Zobacz zdjęcia (3)
Mobilna kawiarnia,bar kawowy  AJCAFE wraz z BARISTĄ, Gdynia - zdjęcie 1
Mobilna kawiarnia,bar kawowy  AJCAFE wraz z BARISTĄ, Gdynia - zdjęcie 2 Mobilna kawiarnia,bar kawowy  AJCAFE wraz z BARISTĄ, Gdynia - zdjęcie 3
1 / 3

Mobilna kawiarnia,bar kawowy AJCAFE wraz z BARISTĄ id:32641

Gdynia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię

O nas

AJCAFE to sieć mobilnych kawiarni, która specjalizuje się w przygotowywaniu najwyższej jakości kawy w systemie „Coffee to Go” . Tworząc naszą firmę chcieliśmy dać możliwość wytchnienia , zatrzymania się na moment oraz skosztowanie wyśmienitej kawy w miejscach, w których do tej pory było to niemożliwe. Dlatego pracujemy na profesjonalnych mobilnych kawiarniach, co sprawia, że Nasza oferta może być dostępna praktycznie wszędzie. Mobilna kawiarnia jest w pełni wyposażonym, kompaktowym urządzeniem pełniącym funkcję przenośnego baru kawowego.

Sercem Mobilnej Kawiarni AJCAFE jest wyszkolony Barista , odpowiedzialny za kontrolę wszystkich czynników, które przyczyniają się do otrzymania idealnego napoju tj. użycie odpowiedniej ilości kawy, grubość zmielenia ziarna, ciśnienie jakiemu poddawana jest zmielona kawa. Jego wiedza oraz umiejętności pozwalają przygotować napój kawowy indywidualnie dla każdego klienta, zaspokajając jego oczekiwania. Bariści AJCAFE przygotowują kawę według ścisłych reguł sztuki, korzystając wyłącznie z oryginalnej, specjalnie skomponowanej dla naszej firmy mieszanki 100 % Arabiki , której ziarna palone są w zaprzyjaźnionej palarni, krótko przed jej zmieleniem i przygotowaniem . Dzięki temu kawa uzyskuje wyjątkowy aromat i delikatny smak.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

NIP: 5860155561
Adres: Gdynia, , 81-107, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 5058

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie