Zdjęcia | Oferta | Opinie 0

Moda Damska id:32063

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Brzeziny, łódzkie
Data dodania: 10-11-2017
Liczba odwiedzin: 340

Oferta

MODA DAMSKA – czyli salon sukien ślubnych, wizytowych, komunijnych i strojów do chrztu, istnieje w Brzezinach od 8 lat. Powstał z myślą
o nowoczesnych kobietach, które pragną ubierać się oryginalnie i z obowiązującą modą.
Jako właścicielka, dbam o to by w moim salonie sukien były dostępne najciekawsze kolekcje znanych i renomowanych marek modowych.

Niepowtarzalne i ekskluzywne suknie ślubne firmy Margarett, polskiego producenta, znanego z wysokiej jakości wykonania wspaniałych kolekcji, opartych o najnowsze trendy mody ślubnej.

Suknie ślubne Margarett uszyte są z wysokogatunkowych tkanin oraz włoskich i francuskich koronek, gipiur i aplikacji. Co roku pojawia się nowa kolekcja różnorodnych fasonów. Duży wybór modeli pozwala dobrać suknię na każdy typ sylwetki. Suknie są szyte i modelowane na miarę, więc jest możliwość zmian i modyfikacji.

Pomagamy podjąć właściwą decyzję przy wyborze najlepszego dla klientki fasonu sukni, by sylwetka prezentowała się najkorzystniej. Służymy radą w doborze odpowiednich dodatków ślubnych.

Posiadamy wiele ciekawych wzorów welonów, bolorek, rękawiczek, stroików do włosów oraz biżuterii ślubnej.

Nasza bogata oferta sukien, atrakcyjne ceny i częste promocje, przyciągają klientki nie tylko z Brzezin i okolic ale też z Łodzi, Skierniewic czy Rawy Mazowieckiej.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sukni ślubnych. Gwarancja mody oraz fachowe doradztwo to odpowiedź na pytanie, czy warto odwiedzić nasz Salon.

Usługi:

 • szycie na miarę

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Moda Damska
Województwo:łódzkie
Miejscowość:Brzeziny
Kod:95-060

Godziny pracy

Pn:10:00 - 18:00
Wt:10:00 - 18:00
Śr:10:00 - 18:00
Cz:10:00 - 18:00
Pt:10:00 - 18:00
Sb:09:00 - 15:00
Nd:nieczynne

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.