Zobacz zdjęcia (3)
Music Marriage - SKRZYPCE I SAKSOFON NA TWOIM ŚLUBIE, Poznań - zdjęcie 1
Music Marriage - SKRZYPCE I SAKSOFON NA TWOIM ŚLUBIE, Poznań - zdjęcie 2 Music Marriage - SKRZYPCE I SAKSOFON NA TWOIM ŚLUBIE, Poznań - zdjęcie 3
1 / 3

Music Marriage - SKRZYPCE I SAKSOFON NA TWOIM ŚLUBIE id:48728

Poznań, wielkopolskie

O nas

Instrumenty:

  • saksofon
  • skrzypce

Śpiew:

  • śpiew damski

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale instrumentalistyka - skrzypce. Od lat zajmuję się oprawą muzyczną ślubów, chrztów, innych uroczystości kościelnych, bankietów oraz imprez kulturowych. Miałam przyjemność występować w różnych miejscach w Polsce, współpracując z wieloma muzykami oraz grając w różnorodnych (często nietypowych) składach muzycznych.

Będąc młodą żoną doskonale rozumiem wszystkie obawy i troski Par Młodych, które marzą o pięknym i niezapomnianym ślubie. Moje doświadczenie prywatne oraz zawodowe upewniło mnie w przekonaniu, że piękna oprawa muzyczna to klucz do zrealizowania tych pragnień!

Występuję także z mężem (również zawodowym muzykiem, na co dzień grającym w Orkiestrze), z którym oprócz duetu prywatnego, tworzę także nietypowy duet muzyczny
(skrzypce & saksofon). Zapewniam, że połączenie brzmieniowe tych dwóch instrumentów wzruszy nawet najtwardsze serca!

Zajmuję się oprawą muzyczną:
-Ślubów kościelnych, cywilnych oraz plenerowych (często umilając muzycznie także chwile podczas
składania życzeń)
-Chrztów oraz innych uroczystości kościelnych
-Bankietów
-Imprez firmowych

W moim repertuarze znajdą Państwo zarówno utwory klasyczne, jak i rozrywkowe. Jestem także otwarta na wszelkie propozycje, gdyż jako zawodowy muzyk stale poszerzam swój repertuar :)

Cena ustalana jest indywidualnie oraz zależna jest od wyboru instrumentarium i miejscowości, w której odbywa się uroczystość. W razie pytań - służę pomocą, chętnie pomogę również w wyborze odpowiedniego repertuaru.

Zapraszamy do kontaktu wszystkie zainteresowane Pary Młode :)

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy zawodowymi muzykami, na co dzień grającymi w profesjonalnych zespołach muzycznych. Proponujemy Państwu do wyboru instrumentarium: skrzypce solo, duet skrzypce i saksofon, a także saksofon solo, a więc w naszej ofercie znajdą coś dla siebie zarówno miłośnicy klasyki, jak i rozrywki.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Profesjonalizm w realizacji zlecenia to nasz główny cel. Staramy się, aby wszystkie Pary Młode czuły się wyjątkowo, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie Wasze propozycje odnośnie repertuaru - to Wasz wielki dzień! Dzięki wieloletniemu doświadczeniu - służymy porada, odpowiadamy na wszelkie pytania oraz rozwiewamy wszystkie wątpliwości związane z oprawą muzyczną uroczystości podczas ślubu kościelnego, cywilnego,czy plenerowego.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Ze względu na zaufanie. Wszystkie Pary Młode mają możliwość obejrzenia naszych wykonań na portalach społecznościowych i zferyfikowania jakości naszej gry.

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

*Doświadczenie (jesteśmy zawodowymi muzykami, absolwentami Akademii Muzycznej)
*Komunikatywność (jesteśmy otwarci i chętni do współpracy)
*Unikatowość(skrzypce i saksofon to nietypowe i unikatowe połączenie instrumentów)
*Pomysłowość( jesteśmy kreatywni i pełni muzycznych pomysłów oraz rozwiązań)

Dlaczego nasza praca sprawia nam tak dużą radość?

Nie da się ukryć,że muzyka to nasza pasja. Nie ma nic przyjemniejszego niż połączenie przyjemnego z pożytecznym, czyli pracy oraz pasji!

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Oboje jesteśmy absolwentami Akademii Muzycznej. Posiadamy duże doświadczenie w występowaniu publicznym :)

liczba odwiedzin: 961

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie