Zobacz zdjęcia (5)
Mr. DeeJay, Rumia - zdjęcie 1
Mr. DeeJay, Rumia - zdjęcie 2 Mr. DeeJay, Rumia - zdjęcie 3 Mr. DeeJay, Rumia - zdjęcie 4 Mr. DeeJay, Rumia - zdjęcie 5
1 / 5

Mr. DeeJay id:45371

Rumia, pomorskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferta:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Moją pasją są dźwięki, dlatego swoje życie zawodowe i prywatne związałem właśnie z nimi. Od wielu lat pracuję jako motion&sound designer i montażysta. Projektuję i udźwiękawiam krótkometrażowe animowane filmy edukacyjne, jak również inne produkcje audiowizualne.

W prywatnym czasie gram w zespole na instrumentach klawiszowych, tworzę i aranżuję muzykę. W wolnych chwilach słucham różnego rodzaju muzyki, poznaję najnowsze trendy i hity, by być zawsze na bieżąco z tym czego słuchają i przy czym bawią się ludzie z różnych zakątków świata. A to wszystko dlatego, iż wieczorami jestem DJ’em i wodzirejem. Z pasji oprawiam muzycznie różnego rodzaju eventy dostosowując się do gustu muzycznego klientów.

Jestem osobą otwartą, z dużym poczuciem humoru, lubię ludzi, dlatego – gdy jest taka możliwość – wychodzę zza konsoli na parkiet i prowadzę zabawy i tańce animacyjne.

Mogę poprowadzić event również w języku angielskim.

Co gram? Pop, Funk, Hip-Hop, Rock, House, R&B, EDM, Latino i inne. Rodzaj muzyki dostosowuję do potrzeb oraz preferencji klienta i do specyfiki wydarzenia. Wspólnie z klientem tworzymy muzyczny scenariusz, ustalając listę ulubionych piosenek, określając którego rodzaju muzyki tego wieczoru ma być najwięcej, którego trochę mniej, a który jest „zakazany”. Zawsze jestem gotowy na muzyczne życzenia gości w trakcie zabawy.

Posiadam odpowiednio dobrane piosenki, uatrakcyjniające zabawy animacyjne, które przeprowadzam samodzielnie. Zapewniam bardzo wysoki poziom kultury osobistej oraz przeprowadzanych zabaw. Żaden z gości nie będzie czuł się niekomfortowo.

Prowadzę również karaoke, które może być zabawą samodzielną, bądź częścią większego eventu, jako jego dodatkowa atrakcja.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Rumia, , 84-230, woj. pomorskie
liczba odwiedzin: 1180

Popularne miasta w okolicy