NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ! FOTOGRAF id:16584

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
Sosnowiec, śląskie
Data dodania: 03-10-2015
Liczba odwiedzin: 166

Oferta

"Aparat fotograficzny jest nie tylko przedłużeniem oka, ale również umysłu. Może widzieć ostrzej, dalej, bliżej, wolniej i szybciej niż oko. Może ujrzeć niewidzialne światło. Dzięki niemu możemy zobaczyć przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. Zamiast używać aparatu tylko do odtwarzania obrazów chciałbym stosować go, tak by to, co niewidzialne dla oczu, stało się widzialne."
Wynn Bullock
Powyższy cytat pokazuję, w jaki sposób ja traktuję fotografię, dlaczego jest dla mnie tak fascynująca i dlaczego to moja pasja. Wszyscy myślą 'fotografowanie to takie łatwe', jednak się mylą. Najważniejszy nie jest sprzęt, lecz talent artysty. Trzeba potrafić znaleźć piękno i w magiczny sposób je uchwycić. Ważne są kadry, nie mają nudzić, lecz wprowadzać oglądającego w refleksję. Patrząc na fotografię mamy dostrzec piękno chwili i przywołać wspomnienia dotyczące przeszłości. Fotografia powinna wzruszać, zadziwiać, pobudzać wyobraźnie, przemawiać, słać przesłanie.
Ja tak rozumiem fotografię a Ty?

FOTOGRAFIA ŚLUBNA, DZIĘCIĘCA, RODZINNA, KOMUNIA, CHRZEST, URODZINY, STUDNIÓWKA, SESJA PLENEROWA, PORTRETOWA, FOTOGRAFIA KULINARNA, WNĘTRZ

Napisz, wyślę ofertę i POERFOLIO.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

NIE MOŻESZ TEGO PRZEGAPIĆ! FOTOGRAF
Województwo:śląskie
Miejscowość:Sosnowiec
Kod:41-218

Nowe ogłoszenia