Monika Szolle Fotografia

od 1750 do 3450 zł
Lublin, lubelskie
(1)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
691-835...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

  • album tradycyjny
  • fotoksiążka
  • reportaż ślubny
  • sesja narzeczeńska
  • sesja plenerowa
  • sesja zagraniczna
  • studio

Do wyboru:

  • 1 fotograf

O nas

PROFESJONALNY FOTOGRAF ŚLUBNY
Fotografia ślubna jest niezwykłą przygodą dla Młodej Pary. Od dnia zaręczyn, z chwilą gdy po raz pierwszy widzisz album ślubny, jestem z Wami na każdym kroku Waszej wielkiej przygody życia.

Mój styl jest bardzo naturalny, romantyczny. Jest to połączenie fotografii artystycznej z dyskretnym podejściem fotoreportażowym. Staram się uchwycić te spontaniczne momenty, zmysłowość i elegancję, skrywane emocje i ukryte w najmniejszych detalach piękno po to, aby wszystkie kadry połączyć w jedną, wyjątkową historię.

Po zakończeniu dnia weselnego, zdjęcia i albumy są jedynymi namacalnymi rzeczami, które pozostały i które po latach dostarczają nam wspomnień do przeszłości. Zdjęcia, dzięki którym możemy opowiedzieć historię miłości rodzinnej naszym dzieciom i wnukom. Moim celem jest dostarczenie Wam wspomnień o zaraźliwym śmiechu i wzruszeń, które możecie mieć na zawsze.

Oferuję reportaż ślubny, sesje narzeczeńskie i plenerowe oraz eleganckie foto-albumy. Każdy ślub może być wielką opowieścią miłości o niezwykłych i niespodziewanych zaręczynach, przygotowaniach do ślubu i wesela. Uczestniczyć z Wami w tym wydarzeniu, to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Wierzę, że wspólnie wydobędziemy z tych chwil najpiękniejsze uczucia i emocje. Właśnie dzięki temu, każdy reportaż jest unikatowy i bardzo indywidualny.

Zapraszam do kontaktu!

Reportaż Ślubny

od 1750 do 3450zł/ całość

PAKIET 1
1800 zł

Ceremonia ślubna
Przyjęcie weselne
Mini sesja plenerowa tego samego dnia
Galeria internetowa na okres 14 dni dla rodziny i przyjacół
Minimum 100 zdjęć na USB
Czas trwania do 6 godzin

Pakiet 2
3600 zł
Przygotowanie w domu Panny Młodej
Błogosławieństwo
Ceremonia ślubna
Sesja plenerowa tego samego dnia
Przyjęcie weselne
Galeria internetowa na okres 14 dni dla rodziny i przyjacół
Mimimum 500 zdjęć na USB
100 odbitek

Pakiet 3
4350 zł
Przygotowanie w domu Panny Młodej
Błogosławieństwo
Ceremonia ślubna
Sesja plenerowa innego dnia
Przyjęcie weselne

Galeria internetowa na okres 14 dni dla rodziny i przyjacół
Mimimum 500 zdjęć na USB
100 odbitek

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jako wasz fotograf, jestem nie tylko aby dać wam Wam piękne fotografie, które będą przypominać o najwspanialszym dniu waszego życia, ale również aby praca ze mną była fajna i na luzie. Oferuję pomoc oraz sugestie w planowaniu dnia tak aby każdy wyjątkowy moment był uchwycony w jak najlepszym świetle.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Specjalizuję się w ślubach wielokulturowych. Przebywając w Londynie miałam możliwość fotografować wiele par z różnych zakątków świata, poczynając od Grecji, Włoch czy Francji po Dominikanę, Albanię, Nigerię czy Filipiny. Międzykulturowe małżeństwa są obecnie bardzo popluarne również i w Polsce. Mając doświadczenie wiem jak ważna jest komunikacja między rodzinami aby wszyscy byli szczęsliwi i wesele udane. I’m always happy to help!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Od Przygotowań Panny Młodej do Przyjęcia weselnego (do godz. 1)

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Ceremonia ślubna
Przyjęcie weselne
Mini sesja plenerowa tego samego dnia
Galeria internetowa na okres 14 dni dla rodziny i przyjacół
Minimum 100 zdjęć na USB

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Moja przygoda z fotografią rozpoczęła się w roku 2013 gdy po krótkim kursie fotograficznym połknęłam bakcyla i już o niczym innym nie myślałam jak tylko rozwijać się w tym kierunku. Po ukończeniu 3 letnich studiów fotograficznych w Londynie, w 2017 roku założyłam firmę i od tego czasu fotografuję również śluby.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Uwielbiam pracować z parami, które wkładają serce i duszę aby uczynić ten dzień wyjątkowy, ich niesamowite historje i osobowości, pary które są szaleńczo zakochane i nie boją się okazać swoich uczuć przed moim aparatem.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Fotografjuję na profesjonalnych lustrzankach marki Nikon i Sony.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

W branży ślubnej pracuje od 2016. Początkowo były to greckie śluby oraz śluby wielokulturowe w Londynie. Od 2019 w regularnie też fotografuję śluby w Polsce.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Zawsze mam dwie kamery, do tego wiele jasnych obiektywów dzięki którym mam możliwość fotografować w kościele bez użycia lamp błyskowych.  W walizce zabieram statywy z lampami błyskowymi i inne akcesoria.  Sprzęt ma znaczenie i pomaga fotografowi uchwycić profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach ale też trzeba pamiętać że to nie aparat robi zdjęcia lecz fotograf.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Zazwyczaj podczas usługi fotoreportażu ślubnego pracuję sama i nie korzystam z usług dodatkowych fotografów lub asystentów. Jednak na życzenie pary mogę dodać drugiego fotografa.

Jak ubieramy się na wesele?

Na ślub ubieram się w ciemne stonowane kolory aby nie zwracać na siebie uwagi.

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Zdjęcia będą dostarczone w ciągu 60 dni od daty uroczystości za posrednictwem prywatnej galerii online. Uważam że jest to najlepszy i najszybszy i najwygodniejszy dla wszystkich sposób przesłania zdjęć. Dodatkowo para otrzymuje 100 odbitek 23 x 15 w eleganckim pudełku i USB. Albumy dą dostepne za dodatkową opłatą.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Posiadam licencję na wykonywanie zdjęć podczas celebracji liturgicznych wydaną przez Archidiecezje w Lublinie

Monika Szolle Fotografia
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 1 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Katarzyna
5.00
 / 5
Data ślubu: 11-09-2021
Lublin
Data dodania: 12-01-2022

Współpraca z Moniką to była czysta przyjemność. Dzięki niej mamy piękna pamiątkę z naszego ślubu. Zdjęcia są robione z pasją i pełnym zaangażowaniem. Poza tym Monika jest przemiła, a atmosfera na sesji zdjęciowej i podczas przygotowań ślubnych czy przyjęcia dzięki jej indywidualnemu podejściu do każdej pary młodej jest świetna. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdej przyszłej parze młodej :)

Monika
06-02-2024

Dziękuję Kasiu za tak miłą opinię i za to, że mogłam uwiecznić Wasze najpiękniejsze wspomnienia. Był to dla mnie zaszczyt fotografować Wasz ślub i sesje zdjęciowe. Życzę wam dużo pięknych momentów w waszym życiu i mam nadzieję że się jeszcze spotkamy :)

Imię i nazwisko: Monika Szolle
Adres: Lublin, woj. lubelskie
691-835...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1740
Zadzwoń
691-835...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Lublin

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy