MP Agency - agencja eventowa

200 zł
Wrocław, dolnośląskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferta:

  • mówię po angielsku
  • mówię po niemiecku

O nas

MP Agency
agencja eventowa

Duet DJ-i z wieloletnim doświadczeniem muzycznym i konferansjerskim. Zajmujemy się kompleksową oprawą nagłośnieniową, oświetleniową oraz techniczną wszelkich eventów i imprez. Zawsze zapewniamy rozrywkę, która pozostanie w pamięci naszych gości na lata. Nie ważne czy to kameralne przyjęcie, czy wielki bal, dysponujemy bowiem nowoczesnym, riderowym sprzętem i niebanalnymi pomysłami.
Posiadamy oświetlenie dynamiczne i statyczne, najlepszych światowych marek, a nagłośnienie wykonano dla naszej agencji na zamówienie wg najwyższych standardów.
Posiadamy wiele kompletów sprzętowych pozwalających w jak najlepszy sposób dobrać do sali lub pleneru na którym organizujemy imprezę
Dostosowujemy się do charakteru imprezy zabawy, konkursy i gry dostarczą wszystkim wielu wrażeń i przede wszystkim zapewnią dobry humor.

Muzyka to nasza pasja… Gramy muzykę rozrywkowo - taneczną, same „mega hity” - od najstarszych po nowości, różne style i gatunki, każdy znajdzie coś dla siebie.

Jesteśmy profesjonalistami, przywiązujemy uwagę do najdrobniejszych szczegółów, potrafimy dostosować się do każdego zlecenia. Pracujemy i chcemy pracować na naszą markę.

Każdą imprezę i jej przebieg uzgadniamy indywidualnie, posiadamy własną flotę pojazdów dzięki czemu pracujemy bez względu na miejsce zlecenia. Jeździmy wszędzie.

Prowadzimy imprezy w językach:
Polski
Niemiecki
Angielski

Nie mamy sztywnego cennika, każdą imprezę wyceniamy indywidualnie
(Na podstawie użytego sprzętu, jego ilości i ram czasowych imprezy)

Zapraszamy do kontaktu, mailingu, zadawania pytań.

liczba odwiedzin: 1381

Wyjątkowe sale weselne w mieście Wrocław

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Popularne miasta w okolicy