Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (25)
Zobacz zdjęcia (25)
Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 1
Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 1 Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 2 Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 3 Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 4 Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 5 Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 6 Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 7
Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą, Bolesławiec - zdjęcie 8
1 / 25

Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą id:29931

Bolesławiec, dolnośląskie
(26)
Dodaj opinię
692-221...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

Wybierając Miggawkę na swoje wesele wybierasz zaangażowanie, pewność i starannie opracowany efekt. Oszczędzę tu Wam górnolotnych wyznań, że fotografia to całe moje życie, ale naprawdę lubię to co robię. Będąc z Wami podczas waszego wyjątkowego dnia będę maksymalnie koncentrował się na robieniu dobrych zdjęć, bo mi to sprawia frajdę. Robiąc to będę miał nadzieję, że moje odczucie, czym jest dobre, udane zdjęcie będzie zbieżne z Waszym.
Nie napiszę więc, że robię oryginalną, niepowtarzalną, wyjątkowa i kreatywną fotografię ślubną. Takie oceny należą do Was. Oglądnijcie starannie zdjęcia, które prezentuje tutaj, na stronie i w innych miejscach - w razie potrzeby udostępnię dodatkowy materiał do wglądu – i oceńcie na ile moja fotografia do Was przemawia. Szczerość między nami to podstawa tego, żebyście otrzymali to, czego chcecie – piękną pamiątkę z niepowtarzalnego dnia, magiczny wehikuł czasu, który odtwarza pełne emocji chwile.
Jeśli więc odpowiada wam to, że w obróbce nie używam modnych filtrów i presetów, że podstawą dla mnie jest solidny reportaż, w którym złapane i pokazane są ważne i ciekawe momenty wesela, że podczas sesji istotniejsze są dla mnie wasze emocje i wasze piękno niż zamki i pałace (chociaż zamki i pałace też są ok :) ) Jeśli szukacie kogoś, kto rozumie, że stawanie przed obiektywem podczas sesji jest często dla Par trudnym i stresującym doświadczeniem i stara się, oprócz robienia zdjęć to doświadczenie ułatwić i uczynić przyjemnym to być może trafiliście na fotografa, którego szukacie :)

Oferta obejmuje dwa dni zdjęciowe – reportaż z dnia ślubu oraz sesję w inny dzień.

Do 30 dni od dnia sesji otrzymacie opracowany materiał. Wszystkie zdjęcia, które dostaniecie będą starannie wybrane i poddane edycji. Umowa określa minimalną gwarantowaną ilość zdjęć (400 z wesela, 85 z sesji) w praktyce jednak te ilości z reguły przekraczam i to znacznie :) Po prostu nie żałuję kadrów jeśli są dobre i coś wnoszą.
Zdjęcia przekazywane są w formie cyfrowej na ozdobnym pendrive. Oprócz nich otrzymujecie w cenie fotoksiążkę w formacie 30 x 30 cm liczącą 40 stron. Fotoksiążka w mojej ofercie to ważny punkt – wybieram do niej najlepsze, najmocniejsze kadry, żeby w interesujący sposób opowiedzieć historię dnia ślubu i pokazać najmocniejsze momenty sesji. Klienci bardzo sobie cenią to rozwiązanie ze względu na łatwość dostępu i fakt, że obcowanie z wydrukowanym zdjęciem to jednak coś zupełnie innego niż fotografia wyświetlona na ekranie. W dostępnym pakiecie premium zamiast standardowej fotoksiążki otrzymuje się fotoksiążkę w wersji completePRO – tu fotoksiązka zapakowana jest wraz z dostosowanym do stylistyki pendrivem w ozdobną skrzyneczkę zaś same zdjęcia wykonane są na papierze fotograficznym wysokiej jakości podkreślającym ich walory. Uzupełniającym elementem oferty jest odbitka w formacie A3 wybranego zdjęcia.

Wiedząc, ze nie wyczerpałem tematu kończę na tym i zachęcam do kontaktu, zadawania pytań i zgłaszania propozycji. Oferta dla mnie ma charakter ramowy. Staram się wsłuchiwać w Wasze pomysły i dostosowywać do waszych planów i oczekiwań, więc śmiało, dzwońcie, mailujcie, pytajcie :)

Z informacji które mogą się się jeszcze przydać:

Komunikuję się płynnie po angielsku.
Siedziba firmy mieści się w Bolesławcu Śl ale bez problemu mogę dotrzeć z aparatem w dowolny zakątek kraju (nie tyko tego :) )

Pozdrawiam i życzę dobrych wyborów

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2020 Certyfikat 2019 Certyfikat 2018

Opinie Migawka Rafał Klimek (26)

Miggawka Rafał Klimek - Fotografia ślubna z klasą id:29931
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-10-2022
Krzeszówek
Data dodania: 31-12-2022

Z zadowoleniem polecamy usługi Pana Rafała👌👌👌.
Pięknie uchwycone na zdjęciach najwspanialsze momenty z naszego dnia. Pan Rafał świetnie się spisał w trakcie naszej sesji ślubnej. Czuliśmy się komfortowo, co było dla nas ważne. Nasza album ślubny i zdjęcia dostaliśmy bardzo szybko. Czekaliśmy niecały miesiąc. Sprawny kontakt telefoniczny, pozwolił nam ustalić wszystko na odległość.

Rafał Klimek
02-01-2023

Dziękuję za wspólnie spędzony czas :) Bardzo mile wspominam Wasze wesele. Pomyślności raz jeszcze :)

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Bolesławiec
Data dodania: 18-10-2022

Bardzo serdecznie polecamy usługi Pana Rafała. Współpraca z Nim podczas przyjęcia weselnego, przygotowań do uroczystości, czy też podczas sesji zdjęciowej była samą przyjemnością. Bardzo profesjonalnie podejście do tematu. Podczas pracy bardzo pomocny, chętnie udzielający rad i wskazówek, a ponadto życzliwość i uprzejmość, która pomagała w stresujących momentach. Podczas przyjęcia w zasadzie niewidoczny dla gości, a zawsze obecny w najważniejszych momentach, co uwiecznione na fotografiach. Zdjęcia fantastyczne, zachwycające, zdobyły uznanie nie tylko nasze, ale także naszych gości, niezapomniana pamiątka. Zdecydowanie polecamy! Dzięki Panu Rafałowi i jego pracy będziemy wielokrotnie powracać do tego dnia, bo jego zdjęcia nie tylko widać, ale i słychać i czuć. Prawdziwy talent by tyle wydarzeń i emocji przedstawić na zdjęciach. Dziękujemy.

Rafał Klimek
18-10-2022

Ja również dziękuję. Praca dla Was była czystą przyjemnością ;) Pozdrawiam serdecznie.

G
Grzegorz
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Chrośnica
Data dodania: 16-08-2022

Z Panem Rafałem współpracowaliśmy przy organizacji naszego przyjęcia weselnego z zaślubinami w ogrodzie. Współpracę możemy razem z żoną podsumować tylko tak - wysoko rekomenduję Pana Rafała:) Od momentu pierwszej rozmowy do spotkania z przekazaniem materiałów pełen profesjonalizm. Pan Rafał doskonale zrozumiał nasze potrzeby, na każdym etapie uważnie słuchał i był bardzo cierpliwy. Na przyjęciu był obecny w każdej chwili i przy tym jak kameleon ukrywał się w otoczeniu. Współpraca z Panem Rafałem była ponadprzeciętnie miła i komfortowa, do ujęć byliśmy zawsze przygotowani, a Pan Rafał zawsze wiedział jak się najlepiej ustawić. Po odbiór zdjęć pojechaliśmy z przekonaniem, że zdjęcia będą super, ale to co dostaliśmy przerosło nasze najśmielsze oczekiwania - zdjęcia nadają się do magazynów ślubnych. Mamy tak piękną pamiątkę, tyle fenomenalnych ujęć, że na każdym spotkaniu czy to z rodziną czy z przyjaciółmi śmiejemy się i wspominamy ten dzień z wielkim wzruszeniem :)

M
Michał
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Bolesławiec
Data dodania: 27-07-2022

Wynajęliśmy usługi pana Rafała na okazję wesela i sesji zdjęciowej po weselu. Już od samego początku zauważyć można bardzo duży profesjonalizm, cierpliwość, wielką uprzejmość i kulturę względem nas i naszych gości weselnych. Sesja ślubna wykonana już w kilka dni po weselu, przy czym zdaliśmy się na pomysłowość i otoczenia zaproponowane przez pana Rafała, który zabrał nas w kilka magicznych miejsc. Ostatecznie wszystkie zdjęcia wyszły pięknie, ciepło i romantycznie. Z czystym sumieniem polecił bym tego fotografa każdemu. Jeszcze raz dziękuję za pamiątkę na całe życie i pozdrawiam!

Rafał Klimek
28-07-2022

Dzięki za miłe słowo i spędzony czas :)

K
Karolina i Patryk
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Bolesławiec
Data dodania: 27-07-2022

Wybór Pana Rafała na fotografa podczas naszego ślubu był strzałem w 10. Pan Rafał to osoba serdeczna, komunikatywna i bezproblemowa. Podczas całej uroczystości był "niewidoczny", a zdjęcia przeszły nasze oczekiwania! Wachlarz emocji został uchwycony genialnie! Sesja ślubna odbyła się również w sympatycznej atmosferze. Z wspolpracy jesteśmy zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy Pana Rafała Klimka jako fotografa ślubnego.

L
Lidia i Damian
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-08-2021
Lwówek Śląski
Data dodania: 17-09-2021

Rafał Klimek to fotograf z pasją, który potrafi świetnie uchwycić chwilę co sprawia, że zdjęcia robią się magiczne. Każdy z gości czekał z niecierpliwością na zdjęcia i po ich reakcjach można tylko oceniać pracę Rafała 10/10 😊.
Super kontakt, przede wszystkim słucha potrzeb drugiej strony a to klucz do udanej sesji. Bardzo szybko oddaje gotowy materiał w bardzo dobrej jakości.
Dzięki owocnej współpracy mamy piękną pamiątkę na lata w postaci zdjęć.
Serdecznie polecamy i pozdrawiamy 😊 .

Rafał Klimek
17-09-2021

Ja również pozdrawiam i dziękuję za piękną weselną przygodę ;)

M
Marta & Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-09-2020
Bolesławiec
Data dodania: 16-11-2020

Rafał Miggawka Klimek to fotograf godny polecenia.
Na stronę Pana Rafała natrafiliśmy szukając fotografa, który udokumentuje dzień naszego ślubu. I to był dobry wybór.
Pan Rafał to profesjonalista. Jest komunikatywny i otwarty na potrzeby klienta. Ma się poczucie, że oferta została dobrana indywidualnie, bez powielania z góry ustalonych schematów. Współpraca od początku układała się świetnie. Jej efektem jest wspaniała sesja narzeczeńska i reportaż ślubny oraz wyjątkowa fotoksiążka. Sesja przebiegała w miłej i swobodnej atmosferze. Powstałe zdjęcia są piękne i naturalne, w pełni oddające klimat chwil.
Dzięki Panu Rafałowi mamy niezwykłą pamiątkę przywołującą wspomnienia. Z pewnością będziemy w przyszłości korzystać z jego usług.
Utrwalenie ważnych i wyjątkowych chwil warto powierzyć Miggawka Rafał Klimek.
Szczerze polecamy
Marta i Marcin, Bolesławiec, 26.09.2020r.

Rafał Klimek
16-11-2020

Dziękuję za dobre słowo. Bardzo miło było z Wami przeżywać ten dzień.

E
Edyta
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-09-2020
Lwówek Śląski
Data dodania: 12-11-2020

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Rafałem. Świetne ujęcia, naturalność i kreatywność sprawiły, że mam wyjątkowe zdjęcia z tego szczególnego dnia i z przyjemnością będę dzięki nim wracać do tych cudownych wspomnień. Sesja ślubna wyszła genialnie i chwalę sobie to, że Pan Rafał trafił ze scenerią, którą mu nakreśliłam. Serdecznie Polecam Pana Rafała ponieważ jest on profesjonalistą z doświadczeniem. Wystarczy mu zaufać, wyrazić swoje oczekiwania a będzie się na pewno zadowolonym :)

Pokaż więcej opinii

Kontakt Migawka Rafał Klimek

Nazwa firmy: Migawka Rafał Klimek
Imię i nazwisko: Rafał Klimek
Adres: Bolesławiec, ul. Gałczyńskiego 62/6, 59-700, woj. dolnośląskie
692-221...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 4441
Zadzwoń
692-221...
Napisz

Popularne miasta w okolicy