Film Ślubny Piotr Diszer

od 2000 do 4000 zł
Warszawa, mazowieckie
(5)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
501-307...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery
 • 4 kamery

O nas

❤ Tworzę naturalne, ładne filmy ślubne, niedługie, niedrogie, ciekawie zrealizowane ❤
Nie ingeruję w bieg wydarzeń, filmuję dyskretnie z kilku kamer.
Dzięki temu każda ważna chwila w dniu Waszego ślubu będzie pokazana ciekawie,
z pomysłem, z różnych perspektyw.

Waszą historię można opowiedzieć w filmie na wiele sposobów. Ważne abyście wybrali, ten jeden styl filmu który sobie wymarzyliście,
i nie będziecie chcieli już żadnego innego :)
A ja postaram się spełnić wasze marzenie, i dodać
do filmu ponadczasowy klimat, aby Wasz film podobał się wam za 10 czy 20 lat,
jak też waszej rodzinie, wnukom.

Każdy film montuję samodzielnie, gdyż uważam że tylko będąc na Waszym ślubie i weselu mogę zmontować
unikalny film ślubny, mając w pamięci wszystkie emocjonujące chwile. Montuję bez oklepanych szablonów, z indywidualnym podejściem.

Filmuję w Warszawie i okolicach, jak też w woj. podlaskim i Warmii. Ale znam też piękne plenery na teledyski w całej Polsce.

Para Młoda dostaje film w wersji Full HD, lub 4K w pięknym indywidualnie zaprojektowanym skórzanym albumie ślubnym
z okienkiem na fotografię na pamięci USB z grawerem - data ślubu i imiona.

Film można zobaczyć przed odbiorem i można wprowadzać do niego zmiany.
Płatność za film do trzech miesięcy po ślubie przy odbiorze filmu.

Współpracuję z fotografem - link do portfolio na mojej stronie - Zajrzyjcie, zdjęcia są piękne.

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Moje doświadczenie, i wysokiej klasy sprzęt 4K, to dla Was gwarancja dopracowania w każdym szczególe unikalnych kadrów z najważniejszych chwil Waszego ślubu i wesela. Pracuję dyskretnie, staram się nie przeszkadzać Parze Młodej, nie robię dubli, nie zasłaniam gościom w kościele chwili zaślubin. Współpracuję z fotografem, aby i film i zdjęcia były perfekcyjne.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Doświadczenie: każdy ślub i wesele są inne, unikalne. Chwytanie jak najlepszych kadrów, wymaga opanowania, przewidywania, bycia przed Wami o jedną chwilę wcześniej, aby nic nie umknęło. Odpowiedzialność: zawsze mam zapasowy sprzęt, wszystko sprawdzam dwa razy i przygotowuję dzień przed Waszym ślubem. Zawsze najważniejsze chwile filmuję jednocześnie z kilku kamer. Filmy montuje samodzielnie, dzięki czemu pamiętam które chwile były pełne emocji, i jak je pokazać, ponieważ również i ja przeżywam z Wami ten dzień.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

10 lat doświadczenia przy filmach ślubnych. 20 lat pracy z kamerą dla najlepszych telewizji.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Filmuję od przygotowań Pana Młodego do końca oczepin. Mam też tańsze pakiety, dla oszczędnych par, kiedy rozpoczynam pracę od Waszego przyjazdu do kościoła lub USC.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Filmowanie chwili zaślubin kilkoma bezlusterkowcami 4K jednocześnie
Ujęcia z drona Waszego domu rodzinnego, kościoła czy sali weselnej
Kamerka Gopro do auta ślubnego na przejazd z kościoła na salę weselną
Kilka kamer na pierwszy taniec, ujęcia w zwolnionym tempie.
Dynamiczny styl filmowania zabawy weselnej.
Realizacja dźwięku osobnym rekorderem.
Elegancji album na film ze ślubu o wartości 250 zł.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Pierwszy mój reportaż w telewizji pojawił się w 1998 roku. Pierwszy film ślubny zrealizowałem w 2011 roku.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Bardzo lubię, kiedy Pary Młode po otrzymaniu filmu odzywają się do mnie ze wzruszeniem dziękując za piękny film. To dla mnie bardzo ważne, ważniejsze od walorów finansowych pracy. To najwspanialsza nagroda za trud i poświęcenie, za danie z siebie tego wyjątkowego dla Pary Młodej dnia wszystkiego co najlepsze.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Dobieram sprzęt do konkretnych ujęć, sytuacji. Raz jest potrzebny obiektyw szerokokątny, raz teleobiektyw, innym razem ujęcia w zwolnionym tempie. Dla tego szeroka gama sprzętu 4K, Sony i Panasonic, DJI, zapewnia mi pełną swobodę w realizacji wyjątkowego filmu ślubnego.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Realizacja filmu ślubnego to odpowiedzialność. Tylko najwyższej klasy sprawdzony sprzęt filmowy gwarantuje jakość, niezawodność w najważniejszych chwilach Waszego ślubu i wesela.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Pracuję samodzielnie, dzięki czemu filmy które realizuję są atrakcyjne cenowo. Są jednak śluby czy wesela, gdzie wskazane jest aby było dwóch operatorów, aby w pełni oddać każda ważną chwilę z różnych perspektyw. Kiedy chcecie aby było kilka ujęć z powietrza kiedy wychodzicie z kościoła, jest jeszcze operator drona. Najlepiej czuje się pracując z fotografami których dobrze znam, więc zapraszam też do skorzystania z łączonej oferty foto-wideo.

Jak ubieramy się na wesele?

Stosowny ubiór na ślub i wesele, to przede wszystkim okazanie szacunku Parze Młodej. Poza tym uczestniczenie w uroczystości zaślubin w kościele, wymaga stosownego ubrania. Drugim aspektem odpowiedniego stroju jest to że zawsze gdzieś na filmie czy fotografiach łapiemy się, jako filmowiec czy fotograf, więc ubranie musi być eleganckie, najlepiej w kolorze czarnym.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Gotowy film oraz teledysk Para Młoda otrzymuje w albumie z ekoskóry, z okienkiem na zdjęcia. Wewnątrz okładki jest pendrive z nadrukiem daty ślubu i imionami Młodych. Film oddaję w wersji HD lub 4K. Poza tym przez sześć miesięcy po ślubie Para Młoda może otrzymać bezpłatnie materiały surowe, oryginalne.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Film oddaję Parze Młodej w dwa do trzech miesięcy po ślubie. Co ważne; wtedy płacicie za cały film, więc taka odroczona płatność jest korzystna dla Waszego budżetu. Termin oddania filmu jest zagwarantowany w umowie.

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, ukończyłem odpowiedni kurs, posiadam certyfikat wydany przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Obliguje mnie to do zachowania odpowiednich zasad filmowania w Kościele: odpowiednio się ubrać, nie wchodzić na prezbiterium, nie hałasować, nie zasłaniać Pary Młodej w czasie przysięgi, nie używać flesza. Ponadto, zawsze jeśli jest możliwość, pytam Waszego księdza o indywidualne zasady obowiązujące w Waszym kościele.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Posiadam podstawowe świadectwo kwalifikacji w kategorii otwartej A2.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Oczywiście najbardziej wzruszające chwile, to przysięga małżeńska i pierwszy taniec. Te emocje zawsze mi się udzielają, wykorzystuje to aby wypracować najlepsze kadry, aby pokazać Wam w filmie to czego nikt inny by nie zobaczył.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Nie, ze względu na ilość zamówień w kraju, nie realizuję sesji zagranicznych, z wyjątkiem organizowanych kompleksowo przez weddingplanera.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Najczęściej to ja proponuję Parze Młodej miejsca na plener, oraz indywidualnie napisany scenariusz zdjęć. Być może to wymaga większego wysiłku, ambitnego podejścia przez Młodych, ale naprawdę warto. To jakby przedłużenie dnia ślubu, ponowne przeżywanie emocji, magia ślubnych ubiorów, perfum. kwiatów, odkrywanie miedzy Młodymi nieznanych wcześniej wzajemnych relacji. Mam dla Was wyszukane przepiękne miejsca na sesje plenerową i teledysk. Zapraszam Was na moja stronę, gdzie znajdziecie dużo pomysłów na sesję, i zrealizowane teledyski.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Chyba najbardziej podobają mi się śluby w starych kościołach, takich zabytkowych, wesela w plenerze. Moim marzeniem jest sesja plenerowa nad morzem - dla tego mam promocje dla pierwszej zdecydowanej Pary Młodej, na teledysk ślubny z dronem i sesje fotograficzną nad morzem - ponieważ jednocześnie filmuje i fotografuję.

Jaki jest styl naszej pracy?

Przede wszystkim kreatywność w poszukiwaniu unikalnych ujęć.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

BBC które realizowało filmy ślubne królewskich angielskich par, Książę Karol i księżna Diana, Książę William i księżna Catherine

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Zawsze każdy film który oddaję ma indywidualny, niepowtarzalny tylko dla tej jednej Pary Młodej, styl i charakter. W dużej mierze Para Młoda ma możliwość wyboru stylu filmowania, i kolorystyki. Film może być spokojny, dynamiczny, boho, w stylu boho. Decydujecie też o długości gotowego filmu, teledysku.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Ujęcia przy gorszym oświetleniu czy filmowanie nocą nie jest przeszkodą, zapraszam. Imponujące zdjęcia nocne, okazy sztucznych ogni, ujęcia przy świecach.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Nie ulegam szybko mijającej modzie ślubnej, chwilowym trendom. To wszystko minie. Moją dewiza jest stworzyć ponadczasowy film który zachwyci teraz Parę Młodą, i nigdy się nie zestarzeje. Film ślubny to coś jakby kronika rodzinna, powinni być na nim, rodzice, dziadkowie, dawno nie widziana rodzina która zjechała się z odległych stron. Tego nie da Wam kilkuminutowy teledysk. Teledysk owszem - może i powinien być nowoczesny, ale jako dodatek do prawdziwego filmu.

Film Ślubny Piotr Diszer
Średnia ocen: 4,96 / 5 z 5 opinii
4,96
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
N
Nikola
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-06-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Płońsk
Data dodania: 11-09-2023

Mili Państwo. Możemy z całą odpowiedzialnością polecić kamerzystę. Film jest wykonany bardzo profesjonalnie, a ponadto z klimatem, jaki sobie wymarzyliśmy na nasz ślub. Niezwykle dużo pięknych ujęć, wiele takich o których nawet nie wiedzieliśmy że są robione. Polecamy serdecznie.

Piotr
01-12-2023

Dziekuję za zaufanie, dla mnie każda Para Młoda jest wyjatkowa. Dobry film to przedewszystkim wasza zasługa, efekt wielomiesięcznych przygotowań. Pozdrawiam, i życzę szczęscia na nowej drodze.

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 08-04-2023
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Wołomin
Data dodania: 17-05-2023

Razem z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni, że mieliśmy okazje współpracować w naszym najważniejszym dniu z P. Piotrem . Są jeszcze ludzie którzy wkładają całe serce w prace którą wykonują. W dniu ślubu było świetnie przygotowane aby zadbać o każdy najmniejszy szczegół ponadto p. Piotr jest bardzo skromnym, niewidocznym kamerzystą, dzięki czemu my mogliśmy zająć się sobą. Jakość, wykonanie filmu, bogactwo ujęć zachwycające ! Widzieliśmy jak pracował całe wesele aby uchwycić wszystkie momenty, na ślubie wszedł nawet do organisty aby zrobić piękną panoramę kościoła i nas z góry. Jako wymagająca Panna Młoda z całego serca polecam usługi Pana Piotra.

D
Dominik
5.00
 / 5
Data ślubu: 05-11-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Siedlce
Data dodania: 20-02-2023

Hej. Bardzo dobry film! Pan Piotr wykonał piekną pracę, za co bardzo dziękujemy w swoim imieniu i rodziców. Dziękujemy za zaangażowanie, i profesjonalizm. Pozdrawiamy

A
Alesia
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Konstancin-Jeziorna
Data dodania: 08-02-2023

Dziękuję. Bardzo piękny film. Od pierwszych chwil byliśmy przekonani o dobrym wyborze kamerzysty, i się nie zawiedliśmy. Film ma 90 minut, pięknie zrealizowany, jest świetny. Polecamy, i pozdrawiamy.

M
Mateusz
4.80
 / 5
Data ślubu: 31-12-2022
Wybrane firmy: 1 firma
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Węgrów
Data dodania: 26-01-2023

Z narzeczoną dziękujemy za piękny film, super jakość, Dziękujemy za wyjątkową pamiątkę. Pozdrawiamy

Nazwa firmy: Film Ślubny
NIP: 9521231178
Imię i nazwisko: Piotr Diszer
Adres: Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 53, 04-028, woj. mazowieckie

Kontakt w godzinach:

Pn: 10:00 - 19:00 Wt: 10:00 - 19:00 Śr: 10:00 - 19:00 Cz: 10:00 - 19:00 Pt: 10:00 - 19:00 Sb: 10:00 - 19:00 Nd: 10:00 - 19:00
501-307...
liczba odwiedzin: 11158
Zadzwoń
501-307...
Napisz

Wyjątkowe sale weselne w mieście Warszawa

Polecamy

Nowe ogłoszenia

Blog ślubny

Popularne miasta w okolicy