Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 15

DJ Paweł Szafraniak..... Tak może wyglądać Twoje wesele... id:17267

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Paweł Szafraniak..... Tak może wyglądać Twoje wesele...

Ostatnio widziany 22-02-2018
503-090...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (15)
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 18-11-2015
Liczba odwiedzin: 1203

Oferta

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA IMPREZA !
Tak może wyglądać Twoja impreza... - dobra zabawa, kreatywne pomysły, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, repertuar muzyczny dostosowany do oczekiwań organizatorów i gości, impreza prowadzona z klasą i humorem czyli... udane wesele w dobrym klimacie ! Naszą ambicją jest zorganizowanie oprawy muzycznej Waszego wymarzonego wesela. Najpierw dokładnie wysłuchamy czego oczekujecie, co planujecie, o czym marzycie…. a potem dostosujemy do tego naszą ofertę.
Zapraszam
Paweł Szafraniak

Szczegóły:

  • prowadzenie zabaw
  • mówię po angielsku

Instrumenty

  • Akordeon
  • Saksofon
  • Skrzypce

Cennik

Wesele
2500 / wesele
Poprawiny
800 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: DJ Paweł Szafraniak..... Tak może wyglądać Twoje wesele... id:17267
Ilość głosów: 15
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Agnieszka i Jarek
Agnieszka i Jarek
(5)
Dodano: 19-02-2018
Data imprezy: 17-12-2017
Miejscowość: Barczewko, Janczary
Music Factory to firma zdecydowanie godna polecenia! Od samego początku planowania imprezy Pan Paweł podchodzi profesjonalnie do każdego szczegółu związanego z oprawą muzyczną oraz oświetleniem sali. Jest osobą bardzo precyzyjną i konkretną. Co najważniejsze potrafi dobrać rodzaj muzyki w taki sposób, że nawet najmniejsze kameralne wesele będzie świetnie się bawiło - tak jak było w naszym przypadku. Mała ilość gości weselnych potrafiła się zjednoczyć w krótkim czasie i przetańczyć większość utworów na parkiecie, dzięki umiejętnemu poprowadzeniu imprezy przez Pana Pawła.
To był najlepszy wybór z naszej strony. Serdecznie polecamy i dziękujemy za udane wesele dzięki MUSIC FACTORY !
Pozdrawiamy :)
Aga i Jarek
Ola i Przemek
Ola i Przemek
(5)
Dodano: 14-11-2017
Data imprezy: 06-05-2017
Miejscowość: Olsztyn
Wszystkim z całego serca polecamy Pana Pawła! Wesele było prowadzone bardzo profesjonalnie, goście świetnie się bawili. Muzyka była dostosowana do wszystkich obecnych sali. Każdy znalazł utwór dla siebie :) Całą noc parkiet był pełny! Brak nam słów żeby podziękować za ten wieczór. Każdego zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiamy :)
Kacper
Kacper
(5)
Dodano: 22-10-2017
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Nidzica
Wesele 14.10.2017 r . Sala Weselna Igor Litwinki k. Nidzicy
Profesjonalne światła, profesjonalny operator, mega zabawa do białego rana. Goście weselni oraz orkiestra pod wielkim wrażeniem . Dziękujemy za współpracę i gorąco polecamy Pana Pawła.
Maria i Kacper Waśkiewicz
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 24-09-2017
Data imprezy: 08-09-2017
Miejscowość: Olsztyn
My oraz zaproszeni Goście jesteśmy pełni podziwu dla Pana Pawła za wspaniałe poprowadzenie Wesela. Zarówno współpraca z nami oraz z obsługą Hotelu Park przebiegała wzorowo. Oświetlenie zamontowane na sali dawało niesamowity nastrój, wszystko było dobrane z klasą. Nagłośnienie sali było wręcz idealne wszyscy słyszeli muzyka ale nie przeszkadzała ona w swobodnej konwersacji przy stolikach. Na uwagę również zasługuje dobra jakość dźwięku wydobywającego się z głośników. Prowadzący wyciągnął na parkiet nawet Gości, którzy nie tańczą na weselach. Sczesze polecamy Pana Pawła.
Michał
Michał
(5)
Dodano: 18-09-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Gietrzwałd
Wesele 02.09.2017 r. Restauracja Sielanka Gietrzwałd.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi imprezy weselnej przez Firmę Music Factory. Pomimo niewielkiej ilości gości weselnych oraz w większości ludzi mało rozrywkowych parkiet przez większość imprezy był pełen. Duża w tym zasługa DJ-a, który miał bardzo dobry kontakt z gośćmi weselnymi. Warto zwrócić również uwagę na profesjonalne oświetlenie, którym dysponowała Firma. Jako Para Młoda mieliśmy wpływ na utwory, które były grane. Wszystko było z Nami konsultowane. Pan Paweł wiele proponuje, natomiast niczego nie narzuca. Doświadczenie Pana Pawła widać było również podczas współpracy z obsługą Sali czy fotografem. Podsumowując Firma Music Factory jak najbardziej godna polecenia na Wesela i podobne imprezy. Jeszcze raz dziękujemy Panie Pawle za wszystko:) Michał i Emilia Rusinek
Karolina i Paweł
Karolina i Paweł
(5)
Dodano: 18-09-2017
Data imprezy: 09-09-2017
Miejscowość: Olsztyn
Bardzo polecamy pana Pawła na wesele. Zabawa była super, z klasą, muzyka dobrze dobrana, dodatkowym atutem było też oświetlenie, które dodało odpowiedniego nastroju. Lepiej być nie mogło. Dodatkowo na plus był bardzo dobry kontakt mailowy czy telefoniczny przed weselem w celu ustalenia szczegółów imprezy (co nie dla wszystkich firm jest takie oczywiste). Jeszcze raz polecamy, bo naprawdę warto.
Michał duda
Michał duda
(5)
Dodano: 11-09-2017
Data imprezy: 12-08-2017
Miejscowość: Nidzica
Świetna obsługa, oświetlenie na najwyższym poziomie, sympatyczni Panowie i przystępne ceny. Dzięki temu wesele jest jak z innej bajki! Polecam!
Gosia i Łukasz
Gosia i Łukasz
(5)
Dodano: 18-06-2017
Data imprezy: 10-06-2017
Miejscowość: Stępień, Jarzębinowy Ogród


Bardzo profesjonalna obsługa imprezy weselnej. Z punktu widzenia nas czyli organizatorów wesela :) na największą uwagę zasługuje bardzo dobry kontakt pomiędzy nami i DJ-em oraz DJ-em i obsługą sali.

Największe wrażenie zarówno na nas, jak również na naszych gościach, właścicielach sali czy fotografach zrobił profesjonalny sprzęt, a w szczególności oświetlenie.

Muzyka została dobrana w taki sposób, że każdy odnalazł się na parkiecie i co najważniejsze bawił się do godzin porannych :) natomiast samo prowadzenie wesela spowodowało integrację wśród gości, rozluźnienie i stworzenie szalonej imprezy weselnej, oczywiście na wysokim poziomie.

Po weselu pojawiło się dużo zainteresowanie i wiele pytań o Pana Pawła dlatego z pełną odpowiedzialnością poleciliśmy Pana, polecamy i będziemy polecać.

Pozdrawiamy
Gosia i Łukasz
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Music Factory
Imię:Paweł
Nazwisko:Szafraniak
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Nowe ogłoszenia