Zobacz zdjęcia (5)
❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖, Racibórz - zdjęcie 1
❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖, Racibórz - zdjęcie 2 ❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖, Racibórz - zdjęcie 3 ❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖, Racibórz - zdjęcie 4 ❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖, Racibórz - zdjęcie 5
1 / 5

❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 id:47165

Racibórz, śląskie
(4)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • album tradycyjny
 • dron
 • fotoksiążka
 • pakiet foto+video
 • reportaż ślubny
 • sesja narzeczeńska
 • sesja plenerowa
 • sesja zagraniczna
 • studio
 • transmisja online

Do wyboru:

 • 1 fotograf
 • 2 fotografów

Miło Cię powitać na naszej stronie. Jeżeli tu jesteś, to oznacza pewnie, że zbliża się ten jeden, wyjątkowy dzień, który na zawsze zmieni Twoje życie. Stoisz przed wyborem filmowca a także fotografa?
Film ślubny czy zdjęcia to najlepsza pamiątka z najważniejszego dnia w Waszym życiu.

Co roku odwiedzamy najpiękniejsze miejsca w Polsce. Pracujemy na ślubach Polskich jak i międzynarodowych. Uwielbiamy wesela tradycyjne, rustykalne, glamour jak i również śluby humanistyczne.

Pokazujemy w Naszych realizacjach ludzi, których połączyła ogromna miłość.
To ona sprawiła, że jesteście razem. Dlatego to właśnie Wy i Wasze uczucia są najważniejszym elementem każdego Naszych zdjęć.

Chcemy opowiedzieć historię Waszego najważniejszego dnia w taki sposób, by za kilkanaście lat zdjęcia czy film, który razem zobaczycie wzbudzał w Was te same emocje co dzień ślubu.

Wyszukujemy chwile, pokazujemy emocje, rejestrujemy wzruszające momenty i pokazujemy to co najważniejsze.
Was i Waszą miłość :)

------------
Cena całodniowego reportażu ślubnego zaczyna się od 2699 zł. Pełną ofertę wraz z opcjami dodatkowymi do pobrania poniżej.

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie (4)

Dodaj opinię
❤️ Najpiękniejsze Zdjęcia i Filmy Ślubne ❤️ 𝙑𝙞𝙨𝙞𝙤𝙣 𝙈𝙚𝙙𝙞𝙖 id:47165
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 4 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
A
Ania
5.00
 / 5
Data ślubu: 26-08-2019
Bielsko-Biała
Data dodania: 04-08-2020

Z czystym sumieniem możemy polecić Vision Media.Nasz fotograf w 100% zaangażował się w swoją pracę z pozytywnym nastawieniem i głową pełną pomysłów.Bardzo szybko otrzymaliśmy gotowy materiał a efekt przerósł nasze oczekiwania.Mamy przecudowną pamiątkę.Dziękujemy i polecamy

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-08-2019
Krzyżanowice
Data dodania: 29-07-2020

Jesteśmy pod wielkim wrażeniem pracy fotografa. Jedno to zdjęcia, są przepiękne. Kadry złapane w idealnych momentach, wiele szczegółów o których w dniu ślubu para młoda nie ma czasu zwrócić uwagi, potem z uśmiechem się na te zdjęcia spogląda. Jakość zdjęć pierwsza klasa, wszystko zapakowane w pięknym opakowaniu. Sam pan fotograf - człowiek stworzony do tej pracy, pełen pozytywnej energii, bardzo fajny kontakt. Bezproblemowy. I bardzo szybko dostaliśmy materiał gotowy. Polecamy

S
Sabina
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-06-2020
Wisław
Data dodania: 28-07-2020

Najlepsi!💗
Pełen profesjonalizm i zaangażowanie!
Mamy cudowną pamiątkę z naszego wielkiego dnia. ☺️
Polecam z całego serca!☺️

A
Aneta
5.00
 / 5
Data ślubu: 10-08-2019
Samborowice
Data dodania: 28-07-2020

Jakość usług na największym poziomie. Stały kontakt , szybka realizacja, pomoc w podejmowaniu decyzji. Miła i profesjonalna obsługa, brak jakichkolwiek problemów. Organizacja, przebieg ceremonii wg wszystkich wcześniejszych ustaleń. Dojazd do klienta w każde miejsce, nawet przy zdjęciach w plenerze bez problemu fotograf przyjechał na podany przez nas adres. Ujęcia zdjęć robione w taki sposób, żeby były uwiecznione najlepsze momenty tego najpiękniejszego dla nas dnia. Fotograf został nawet dłużej niż było przewidziane w umowie, ponieważ jak powiedział, nie chciał pominąć żadnej cennej dla nas chwili. Polecam z całego serca, gdybyśmy mieli wybierać ponownie na jakakolwiek inna uroczystość, z pewnością wybór padłby na Vision Media. Najlepsi z najlepszych.

Kontakt

NIP: 6392011561
Adres: Racibórz, , 47-400, woj. śląskie
liczba odwiedzin: 800