Zdjęcia
od 2500 do 4000 zł / dzień

Dj Gromi - Ciężki Dym. Nagłośnie, Oświetlenie, Animacje Duet na Wesele id:25866

od 2500 do 4000 zł / dzień
Bielsko-Biała, śląskie
(0)
Dodaj opinię
502-429...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.

O nas

Oferta:

 • prowadzenie zabaw
 • mówię po angielsku
Doświadczenie, Charyzma, Zaangażowanie - to moje cechy podczas prowadzenia Waszego Wesela,

Wyróżnia mnie ilość zagranych imprez i to, iż jestem Dj klubowym (m.in. Pomarańcza Bielsko, Chacharnia Cz-Dz) to pozwala mi na realizowanie siebie, a na Waszym Weselu jestem dla Państwa i Waszych Gości.
Jakość, Estetyka i możliwości sprzętowe (nie mam jednego zestawu mam kilka) pozwalają mi przeobrazić każdą salę w miejsce świetnie oświetlone i nagłośnione.

Należę do DEEJAY mix club Polska od 1986r. dzięki czemu na Państwa Weselu mogę grać muzykę z licencja na odtwarzanie publiczne w super jakości. Ukończone kursy, licencje i to iż nadal się uczę, zapewni Państwu profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. Moje motto - Brak przygotowania to przygotowanie do Porażki, dlatego każdą imprezę traktuje indywidualnie, urodziny-18,40,50,60, firmówki, plenery, studniówki każda z nich ma inny charakter a uczestnicy inne wymagania.

Dotrę w każde miejsce, gdzie zapragniecie abym Wam zagrał. W góry i nad morze oraz np. do kopalni Soli w Wieliczce - Piękna sala Balowa. W zależności od Państwa życzeń i scenariusza imprezy, wielkości, miejsca, ilości osób zaproponuje kilka rozwiązań.
Polecę sprawdzone miejsca, fotograf weselny, kamerzysta, opiekunka do dzieci, barman, florysta, skrzypce. magik, kapela góralska, zespół - znam kilku sprawdzonych w boju.

ZADZWOŃCIE POROZMAWIAMY. Szanowni Państwo jeśli wybierzecie inaczej to i tak zapraszam na szalony wieczór Panieński/Kawalerski na Parkiety Klubów Pomarańcza - do zobaczenia i Najlepszego Wesela na Świecie. Pozdrawiam; Dj Gromi

Kategoria:

Dj na wesele Bielsko-Biała

Oferta

Duet Dj-ski Animacje,
od 2500 do 4000 / dzień
Ciężki dym, mgła, bańki, nagłośnienie, oświetlenie, animacje,zabawy, muzyka miksowana i dobierana na żywo.
specjalne życzenia - oczywiście, To WASZE WESELE.

Opinie (0)

Dodaj opinię
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
muzyka/repertuar
prezencja
Numer potrzebujemy tylko do wysłania kodu weryfikacyjnego SMS
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, którym jest Pani Krystyna Wal, kontakt: iod@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).
Gromosław DjGromi

Wiadomość

Obowiązek informacyjny

×
Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Master4u z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6/316, REGON 241080707, NIP 6342327026. W związku z zebraniem dzisiaj za pomocą tego formularza Pani/Pana danych osobowych niezbędnych do wykonania umowy dotyczącej korzystania z usług oferowanych przez Serwis Wesele z klasą, w szczególności korzystania z usługi „Planner Ślubny”, Firma Master4U - zgodnie z art. 13 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych (dalej RODO), gwarantuje spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w klauzuli).

Kontakt

Nazwa firmy:CHIEF
Imię i nazwisko:Gromosław Żukowski
Adres:Bielsko-Białaul. Sarni Stok 27F
43-300woj. śląskie
Kontakt w godzinach:
Pn:16:00 - 22:00
Wt:16:00 - 22:00
Śr:16:00 - 22:00
Cz:16:00 - 22:00
Pt:16:00 - 22:00
Sb:16:00 - 22:00
Nd:16:00 - 22:00
502-429...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Odwiedź nas:
dodano: 21-03-2017, liczba odwiedzin: 1319
Telefon
502-429...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i zapytaj o wolny termin.
Wiadomość

Zobacz pozostałe firmy

Zobacz wszystkie kategorie