Ford Mustang Ford Mercury Standard Flying Benz 1886 do ślubu

600 zł
Poznań, wielkopolskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Samochód:

  • Marka: Ford
  • Kolor: niebieski
  • sam prowadzisz
  • zabytkowy

O nas

Firma Upster powstała w 2016 r. Świadczymy profesjonalne usługi związane z wynajmem zabytkowych samochodów na śluby oraz inne okazje m.in plany filmowe, rekonstrukcje historyczne czy imprezy okazjonalne. Posiadamy również własną autolawetę aby dostarczyć zabytkowy pojazd w dowolne miejsce w kraju. W naszej ofercie znajdują się auta, których dostępność na rynkach światowych jest znikoma. Jesteśmy pasjonatami motoryzacji, uwielbiamy renowacje starych samochodów oraz dzielić się zdobytą wiedzą. Celem naszej firmy jest świadczenie usług najwyższej jakości, zdobywając zadowolenie naszych klientów.

Benz 1886
Przejazd do ślubu w Benzie z 1886 to prawdziwie niezapomniane przeżycie. Doceni je każdy, kto marzy o wyjątkowym dniu, pełnym przygód i emocji. Benz to czterokołowa maszyna, napędzana dwusuwowym silnikiem tłokowym. To zupełnie innowacyjna konstrukcja jak na tamte czasy, ponieważ jest to pierwsze auto na świecie z silnikiem benzynowym.
Benz charakteryzuje się sposobem jazdy, którego nie sposób porównać do żadnego ze współczesnych aut. Wystarczy przejechać nim kilka metrów, by przenieść się do minionej epoki i poczuć ducha XIX wieku

Mustang KING COBRA
Oferujemy Państwu klasykę amerykańskiej motoryzacji. W naszym garażu mamy model King Cobra, z drugiej generacji tego modelu, który skrywa pod maską 2.8 litrowy silnik o mocy zaskakujących - 140 KM. Jest to wersja dwudrzwiowa, która przeszła generalny remont. W środku została zamontowana skórzana tapicerka, która pozwala poczuć wrażenia z jazdy, godne tych z lat świetności Mustanga. Cobra przyciąga spojrzenia, intryguje przechodniów. Równie świetnie prezentuje się na zdjęciach!
Jeśli szukacie Państwo auta niebanalnego, które idealnie kojarzy się z klimatem Ameryki lat 70. XX wieku - to właśnie King Cobra przeniesie Was do tamtych czasów. Ten model wyprodukowany został jedynie w 4313 egzemplarzach. Obok niego nie sposób wręcz przejść obojętnie!

Standard Flying 12
Szukacie Państwo auta, które będzie zupełnie niepowtarzalne i przeniesie Was do czasów tuż przed II Wojną Światową? Ten egzemplarz zszedł z taśmy produkcyjnej właśnie w 1939 roku. Auto oferuje niesamowite wrażenie z jazdy. Standard wyposażony został w silnik o pojemności 1609 cm³ o mocy 48 KM. Standard Flying Twelve to auto z duszą. Przeznaczony był na rynek angielski i czechosłowacki. Warto dodać, że w czasach, gdy Czechosłowacja znajdowała się pod wpływem III Rzeszy, auto to traktowane było jak limuzyna. Wygodne fotele, niesamowity klimat motoryzacji lat 40. XX wieku - to wszystko skrywa w sobie unikalny Standard. To idealne auto do ślubu - zwróci uwagę gości i pięknie wpisze się w podniosły nastrój tego wyjątkowego dnia.

FORD MERCURY
Ford Mercury to kolejna ikona amerykańskiej motoryzacji lat 80. XX wieku. Ten egzemplarz pochodzi z 1980 roku i jest zupełnie wyjątkowy. Choćby dlatego, że oficjalna sprzedaż tego modelu rozpoczęła się dopiero w 1983. To auto liczy sobie aż 5.25 metra długości i napędzane jest silnikiem o pojemności 5.8 litra, V8. Zmieści się w nim aż 6 osób. Co ciekawe, z przodu znajdziemy znaczek Lincolna, natomiast z tyłu - Forda. To auto zwraca na siebie uwagę i idealnie sprawdzi się w tak wyjątkowym dniu, jakim jest ślub. To kwintesencja sylwetki typowej dla amerykańskich wozów, połączonej z oryginalnym stylem. Będzie świetnie wyglądał na zdjęciach i da mnóstwo radości w czasie podjazdu do wyznaczonych miejsc na mapie miasta.

USŁUGA OBEJMUJE:
- dekoracje samochodu
- dojazd do Pana Młodego
- dojazd z Panem Młodym do Panny Młodej
- dojazd do kościoła na uroczystość zaślubin
- dojazd z kościoła na przyjęcie weselne

Chcesz prowadzić sam ? Zapraszamy do kontaktu :)
Wszystkie szczegóły umawiamy indywidualnie.

Dodaj pierwszą opinię
Nazwa firmy: Upster.net sp. z o.o.
NIP: 7792444560
Imię i nazwisko: Michał Korol
Adres: Poznań, Dąbrowskiego 77A, 60-529, woj. wielkopolskie

Kontakt w godzinach:

Pn: 09:00 - 20:00 Wt: 09:00 - 20:00 Śr: 09:00 - 20:00 Cz: 09:00 - 20:00 Pt: 09:00 - 20:00 Sb: 09:00 - 20:00 Nd: 09:00 - 20:00
liczba odwiedzin: 1829

Wyjątkowe sale weselne w mieście Poznań

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy