Zobacz zdjęcia (5)
NAMIOT WESELNY,WESELE W PLENERZE,WYNAJEM NAMIOTÓW, Wrocław - zdjęcie 1
NAMIOT WESELNY,WESELE W PLENERZE,WYNAJEM NAMIOTÓW, Wrocław - zdjęcie 2 NAMIOT WESELNY,WESELE W PLENERZE,WYNAJEM NAMIOTÓW, Wrocław - zdjęcie 3 NAMIOT WESELNY,WESELE W PLENERZE,WYNAJEM NAMIOTÓW, Wrocław - zdjęcie 4 NAMIOT WESELNY,WESELE W PLENERZE,WYNAJEM NAMIOTÓW, Wrocław - zdjęcie 5
1 / 5

NAMIOT WESELNY,WESELE W PLENERZE,WYNAJEM NAMIOTÓW id:12724

Wrocław, dolnośląskie

O nas

Sposoby na udane przyjęcie pod chmurką
Zdecydowaliście się na przyjęcie weselne pod chmurką? Gratulacje! Wesela plenerowe są bardzo romantyczne i piękne. Jednak ich organizacja nie jest tak łatwa, jak się to może wydawać na pierwszy rzut oka. Trzeba się skupić na dodatkowych elementach, o których nie musimy pamiętać gdy organizujemy tradycyjne przyjęcie. Poniższe wskazówki z pewnością pomogą wszystkim którzy wybrali ten sposób organizacji przyjęcia weselnego.

Wesele w plenerze

Najczęściej spotykanym rozwiązaniem jest organizacja wesela w ogrodach danego lokalu. Para Młoda ma wówczas zabezpieczenie na wypadek deszczu. Innym rozwiązaniem są specjalne, wodoodporne namioty, z zamykanymi (lub podniesionymi do góry) bokami, z elegancką galą przy suficie, drewnianą podłogą, z żyrandolami i możliwością podłączenia nagrzewnic, aby w nocy goście nie zmarzli (szczególnie w sierpniu, gdy często po gorących dniach przychodzą chłodne noce, może mieć to niebagatelne znaczenie). Wesele pod namiotem wymaga odpowiednio dużo miejsca , dlatego firmy oferujące namioty zwykle przeprowadzają wizję lokalną, mierzą teren, równość powierzchni, itp. Taka wizja przeprowadzana jest w każdym przypadku, niezależnie od tego, czy wesele odbędzie się w prywatnym ogrodzie, czy przed lokalem.
Wielkość namiotu zależy od tego, na ile osób jest organizowane wesele. Standardowo ustala się, że na 100 osób idealny namiot ma wymiary 10x25m. Oczywiście wielkość ta może ulec zmianie, dlatego jeśli Para Młoda planuje jakieś specjalne miejsca (np. mały kącik do zabaw dla dzieci), powinna na początku powiedzieć o tym wynajmującym. Szczegóły organizacji wesela w plenerze zawsze ustala się z lokalem, bądź firmą cateringową.
W przypadku, gdy namiot jest rozstawiany w ogrodach własnego domu, wówczas należy uzgodnić pewne warunki z firmą cateringową (są to zazwyczaj przyłącza do ciepłej i zimnej wody, odpowiednie miejsce do ustawienia się obsługi, itd.). Tego typu ustalenia odbywają się wówczas, kiedy zna się już miejsce wesela plenerowego, a firma cateringowa przeprowadziła inspekcję tego miejsca i potrafi określić swoje potrzeby. Cennik wesela w plenerze zależy od wielu czynników – obok standardowych, czyli liczby gości i miejsca, dochodzą także - rodzaju wybranego namiotu, ew. wypożyczanie stołów, krzeseł, zastawy, specjalnego nagłośnienia, itp. Mimo dość wysokiej ceny tego typu imprez, warto się nad tym zastanowić, bo wesele na świeżym powietrzu jest niezapomnianym przeżyciem zarówno dla gości, jak i dla samej pary młodej.

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

liczba odwiedzin: 12913

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie