Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (25)
Zobacz zdjęcia (25)
Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 1
Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 1 Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 2 Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 3 Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 4 Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 5 Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 6 Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 7
Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna., Łódź - zdjęcie 8
1 / 25

Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna. id:17911

3000 zł / dzień
Łódź, łódzkie
(63)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
795-949...
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

 • 4K
 • dodatkowy rejestrator dźwięku
 • dron
 • full HD
 • płyta blu-ray
 • teledysk z wesela
 • transmisja online
 • pakiet foto+video
 • wysięgnik

Do wyboru:

 • 1 kamera
 • 2 kamery
 • 3 kamery

Już na samym początku chcemy Wam pokazać, że nie chodzi tylko o "zrobienie zdjęć" czy "zrobienie filmu" z Waszego przecież wyjątkowego dnia. Zajmujemy się stricte sztuką filmową i fotograficzną i tak też widzimy naszą pracę w te wyjątkowe dni kiedy odbywa się ślub, wesele ale i sam plener.

Nasze reportaże to w głównej mierze sztuka, wciągnięcie naszych młodych w ich cudowny świat miłości i wzajemnego oddania. W swej codzienności zawodowej łączymy warsztat, bogate doświadczenie zakresie reportaży oraz pasję. Zawodowo zajmujemy się profesjonalną produkcją i postprodukcją filmową oraz fotografią w szerokim zakresie. W naszym zespole pracują zawodowi operatorzy kamer, montażyści, dźwiękowcy ale także fotografowie z uznanym i nagradzanym na rynku dorobkiem prac fotograficznych. Dla nas nie istnieje słowo "niemożliwe", a własne odpowiednio wyposażone w najnowocześniejszy, profesjonalny sprzęt zaplecze do postprodukcji gwarantuje otrzymanie gotowego filmu i fotografii w najwyższej jakości dostępnej obecnie na rynku (w tym rejestracja w 8K z HDR/Dolby Vision).
Na rynku współtworzymy produkcje filmowe dla świata muzyki, zajmujemy się realizacją filmów i zdjęć reklamowych dla znanych, i cenionych partnerów świata sztuki filmowej oraz muzycznej.

Warto pamiętać przy wyborze operatora i fotografa, że reportaż ślubny pozostaje jeśli nie najważniejszą, to jedną z ważniejszych pamiątek naszego życia. Film i fotografia ślubna ma bez względu na przemijający czas wzbudzać w Was emocje, odkrywać na nowo wszystko to, co stanowi ważny element życia każdego małżeństwa - Wasze wzajemne uczucia! Tutaj nie ma miejsca na pomyłkę czy stosowane dla oszczędności półśrodki. Od pierwszej chwili zapewniamy kreatywność w połączeniu z nietuzinkowym podejściem i pomysłami. Wszystko to wsparte twórczym montażem opartym na profesjonalnym zapleczu sprzętowym do rejestracji i edycji filmów oraz fotografii. W naszej ofercie standardem jest własna strona internetowa dla każdej pary dla której mieliśmy przyjemność pracy oraz wyjątkowe plenery w dowolnym miejscu na ziemi! Na przestrzeni ostatnich lat mieliśmy wyjątkową przyjemność pracy dla przeszło... 700 par!

Z ogromnym wyróżnieniem przyjmiemy także i Wasze zaproszenie do współtworzenia tej jakże wyjątkowej pamiątki na całe życie - reportażu ślubno-weselnego ale nie tylko!
Z naszymi parami pracujemy też w zakresie reportaży:
- narzeczeńskich
- ciążowych
- noworodkowych
- chrzty
- rocznice
- imprezy okolicznościowe rodzinne.

Oferta Nasze Love

Oferta nr 1

3000zł/ dzień

Nie ustalamy sztywno ram cenowych. Jesteście dla nas zawsze wyjątkowi, niepowtarzalni i dlatego nie chcemy Wam narzucać niczego z góry. Tak jak film i fotografia nie jest powielanym szablonem i stanowi indywidualne podejście do każdej pary, tak i pakiety są dostosowane pod Wasze oczekiwania. Dla nas każda Para Młoda jest indywidualna i na swój sposób wyjątkowa!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Kreatywność, indywidualne podejście do każdego reportażu, doświadczenie zawodowe.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Otwartością na różne pomysły, kreatywnością realizacji, podejściem do każdej pary tak w wymiarze samego reportażu jak i w kwestii wzajemnych relacji.

Nasze osiągnięcia i wyróżnienia artystyczne.

Największym dla nas wyróżnieniem jest fakt, że dla niektórych rodzin pracowaliśmy już kilka razy z rzędu!

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Jesteśmy zawsze od godzin wcześniej ustalonych aż do momentu zakończenia reportaży. Zwyczajowo reportaż kończy się około 1 w nocy. W razie konieczności pozostajemy nieodpłatnie znacznie dłużej.

Jakie elementy zawiera nasza podstawowa oferta?

Rejestracja video w standardzie 4K HDR, także w całkowicie ciemnych pomieszczeniach. Fotografia artystyczna-reportażowa. To wszystko "ubrane" w indywidualny, nietuzinkowy sposób aby cały materiał cieszył długie lata. Standardem jest dostarczanie materiału poza wersją cyfrową 4K także w dowolnej ilości na płytach DVD. Oddajemy też naszym parom materiał wyjściowy tzw. surówkę.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Musielibyśmy długo o tym pisać. Tworzenie filmów stanowi dla nas codzienność od wielu już lat.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z fotografią?

Jeszcze w czasach kiedy fotografia była sztuką, a umiejętność pracy z kliszą była podstawą (także praca w ciemni).

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Na rynku jesteśmy już 14 lat, w tym czasie wykonaliśmy nie tylko reportaże ślubne ale także pracujemy przy realizacji materiałów filmowych w postaci teledysków czy produkcji filmów krótkometrażowych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Radość naszych par młodych, ich emocje i wyjątkowe chwile jakie budują w tym jakże wyjątkowym dniu.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Tylko profesjonalne kamery studyjne, czasem sięgamy po rozwiązania z rynku filmów pełnometrażowych. Bywało, że pracowaliśmy na kamerach CineAlta. Aparaty pełnoklatkowe, w fotografii plenerowej także wielkoformatowe matryce dające nam swobodę w tworzeniu wyjątkowych ujęć.

Dlaczego odpowiednie zaplecze techniczne jest tak ważne?

Bez niego nie ma gwarancji wykonania usługi na najwyższym poziomie.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Do samego reportażu podchodzimy w składzie maksymalny 3+3 (operatorzy i fotografowie), wszystko uzależnione jest od potrzeb par młodych ale także uzależnione jest od ilości gości i miejsca wykonywania reportażu. Montaż, udźwiękowienie, koloryzacja - pracownicy działu postprodukcji.

Jak ubieramy się na wesele?

Stosownie do okoliczności. Zawsze stawiamy na unikanie wyrównania się w tłumie. To nasi młodzi mają błyszczeć w tym dniu, osoby wykonujące reportaż powinny stanowić "cień" wszystkich wydarzeń i unikać wyróżniania się w tym dniu.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy?

Wersja cyfrowa: 4K 60fps bitrate 30-50Mbps (kodek HEVC, HDR+), dodatkowo 1080p 25Mbps kodek (H.264), surówka w standardzie 1080p/60fps (H.264) 25Mbps. Na życzenie, bez dopłaty - oryginał bez kompresji - 4K 60fps, 100Mbps (kodek HEVC, HDR+).

W jaki sposób udostępniamy gotowe zdjęcia?

Wywołane na papierze jedwabnym - wielkoformatowe (po retuszu wykonanym przez grafików), wersja cyfrowa, delikatny retusz.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Zwyczajowo nie przekraczamy 21 dni roboczych od dnia zakończenia rejestracji

Czy posiadamy uprawnienia do fotografowania w kościele?

Tak, wraz z upoważnieniem do wykonywania reportaży w miejscach szczególnego znaczenia dla kultury i sztuki w tym obiekty muzealne oraz zabytki.

Czy posiadamy świadectwo kwalifikacji obsługi drona?

Tak. Posiadamy odpowiednie przeszkolenie, zaświadczenie oraz ubezpieczenie.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co naszym zdaniem oznacza "idealne zdjęcie"?

Każde zdjęcie oddające chwilę bliską osobie fotografowanej, dające poczucie uchwycenia wyjątkowej chwili jest "zdjęciem idealnym".

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Każdy jest szczególny. Nie wyróżniamy ważnych i ważniejszych momentów w trakcie wykonywania reportażu.

Czy zrealizujemy dla Ciebie sesję zagraniczną?

Tak, w naszym portfolio znajdują się sesje wyjazdowe w bardzo odległe rejony świata. Pracowaliśmy też dla par spoza Polski, a nawet Europy.

Jakie miejsca Pary Młode najczęściej wybierają na sesje plenerowe?

Takie, które oddaje charakterem ich osobiste potrzeby. Jesteśmy otwarci na propozycje.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Kilka tysięcy km nad ziemią. Miejsca dla niektórych niedostępne okazały się dla naszych par dostępne.

Jaki jest styl naszej pracy?

Kreatywne podejście do całego zlecenia i otwartość na młodych i ich gości.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Młodzi ponad wszystko, bez bawiącej się pary młodej na swoim weselu nie ma znakomitej zabawy!

Języki obce, którymi się posługujemy.

Angielski, Czeski. Nie mieliśmy nigdy trudności w podejmowaniu zleceń od osób z różnych części świata.,

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Mamy swoje inspiracje zawodowe. Są one zawsze dla nas pewnym wzorem. Niekoniecznie jednak do naśladowania, nie da się zrobić dobrych ujęć naśladując innych!

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Tak. Od zawsze nasza oferta jest personalizowana pod konkretne pary młode.

Jak radzimy sobie w trudnych warunkach pogodowych?

Pracujemy bez żadnych ograniczeń. Sprzęt z którym pracujemy posiada pełną możliwość pracy w bardzo trudnych warunkach pogodowych.

Czy słabe oświetlenie jest dla nas przeszkodą?

Nie, nie potrzebujemy żadnego oświetlenia do wykonania reportażu. Nie doświetlamy też sceny rejestrowanej. Kamery bez trudu radzą sobie w tzw. ciemnym planie.

Jakie są aktualne trendy w fotografii ślubnej?

Zdolność oddania klimatu miejsc i emocji towarzyszącym parze młodej. Niezmienne od lat. Reszta kwestią ustaleń indywidualnych.

Jakie są aktualne trendy w realizacji filmów ślubnych?

Zdolność oddania klimatu miejsc i emocji towarzyszącym parze młodej. Niezmienne od lat. Reszta kwestią ustaleń indywidualnych.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Muzykę jaką kochamy w swej codzienności. Tylko dobrą muzykę.

Nasze pasje.

Naszą pasją dzielimy się w naszym życiu zawodowym z naszymi parami młodymi. Poza tym wiele innych.

Ciekawostki na nasz temat.

Prace nasz dotarły już do kilku innych kontynentów na świecie. Skończyło się propozycjami pracy w bardzo różnych częściach świata.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Każda dobra książka niesie ze sobą dużą dawkę interesujących przemyśleń i wniosków.

Certyfikaty Firma z klasą

Opinie Nasze Love (63)

Dodaj opinię
Nasze Love. Sztuka filmowa i fotografia artystyczna. id:17911
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 63 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
terminowość
prezencja
K
Karolina
5.00
 / 5
Nowa opinia
Data ślubu: 25-06-2022
Opoczno
Data dodania: 10-08-2022

Arek i Ania wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Co ważne, ekipa pracuje praktycznie niezauważalnie, jednocześnie stanowi wsparcie w trudnych i nowych dla Młodej Pary momentach. Ich doświadczenie zdobyte przez lata widać w każdym momencie ich pracy a efekty końcowe robią naprawdę duże wrażenie. Każda młoda para która zastanawia się czy w ogóle robić film z tej uroczystości mówię "nie ma co się w ogóle zastanawiać" z taką ekipą szczerze do tego zachęcam! Film jest zrobiony bardzo profesjonalnie, nie jest "oklepany". Czas realizacji też jest błyskawiczny. Po trzech tygodniach mogliśmy obejrzeć już cały materiał. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i polecamy z całego serducha Anie i Arka z Nasze Love.

A
Adrianna
5.00
 / 5
Data ślubu: 16-07-2022
Łódź
Data dodania: 28-07-2022

Szukaliśmy kogoś, kto pokaże naszą miłość taką jaka jest na prawdę, bez sztucznego koloryzowania. Od pierwszej rozmowy Arek i Ania zaczarowali nas swoją wizją. Dziękujemy za oprawę fotograficzną i filmową na naszym ślubie. To był wyjątkowy dla nas dzień, a dodatkowo czuliśmy się przez Was zaopiekowani.

K
Kamil
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Łódź
Data dodania: 20-07-2022

Arek i Ania to bardzo zgrany duet. U Nas Arek zajmował się filmem, a Ania fotografią. Zaangażowani, pełni energii, komunikatywni a przy tym szalenie kulturalni.

To może opiszę, jak wyglądała ich usługa w dniu wesela:

PRZYGOTOWANIE I MSZA. Arek z Anią mieli swoją wizję (która była z Nami mniej więcej uzgodniona). Arek niczym reżyser dokładnie mówił nam co i kiedy mamy robić, by dobrze wypaść w domu i w kościele. Dzięki temu, że dostawaliśmy krótkie i konkretne komunikaty co robić, mogliśmy skupić się w całości na tym, by cieszyć się sobą.

IMPREZA. Wodzirejem imprezy była inna osoba (DJ), a mimo to Arek z Anią pozostali zaangażowani i podsuwali swoje pomysły. Byli cały czas obecni, by uwiecznić jak najwięcej chwil z imprezy.

Recenzję piszę kilka dni po weselu. Czekamy na materiał filmowy i sesję. Jak narazie jesteśmy bardzo bardzo zadowoleni.

Pozdrawiamy
Agnieszka i Kamil

S
Sylwia
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-04-2022
Pabianice
Data dodania: 19-06-2022

Razem z mężem gorąco polecamy. Świetny film oraz zdjęcia. Ania z Arkiem mają w swoim repertuarze dodatkowo m.in. pomoc przy wiązaniu sukni czy odpowiednie wpięcie welonu ;) 3 tygodnie i mogliśmy cieszyć się oglądaniem całego przygotowanego materiału. Nie zawiedliśmy się i mamy genialną pamiątkę. Pozdrawiamy serdecznie po gorącej sesji plenerowej w parku Śląskim - Sylwia&Bartek

M
Martyna Szymacha
5.00
 / 5
Data ślubu: 21-05-2022
Łódź
Data dodania: 10-06-2022

Serdecznie polecamy usługi firmy Nasze Love. Jesteśmy bardzo zadowoleni z reportażu ślubnego oraz przygotowanego dla nas filmu. Pięknie zrobione zdjęcia, bardzo dobra jakość filmu. Praca została wykonana bezbłędnie. Bardzo krótki czas oczekiwania na materiał sprawił, że byliśmy z mężem pod wrażeniem. Fantastyczny plener, który zapamiętamy na długo. Bardzo dziękujemy za współpracę i świetną zabawę!

Eliza Szczepańska
Eliza Szczepańska
5.00
 / 5
Data ślubu: 01-05-2022
Mariańskie Porzecze
Data dodania: 03-06-2022

Dzięki Wam mamy najpiękniejszą pamiątkę na całe Nasze wspólne życie. Już w trakcie pierwszego spotkania z Anią i Arkiem byliśmy pewni, że dobrze trafiliśmy, ale film jeszcze przerósł Nasze oczekiwania. Nie ma najmniejszego szczegółu, o który można byłoby się doczepić. Ogląda się go z ogromną przyjemnością - nie obyło się bez wzruszeń, emocji i łez, a to właśnie dzięki Ani i Arkowi, bo kamery były tam gdzie powinny i zarejestrowały najwspanialsze chwile. Podchodzicie do sprawy bardzo kompleksowo i z należytym profesjonalizmem. Efekty rewelacyjne, muzyka przepięknie dobrana - widać włożoną ciężką pracę i serce. Film spełnia nasze oczekiwania w 100%. Dostaliśmy wspaniałą pamiątkę i oglądając będziemy wspominać najpiękniejsze chwile. Świetny materiał, profesjonalizm oraz szybka realizacja zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego kamerzysty! Swoim uśmiechem i żarcikami tworzycie mega przyjemną i luźną atmosferę w trakcie przygotowań. Jesteśmy przekonani, że każdy kto wybierze NASZE LOVE na swojego kamerzystę nie będzie żałować. Serdecznie dziękujemy za cudowne udokumentowanie naszego ślubu i wesela. Dziękujemy również, że byliście z Nami w naszym najważniejszym dniu, za piękną współpracę i życzymy powodzenia w dalszych sukcesach.
Jesteście niezastąpieni!

Eliza i Konrad :)

Arkadiusz
03-06-2022

Dziękujemy Wam za wyjątkowe chwile dzięki którym nasza praca była czymś wyjątkowym. Trudno w kilku zdaniach ująć jak wiele radości i ile wrażeń wnieśliście w ten swój wyjątkowy dzień. Jesteście dla siebie całym światem, to widać i tego NIGDY nie zmieniajcie! Życzymy Wam raz jeszcze wszystkiego najlepszego i oby do następnego razu! Dziękujemy!

K
Karolina
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Pacyna
Data dodania: 03-02-2022

Poszukujesz kamerzysty lub fotografa na wesele? To właśnie tu trafiłeś świetnie. Idea4arts zrealizuje każdy Twój pomysł. Arek, człowiek z pasją, świetny profesjonalista, sprawi że poczujecie się w tym dniu wyjątkowo, potrafi rozluźnić atmosferę w każdej sytuacji. Film na najwyższym poziomie, ujęte najważniejsze wątki ślubne nie staje się on nudny i długi wręcz pełen zabawy i uczuć. Zdjęcia nie do opisania po prostu coś pięknego. Z całego serca polecamy przyszłym Parom Młodym.
Dziękujemy Karolina i Mariusz ;)

Arkadiusz
03-02-2022

Kto to zawitał w nasze skromne progi :) Dziękujemy za tak miły komentarz, za wspólnie spędzony czas, za wyjątkowe chwile. Za plener pełen emocji, nurkowanie w wodzie aby wykonać Wasze zdjęcia :))) Po prostu działo się, było cudownie i wspominamy Was niesamowicie ciepło! Dziękujemy raz jeszcze i do zobaczenia przy kolejnych wspólnych imprezach!!! Ach Ci wymagający młodzi...w szczególności Pani Młoda :))))) ale za to Was kochamy! :)))

M
Maria
5.00
 / 5
Data ślubu: 22-10-2021
Kraków
Data dodania: 29-12-2021

Polecamy was z całego serca. Świetnie zrealizowany film jesteśmy zadowoleni na 100 procent.Zdjecia bardzo profesjonalne i piękne. Świetna współpraca z całym zespołem.

Arkadiusz
09-01-2022

Dziękujemy, dziękujemy! :) To była przyjemność z naszej strony pracować z Wami w tym jakże wyjątkowym dniu!

Pokaż więcej opinii

Kontakt Nasze Love

Nazwa firmy: Nasze Love
Imię: Arkadiusz 
Adres: Łódź, woj. łódzkie
Kontakt w godzinach:
Pn: 09:00 - 01:00 Wt: 09:00 - 01:00 Śr: 09:00 - 01:00 Cz: 09:00 - 01:00 Pt: 09:00 - 01:00 Sb: 09:00 - 08:00 Nd: 09:00 - 08:00
795-949...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 13435
Zadzwoń
795-949...
Napisz

Popularne miasta w okolicy