Zobacz zdj─Öcia (5)
Mistrzowie Świata w Tańcach Kubańskich, Kielce - zdjęcie 1
Mistrzowie Świata w Tańcach Kubańskich, Kielce - zdjęcie 2 Mistrzowie Świata w Tańcach Kubańskich, Kielce - zdjęcie 3 Mistrzowie Świata w Tańcach Kubańskich, Kielce - zdjęcie 4 Mistrzowie Świata w Tańcach Kubańskich, Kielce - zdjęcie 5
1 / 5

Mistrzowie Świata w Tańcach Kubańskich id:1691

Kielce, ┼Ťwi─Ötokrzyskie

O nas

SALSA - BACHATA - MERENGUE - ZOUK LAMBADA

- profesjonalne pokazy tańca

- kursy salsy, bachaty, merengue i zouka

- szkolenia i warsztaty

- lekcje pokazowe i prywatne

- konsultacje choreograficzne

Wykonujemy profesjonalne oprawy taneczne wszelkiego rodzaju imprez i event├│w. W programie mo┼╝liwo┼Ť─ç kilku pokaz├│w-show oraz pokazowe lekcje ta┼äca dla go┼Ťci. Realizujemy r├│wnie┼╝ indywidualne pomys┼éy organizator├│w. Oferujemy r├│wnie┼╝ nauk─Ö ta┼äca dla narzeczonych. Niech wasz "Pierwszy Taniec" b─Ödzie wyj─ůtkowy!!!!!Gwarantujemy profesjonalizm!!!

Taniec ?! Tylko po mistrzowsku !!!
Michalina Podolska i Kamil Borecki ÔÇô zawodowi tancerze z 13 letnim sta┼╝em ta┼äca. Ta┼äcz─ů ze sob─ů od 3 lat. Na co dzie┼ä s─ů instruktorami w jedynej w Kielcach szkole ta┼äc├│w kuba┼äskich ÔÇô Studio Dance Factory. S─ů prekursorami i pionierami Bachaty, Zouka i Merengue w Kielcach. Specjalizuj─ů si─Ö w przygotowywaniu PERFORMANCE & SHOW - choreografiach pokazowych i turniejowych (szkol─ů i przygotowuj─ů najlepsze polskie pary i formacje taneczne). Podr├│┼╝uj─ů po ┼Ťwiecie, reprezentuj─ůc Polsk─Ö w wielu turniejach salsy, bachaty, zouka i merengue. S─ů aktualnymi dwukrotnymi Mistrzami Polski IDO w Bachata (GnieznoÔÇÖ08 i Wo┼éominÔÇÖ09), II Vice Mistrzami ┼Üwiata IDO w Salsie (Moskwa'09), II Vice Mistrzami ┼Üwiata IDO w Bachata (Moskwa'09) oraz Mistrzami ┼Üwiata IDO w Zouku (Nauders/AustriaÔÇÖ08).