Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd. - film 1 Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd. - film 1
Pokaż kolejny film

Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd. id:46415

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
(0)
Dodaj opinię
609-232...

O nas

Instrumenty:

 • altówka
 • flet
 • gitara
 • harfa
 • klarnet
 • organy
 • pianino
 • saksofon
 • skrzypce
 • trąbka
 • wiolonczela

Śpiew:

 • śpiew damski
 • śpiew męski

Dzień dobry, Jestem profesjonalnym muzykiem, który prowadzi Agencję ślubną, która od wielu lat zajmuje się oprawą muzyczną uroczystości. Współpracuję tylko z najlepszymi muzykami, którzy mają doświadczenie w graniu na ceremoniach ślubnych zapewniając niezapomnianą oprawę muzyczną tego wyjątkowego wydarzenia. Oprócz uroczystości ślubnych w kościele oraz ceremonii plenerowych możliwe jest również granie podczas składania życzeń oraz w trakcie obiadu weselnego. Liczba instrumentalistów podczas uroczystości zależy od Państwa, możliwości wyboru są nieograniczone. Szczególnie polecam: kwartet smyczkowy w połączeniu z harfą, a także wokalistów i trębaczy. Mamy także swojego organistę (z własnym instrumentem na śluby plenerowe). Repertuar muzyczny jest bardzo szeroki i pomogę Państwu wybrać utwory na Ślub. Na życzenie Pary Młodej kwartet smyczkowy zaaranżuje ulubioną piosenkę i wykona ją podczas ślubu, lub w trakcie pierwszego tańca. Może też zagrać solo lub z wokalistką piosenkę w trakcie podziękowań dla rodziców w trakcie wesela. Proponuję również profesjonalny zespół weselny, który gra na żywo na najwyższym poziomie i gwarantuje świetną zabawę na parkiecie. Wykonuje znakomite aranżacje największych tanecznych hitów oraz posiada własne nagłośnienie i oświetlenie.
Ponadto wspołpracuję ze znakomitymi fotografami i filmowcami, a także z dekoratorkami ślubnymi. Ceny w pakietach są niższe.

Zobacz zdjęcia (4)
Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd., Bydgoszcz - zdjęcie 1
Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd., Bydgoszcz - zdjęcie 2 Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd., Bydgoszcz - zdjęcie 3 Muzyka na ślub: kwartet smyczkowy, harfa + skrzypce, wokalistka itd., Bydgoszcz - zdjęcie 4
1 / 4

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Mając na uwadze fakt, że ślub to jeden z najważniejszych dni w życiu, staramy się zawsze sprostać oczekiwaniom Pary Młodej. Mamy doświadczenie w świadczeniu usług ślubnych oraz pasję i kreatywność, która potrzebna jest do realizowania powierzonych nam zadań.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Oferujemy różne usługi: muzyka podczas ceremonii ślubnej, fotograf, kamerzysta, dekoratorki ślubne. Ceny za pakiet są niższe niż zamawianie każdej usługi osobno.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Język angielski i ...............oczywiście polski

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Im szybciej tym lepiej, ale zdarzało nam się organizować usługi na kilka dni przed spontanicznym ślubem.

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Imię i nazwisko: Wiśniowe Śluby Marta Lutrzykowska
Adres: Bydgoszcz, woj. kujawsko-pomorskie
609-232...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 1069
Zadzwoń
609-232...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie