany produkt oznacza się solidnością i wysoką jakością wykonania. Serdecznie polecamy i dziękujemy!! J

P.S. Wielkim plusem jest znajomość języka angielskiego, co ułatwiło komunikacje z Panem Młodym i gośćmi.
Anna
Anna
(5)
Dodano: 07-11-2017
Data imprezy: 05-08-2017
Miejscowość: Gromadka
Szczerze mogę polecić współpracę z Panem Rafałem :) Myślę, że swoimi pomysłami jest w stanie zadowolić nawet tych bardzo wymagających :) zdjęcia są piękne i bardzo dobrej jakości, wszystko solidnie opracowane :) Polecam!!! :)

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Migawka Rafał Klimek
Imię:Rafał
Nazwisko:Klimek
Województwo:dolnośląskie
Miejscowość:Bolesławiec
Kod:59-700
Adres:Gałczyńskiego 62/6

Nowe ogłoszenia