Moments by Tomasz Szwedka

od 4000 do 8100 zł
Katowice, śląskie
(26)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość
513-202...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 1 kamera
  • 2 kamery
  • 3 kamery
  • 4 kamery

O nas

Jestem Tomek i tworzę fajne Filmy Ślubne
Uwielbiam tworzyć i uwieczniać momenty, które są pełne emocji. Pisać niepowtarzalne historie. Zależy mi, aby opowiedzieć Waszą historię w ciekawy, dynamiczny i nowoczesny sposób, dlatego do każdego reportażu filmowego wkładam mnóstwo energii i uśmiechu. Osoby które mnie poznały uważają, że posiadam dużo pozytywnej energii dlatego zapraszam do zobaczenia mojej pracy.

Z chęcią opowiemy też Waszą historię!

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Oczywiście, dlaczego warto skorzystać z naszej oferty filmu z wesela, opisane w trzech punktach w pierwszej osobie:

1. **Doświadczenie i Profesjonalizm:** Jako kamerzysta specjalizujący się w filmach ślubnych, mogę zapewnić, że Wasza pamiątka będzie wykonana z najwyższym profesjonalizmem. Moje wieloletnie doświadczenie pozwala mi uchwycić kluczowe momenty, a także tworzyć estetyczne i staranne filmy.

2. **Emocje i Magia Chwili:** Moją pasją jest uchwycanie emocji i magii chwili. Staram się przenosić widza z powrotem do tych wyjątkowych momentów, abyście mogli ponownie poczuć to samo wzruszenie, radość i miłość, które towarzyszyły Waszemu ślubowi.

3. **Spersonalizowane Dostosowanie:** Rozumiem, że każda para ma swoją wyjątkową historię i indywidualne życzenia odnośnie filmu ślubnego. Razem z Wami tworzymy spersonalizowane rozwiązania, aby Wasza pamiątka odzwierciedlała Waszą osobowość i styl. Chcę, abyście byli zadowoleni z każdej sekundy filmu.

Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja, że Wasza pamiątka będzie nie tylko piękna wizualnie, ale również pełna emocji i znaczenia. Pozwólcie mi uwiecznić Waszą niepowtarzalną historię w sposób wyjątkowy i niezapomniany.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta filmu z wesela wyróżnia się z kilku powodów, które opiszę w trzech punktach:

1. **Kreatywność i Indywidualne podejście:** Jako twórca filmów ślubnych, stawiam na kreatywność i spersonalizowane podejście do każdej pary. Każde wesele jest unikalne, dlatego dbam o to, aby Wasza pamiątka odzwierciedlała Waszą osobowość i styl. Tworzę filmy, które są wyjątkowe i pełne emocji, takie jak Wasza historia miłości.

2. **Profesjonalizm i Jakość:** Nasza oferta opiera się na profesjonalizmie i wysokiej jakości. Korzystam z najnowszego sprzętu, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu i dźwięku. Dbam o każdy detal, aby Wasz film wyglądał imponująco i był trwałą pamiątką.

3. **Uchwycenie Chwil:** Naszym celem jest uchwycenie tych magicznych chwil, które sprawiają, że Wasze wesele jest niezapomniane. Staramy się być dyskretni, abyście mogli być sobą i cieszyć się dniem. To pozwala nam rejestrować naturalne emocje i prawdziwe momenty.

Nasza oferta wyróżnia się więc kreatywnością, profesjonalizmem oraz zdolnością do uchwycenia prawdziwych emocji. Chcemy, aby Wasz film ślubny był wyjątkowy i pozostawał trwałą pamiątką Waszej miłości.

Jak ubieramy się na wesele?

Elegancja i Styl: Na weselu stawiam na elegancję i styl. Wybieram ubrania, które są odpowiednie na tę uroczystość. To zazwyczaj klasyczny koszula i eleganckie spodnie, w zależności od sytuacji. Ważne jest, aby nasz strój był schludny i dostosowany do charakteru wesela.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Filmy zostają udostępnione w wersji online jak i na pendrive.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Filmy zostają udostępnione w wersji online jak i na pendrive. Pakiety przewidują również wydrukowane zdjęcia.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Czas oczekiwania to 90 dni. Zazwyczaj materiały trafiają szybciej do Par młodych

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, posiadamy odpowiednie dokumenty do pracy w kościołach.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak, posiadamy odpowiednie dokumenty do pracy w powietrzu.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Sprzęt z którego korzystamy pozwala pracować w niekorzystnych warunkach oświetleniowych.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

W dziedzinie fotografii ślubnej obecnie obserwuje się kilka trendów. Jednym z popularnych stylów jest fotografia reportażowa, która koncentruje się na uchwyceniu spontanicznych chwil i emocji. Fotografie w stylu boho, z naturalnym światłem i delikatnymi kolorami, również zyskują na popularności. Dodatkowo, zdjęcia z elementami fine art, gdzie dba się o estetykę i kompozycję, są cenione przez pary młode. Warto jednak pamiętać, że najważniejsze to wybór stylu, który odzwierciedli osobowość i preferencje danej pary.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

W branży filmów ślubnych obecnie popularne są stylizowane, kreatywne produkcje, które ukazują wyjątkowość pary młodej. Cinematic storytelling, z użyciem dronów do uzyskania spektakularnych ujęć, jest coraz bardziej popularne. Ponadto, filmy z elementami dokumentalnymi, które uchwytują naturalne emocje i spontaniczne chwile, cieszą się dużym uznaniem. Istotne są również estetyka i edycja, aby stworzyć film, który oddaje atmosferę i unikalność danej uroczystości.

Moments by Tomasz Szwedka
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 26 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2023
Gliwice
Data dodania: 08-11-2023

Tomasz był niezwykle profesjonalny i utalentowany jako nasz filmowiec weselny. Jego umiejętność uchwycenia najważniejszych momentów naszego dnia ślubu była nieoceniona. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pięknie zrealizowanego filmu, który doskonale oddaje emocje i atmosferę naszego wesela. Gorąco polecamy jego usługi wszystkim poszukującym wyjątkowej pamiątki z tego wyjątkowego dnia!”

Tomasz
08-11-2023

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Praca nad waszym filmem weselnym była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Cieszę się, że udało mi się uchwycić najważniejsze chwile Waszego wyjątkowego dnia i przekazać emocje i atmosferę tego niezapomnianego wydarzenia. Jeśli ktoś szuka profesjonalnego filmowca weselnego, chętnie podejmę się nowych wyzwań. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i gorące rekomendacje!

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 12-10-2023
Bytom
Data dodania: 30-10-2023

Naprawdę ludzie godni polecenia!

Tomasz
30-10-2023

Dziękuje bardzo :) bardzo mi miło czytać takie opinie :) życzę dużo uśmiechu :)

J
Justyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-05-2023
Paniówki
Data dodania: 30-10-2023

Bardzo polecam! Tomek to filmowiec z pasją. Podczas nagrań wprowadza miłą i luźną atmosferę a wyniki jego pracy są zachwycające. Tworzy dzieła!

Tomasz
30-10-2023

Dziękuję za piękne słowa! Cieszę się, że moja pasja do filmowania przekłada się na zadowolenie klientów. Staram się tworzyć filmy, które nie tylko oddają istotę danego wydarzenia, ale także przekazują emocje i atmosferę, która towarzyszy danej chwili. Wasze zadowolenie jest dla mnie najlepszą nagrodą i motywacją do dalszej doskonalenia mojego rzemiosła. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i za rekomendację moich usług! Jeśli będziesz potrzebował dalszej pomocy w przyszłości, jestem do Twojej dyspozycji.

L
Linda Antolak
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-10-2023
Bielsko-Biała
Data dodania: 21-10-2023

Bardzo polecam profesjonalizm,miły kontakt zdecydowanie polecam każdemu!!!

Tomasz
30-10-2023

Bardzo się cieszę, że byliście zadowoleni z moich usług. Dziękuję za pozytywne słowa i za polecenie mnie innym. Staram się zapewnić profesjonalne podejście i miłą atmosferę, aby każdy klient czuł się komfortowo. Jeszcze raz dziękuję za zaufanie i polecanie moich usług! Jeśli będziecie potrzebować dalszej pomocy w przyszłości, proszę nie wahajcie się ze mną skontaktować.

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-07-2023
Toszek
Data dodania: 07-10-2023

Ogromne podziękowania i podziw dla Pana Tomasza. Wraz z żoną jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego filmowca. Wszystko przebiegło tak jak należy. Przed ślubem podczas różnorodnych konsternacji był osobą, która szybko potrafiła rozluźnić atmosferę, a zarazem bardzo pomóc! Jeszcze raz dziękujemy za włożenie cegiełki w nasze szczęście 😍😍 pozdrawiamy A&K

Tomasz
30-10-2023

Dziękuję serdecznie za piękne słowa i za możliwość uczestnictwa w tak ważnym dla Was wydarzeniu. Cieszę się, że moja praca mogła przyczynić się do stworzenia pięknych wspomnień z tego niezwykłego dnia. To dla mnie wielka satysfakcja, że mogłem pomóc uczynić Wasz ślub jeszcze bardziej wyjątkowym poprzez zachowanie tych niepowtarzalnych chwil na wieczność. Jeszcze raz gratuluję i życzę Wam wszystkiego najlepszego w Waszym życiu razem. Pozdrawiam serdecznie!

N
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 20-06-2023
Toszek
Data dodania: 05-09-2023

Serdecznie polecam Pana Tomasza.
Pełen profesjonalizm :)
Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.
Z czystym sercem możemy zagwarantować ze Pan Tomasz zrobi najlepszą robotę.

Tomasz
05-09-2023

Dziękuję bardzo za tak miłe słowa! Cieszę się, że mogłem pomóc i że jesteście zadowoleni z mojej pracy. Wasza satysfakcja jest dla mnie najważniejsza, i zawsze staram się wykonywać swoją pracę z pełnym profesjonalizmem. Jeśli będziecie potrzebowali mojej pomocy w przyszłości, zawsze możecie na mnie liczyć. Dzięki jeszcze raz za zaufanie!

M
Manuela
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-09-2022
Rybnik
Data dodania: 24-10-2022

Przez długi czas poszukiwaliśmy operatora, który stworzy dla Nas pamiątkę w postaci filmu. Natrafiłam na Tomka i to była najlepsza decyzja podczas organizowania wesela. Od samego początku złapaliśmy flow, Tomek to złoty człowiek. Wiele wskazówek bardzo pomocnych sprawiało, że nie krępowaliśmy się jego obecnością. Wspaniale potrafi rozładować atmosferę. Tomek jest profesjonalistą, człowiek z pasją, który oddaje się temu całym sobą. Z czystym sercem polecamy Tomka :) Pozdrawiamy !

Tomasz
05-09-2023

Dziękuję z całego serca za te piękne słowa. To była dla mnie ogromna przyjemność być częścią Waszego wielkiego dnia i pomóc w tworzeniu pamiątki w postaci filmu z Waszego wesela.

Cieszę się, że mogłem Was uspokoić i że byłem w stanie stworzyć atmosferę, w której czuliście się swobodnie. Wasze zadowolenie jest dla mnie niezwykle ważne, i staram się wkładać całe serce w to, co robię.

Dla mnie praca przy tworzeniu filmów to nie tylko zawód, to moja pasja, i cieszę się, że mogłem ją podzielić z Wami. Jeszcze raz serdecznie dziękuję za zaufanie i najlepsze życzenia dla Was obu!

J
Julia
5.00
 / 5
Data ślubu: 07-05-2022
Katowice
Data dodania: 01-08-2022

Bardzo polecam Tomka! Pełen profesjonalizm podczas pracy i efekty przeszły moje oczekiwania! Tomka i jego ekipy podczas pracy w najważniejszych momentach nie było widać, chociaż czuliśmy się przy nim jak przy dobrym koledze, którego znamy od wielu lat. Pomagał nam, doradzał, ale przede wszystkim stworzył piękną pamiątkę, do której z przyjemnością wracamy! Cieszymy się, że wybraliśmy właśnie jego!

Tomasz
05-09-2023

Słowa uznania i wdzięczności naprawdę mnie poruszyły. Dziękuję Ci bardzo za te miłe słowa.

Było to dla mnie ogromne wyróżnienie pracować na Waszym ważnym dniu i pomóc stworzyć pamiątkę, która przeszła Wasze oczekiwania. Cieszę się, że mogłem być tak blisko Was w tych chwilach i że czuliście się komfortowo. To dla mnie ogromna nagroda, że mogłem pomóc i doradzić.

Każde zlecenie to dla mnie wyjątkowe wyzwanie i staram się, by efekty były jak najlepsze. Cieszę się, że jesteście zadowoleni z rezultatów.

Dziękuję raz jeszcze za zaufanie i najlepsze życzenia dla Was!

Pokaż więcej opinii
Nazwa firmy: Moments by Tomasz Szwedka
Imię i nazwisko: Tomasz Szwedka
Adres: Katowice, Rynek, 40-003, woj. śląskie
513-202...
liczba odwiedzin: 8016
Zadzwoń
513-202...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Katowice

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy