Filmy | Zdjęcia | Oferta | Cennik | Opinie 0

M.P. VIDEO STUDIO Mariusz Przybyś id:34154

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
M.P. VIDEO STUDIO Mariusz Przybyś

Mariusz Ostatnio widziany dzisiaj
607-036...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Puławy, lubelskieZobacz na mapie
Data dodania: 27-02-2018
Liczba odwiedzin: 46

Oferta

Firma M.P. VIDEO STUDIO istnieje od 1998 r. Od zawsze priorytetem jest produkcja filmów na najwyższym poziomie w pełni satysfakcjonującym klientów prywatnych i biznesowych. Nasza dewiza brzmi "Uchwyć, to co nieuchwytne. Uchwyć niecodzienne, dynamiczne obrazy w doskonałej jakości".

Ślub i wesele, to wyjątkowe chwile w życiu każdego człowieka. Dlatego ważne jest, żeby film w profesjonalny sposób opowiadał tę wspaniałą historię. Nasze ponad 20-letnie doświadczenie gwarantuje zadowolenie klientów.

W filmie chodzi o to, żeby opowiedzieć historię jak najbardziej interesująco. Operator musi być twórczy i kreatywny. Najważniejsze, żeby zrobić bardzo dobry film, a czy to akurat jest fabuła, dokument, film okolicznościowy czy korporacyjny to w pewnym sensie sprawa drugorzędna. Do każdego filmu trzeba używać innych środków, adekwatnych do sytuacji i możliwości. Kino czerpie inspiracje z innych sztuk, np. z malarstwa, muzyki i łączy to wszystko z technologią. Każdy chce, aby nakręcony film zachwycał nie tylko jakością obrazu i znakomitym odwzorowaniem rzeczywistości, ale również uchwyceniem bogactwa dźwięków, które im towarzyszą. Dopiero obraz i dźwięk łącznie stanowią pełnię doznań, jakie towarzyszą widzowi podczas seansu. Dźwięk w filmie nie jest tylko dodatkiem do obrazu. Jest równoprawnym obok obrazu elementem filmu budującym emocje i kreującym rzeczywistość. Perfekcyjnie dobrana muzyka współtworzy klimat filmu, ubarwia poszczególne momenty, potęguje akcję i sprawia, że widz odbiera film jako idealnie wyważony produkt, pełen dobrego smaku.

Standardowo film weselny obejmuje (przy filmowaniu jedną kamerą):
- plener filmowy (realizowany w innym dniu niż uroczystość)
- przygotowania do uroczystości (fryzjer, kosmetyczka, ubieranie)
- msza święta (posiadamy zezwolenie Archidiecezji Lubelskiej na filmowanie w kościołach obowiązujące na terenie całego kraju)
- życzenia
- wesele (wszystkie elementy)
- wszystkie tańce są montowane jak w teledysku (ujęcia statyczne i z wykorzystaniem stabilizatora)
- dodajemy kilkanaście wywiadów z gośćmi (rejestracja za pomocą mikroportu bezprzewodowego SONY), które dodają dynamiki tworzonej produkcji
- dźwięk jest dodatkowo rejestrowany za pomocą rejestratora cyfrowego TASCAM DR-100
- film kończy się teledyskiem
- czas trwania filmu - ok. 90 min. (tyle trwa przeciętny film pełnometrażowy)
- materiał filmowy dostarczamy na nośniku pendrive oraz dodatkowo 3 x BlueRay i 10 x DVD
- indywidualny authoring płyt BlueRay i DVD oraz okładki do pudełek i nadruk na płytach
- wszystkie elementy filmu ustalamy indywidualnie z Parą Młodą
- dojedziemy w każde miejsce w Polsce
- posiadamy podpisaną umowę z ZAIKS-em na wykorzystanie utworów muzycznych w produkcjach filmowych.

Dodatkowo film weselny obejmuje (przy filmowaniu 2-osobowym):
- użycie drona
- użycie pełnoklatkowego aparatu SONY A7IIR z profesjonalnym zestawem obiektywów
- użycie kamer Blackmagic Design
- użycie dodatkowego stabilizatora
- wykonanie dużej ilości dodatkowych przebitek na każdym etapie filmu
- uzyskanie jeszcze większej dynamiki filmu.

Niektóre kamery cyfrowe są w stanie rejestrować obraz o zakresie dynamiki i gamie kolorów, który przekroczył już możliwości taśmy filmowej. Wszystkie nasze produkcje realizowane są za pomocą takiej właśnie kamery. To kamera kinematograficzna SONY PXW-FS7 z przetwornikiem kinowym 4K Exmor Super 35 mm. Pozwala ona rejestrować obraz w rozdzielczości 4K (4096 x 2160 px), Ultra HD (3840 x 2160 px) lub Full HD (1920 x 1080 px) w 10-bitowej głębi kolorów i z maksymalnym klatkażem 180 kl./sek., co zapewnia idealnie płynne ujęcia w zwolnionym tempie.

Duży zakres tonalny, czyli HDR (High Dynamic Range), to dla nas nic nowego. To sposób, w jaki większość z nas na co dzień postrzega otaczający świat. W jasny słoneczny dzień nasze oczy są w stanie dostrzec szczegóły w rozświetlonych słońcem chmurach, a jednocześnie widzieć to, co kryje się w głębokim cieniu. Z kolei w ciemnym środowisku jesteśmy w stanie widzieć szczegóły przy bardzo słabym oświetleniu. Obecnie niektóre kamery zaczynają widzieć niemal jak ludzkie oko. I coraz lepiej radzą sobie również w ciemności. Wrażenie odbiorcze w HDR jest po prostu niesamowite. Większy zakres tonalny może pokazać widzom bardziej szczegółowy obraz, a tym samym zapewnić im wyjątkowe wrażenia przy oglądaniu. Szerszy, pełniejszy percepcyjnie zakres barw, który jest efektem dużego zakresu odwzorowania kontrastu, oznacza także lepsze nasycenie kolorów i niesamowite odwzorowanie ostrości jasnych partii obrazu. Kamera SONY PXW-FS7 rejestruje obraz o 14 stopniowej rozpiętości tonalnej, dzięki temu możemy tworzyć obraz wyglądający bardziej naturalnie, a nawet hiperrealistycznie. Do kontroli obrazu podczas montażu służy telewizor SONY BRAVIA 55 cali 4K z HDR.

Rodzaj:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • full HD
  • płyta blu-ray
  • teledysk z wesela

Ilość kamer:

  • 1 kamera
  • 2 kamery

Cennik

OFERTA FILMOWA - 1 KAMERA
od 2500 do 3500 / film
W celu uzyskania pełnej oferty filmowej uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:M.P. VIDEO STUDIO
Imię:Mariusz
Nazwisko:Przybyś
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Puławy
Kod:24-100
Adres:ul. Sikorskiego 6/5

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.