Zdjęcia | Filmy | Oferta | Cennik | Opinie 18

DJ Paweł Szafraniak..... Tak może wyglądać Twoje wesele... id:17267

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
DJ Paweł Szafraniak..... Tak może wyglądać Twoje wesele...

Ostatnio widziany 14-06-2018
503-090...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość Opinie (18)
Olsztyn, warmińsko-mazurskie
Data dodania: 18-11-2015
Liczba odwiedzin: 1682

Oferta

TAK MOŻE WYGLĄDAĆ TWOJA IMPREZA !
Tak może wyglądać Twoja impreza... - dobra zabawa, kreatywne pomysły, profesjonalne oświetlenie i nagłośnienie, repertuar muzyczny dostosowany do oczekiwań organizatorów i gości, impreza prowadzona z klasą i humorem czyli... udane wesele w dobrym klimacie ! Naszą ambicją jest zorganizowanie oprawy muzycznej Waszego wymarzonego wesela. Najpierw dokładnie wysłuchamy czego oczekujecie, co planujecie, o czym marzycie…. a potem dostosujemy do tego naszą ofertę.
Zapraszam
Paweł Szafraniak

Szczegóły:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku

Instrumenty

 • Akordeon
 • Saksofon
 • Skrzypce

Cennik

Wesele
2500 / wesele
Poprawiny
800 / wesele

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Ocena dla: DJ Paweł Szafraniak..... Tak może wyglądać Twoje wesele... id:17267
Ilość głosów: 18
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Joanna i Wojciech
Joanna i Wojciech
(5)
Dodano: 20-06-2018
Data imprezy: 09-06-2018
Miejscowość: Gietrzwałd
Profesjonalista !!! Wie co robi !!! Niczym nie trzeba się przejmować !!! Cudowna oprawa muzyczna, profesjonalnie oświetlona sala taneczna i część biesiadna. Muzyka dobrana dla wszystkich !!! Goście bawili się razem z nami do białego rana !!! Wysoka kultura osobista i multum możliwości !!! Dla tego Pana nie ma rzeczy niemożliwych. Udowodnił nam, że każde wesele może być cudowne i nie zapomniane. Widzieliśmy wiele, ale tak wspaniałe wesele nam się nie śniło. Możemy pisać i pisać tylko o zaletach. Polecamy z calego serca Pana Szafraniaka. Wspaniały człowiek z fachem w dłoniach !!! Dziękujemy i pozdrawiamy
Ewa i Marcin
Ewa i Marcin
(5)
Dodano: 18-03-2018
Data imprezy: 18-11-2017
Miejscowość: Olsztyn
Pełen profesjonalizm- począwszy od dopasowania oferty do naszych potrzeb poprzez najwyższej jakości sprzęt (m.in.przecudne oświetlenie). Prowadzenie imprezy na wysokim poziomie, urozmaicona muzyka. Nasi goście byli zachwyceni. Jeżeli ktoś zastanawia się nad wyborem DJ-a to szczerze polecamy Pawła Szafraniaka. Skorzystaliśmy z jego oferty również w poprowadzeniu imprezy okolicznościowej (tj. urodziny) - jednym słowem REWELACJA.
Ania i Marcin
Ania i Marcin
(5)
Dodano: 25-02-2018
Data imprezy: 20-01-2018
Miejscowość: Olsztyn
Jeżeli zastanawiacie się nad wyborem Pawła Szafraniaka to szczerze polecamy.
Pan Paweł to profesjonalista z dużym doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą. Doskonale wyczuwa gusta gości i potafi sprawić ,że parkiet jest pełen ludzi.Nasze wesele było super pozdrawiamy dziękujęmy
Ania i Marcin
Agnieszka i Jarek
Agnieszka i Jarek
(5)
Dodano: 19-02-2018
Data imprezy: 17-12-2017
Miejscowość: Barczewko, Janczary
Music Factory to firma zdecydowanie godna polecenia! Od samego początku planowania imprezy Pan Paweł podchodzi profesjonalnie do każdego szczegółu związanego z oprawą muzyczną oraz oświetleniem sali. Jest osobą bardzo precyzyjną i konkretną. Co najważniejsze potrafi dobrać rodzaj muzyki w taki sposób, że nawet najmniejsze kameralne wesele będzie świetnie się bawiło - tak jak było w naszym przypadku. Mała ilość gości weselnych potrafiła się zjednoczyć w krótkim czasie i przetańczyć większość utworów na parkiecie, dzięki umiejętnemu poprowadzeniu imprezy przez Pana Pawła.
To był najlepszy wybór z naszej strony. Serdecznie polecamy i dziękujemy za udane wesele dzięki MUSIC FACTORY !
Pozdrawiamy :)
Aga i Jarek
Ola i Przemek
Ola i Przemek
(5)
Dodano: 14-11-2017
Data imprezy: 06-05-2017
Miejscowość: Olsztyn
Wszystkim z całego serca polecamy Pana Pawła! Wesele było prowadzone bardzo profesjonalnie, goście świetnie się bawili. Muzyka była dostosowana do wszystkich obecnych sali. Każdy znalazł utwór dla siebie :) Całą noc parkiet był pełny! Brak nam słów żeby podziękować za ten wieczór. Każdego zachęcamy do kontaktu! Pozdrawiamy :)
Kacper
Kacper
(5)
Dodano: 22-10-2017
Data imprezy: 14-10-2017
Miejscowość: Nidzica
Wesele 14.10.2017 r . Sala Weselna Igor Litwinki k. Nidzicy
Profesjonalne światła, profesjonalny operator, mega zabawa do białego rana. Goście weselni oraz orkiestra pod wielkim wrażeniem . Dziękujemy za współpracę i gorąco polecamy Pana Pawła.
Maria i Kacper Waśkiewicz
Karolina
Karolina
(5)
Dodano: 24-09-2017
Data imprezy: 08-09-2017
Miejscowość: Olsztyn
My oraz zaproszeni Goście jesteśmy pełni podziwu dla Pana Pawła za wspaniałe poprowadzenie Wesela. Zarówno współpraca z nami oraz z obsługą Hotelu Park przebiegała wzorowo. Oświetlenie zamontowane na sali dawało niesamowity nastrój, wszystko było dobrane z klasą. Nagłośnienie sali było wręcz idealne wszyscy słyszeli muzyka ale nie przeszkadzała ona w swobodnej konwersacji przy stolikach. Na uwagę również zasługuje dobra jakość dźwięku wydobywającego się z głośników. Prowadzący wyciągnął na parkiet nawet Gości, którzy nie tańczą na weselach. Sczesze polecamy Pana Pawła.
Michał
Michał
(5)
Dodano: 18-09-2017
Data imprezy: 02-09-2017
Miejscowość: Gietrzwałd
Wesele 02.09.2017 r. Restauracja Sielanka Gietrzwałd.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi imprezy weselnej przez Firmę Music Factory. Pomimo niewielkiej ilości gości weselnych oraz w większości ludzi mało rozrywkowych parkiet przez większość imprezy był pełen. Duża w tym zasługa DJ-a, który miał bardzo dobry kontakt z gośćmi weselnymi. Warto zwrócić również uwagę na profesjonalne oświetlenie, którym dysponowała Firma. Jako Para Młoda mieliśmy wpływ na utwory, które były grane. Wszystko było z Nami konsultowane. Pan Paweł wiele proponuje, natomiast niczego nie narzuca. Doświadczenie Pana Pawła widać było również podczas współpracy z obsługą Sali czy fotografem. Podsumowując Firma Music Factory jak najbardziej godna polecenia na Wesela i podobne imprezy. Jeszcze raz dziękujemy Panie Pawle za wszystko:) Michał i Emilia Rusinek
Pokaż więcej opinii

Dane kontaktowe

Nazwa firmy:Music Factory
Imię:Paweł
Nazwisko:Szafraniak
Województwo:warmińsko-mazurskie
Miejscowość:Olsztyn

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.