Zobacz zdjęcia (5)
Niebanalna Fotografia Ślubna , Bydgoszcz - zdjęcie 1
Niebanalna Fotografia Ślubna , Bydgoszcz - zdjęcie 2 Niebanalna Fotografia Ślubna , Bydgoszcz - zdjęcie 3 Niebanalna Fotografia Ślubna , Bydgoszcz - zdjęcie 4 Niebanalna Fotografia Ślubna , Bydgoszcz - zdjęcie 5
1 / 5

Niebanalna Fotografia Ślubna id:1997

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • sesja plenerowa
  • studio

Fotografią zawodowo zajmuję się od 1993 roku myślę jednak ,iż mniej od przebiegu mojej kariery zainteresuje państwa efekt mojej pracy. Powyższa oferta dotyczy wyłącznie usług wykonywanych z zakresu fotografii ślubnej w przypadku innych zleceń proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

W zależności od oczekiwań państwa oferuję wykonanie profesjonalnego reportażu z przebiegu ceremonii ślubnej, sesji studyjnej lub plenerowej w postaci pięknego albumu w oprawie skórzanej bądź innej wedle życzeń klienta. Podstawowy zakres usługi ogranicza się do wykonania reportażu począwszy od przygotowań w domu panny młodej bądź innym miejscu jak salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny itp. poprzez sesję plenerową i ceremonie ślubną. W cenie podstawowej mieści się również wykonanie krótkiego reportażu z przebiegu pierwszych dwóch godzin uroczystości weselnych obejmujących pierwszy taniec.

Istnieje możliwość wykonania sesji plenerowej w dniu ślubu jak i dogodnym dla państwa młodych terminie ,jak również rozszerzenia zakresu materiału do rejestracji całej uroczystości weselnej. Wszystkie materiały zawsze są dostarczone w formie pięknego albumu wraz z którym dostaną państwo całość zarejestrowanych zdjęć w postaci płyty DVD w eleganckim ślubnym etui.

Działam na terenie miasta Bydgoszczy oraz Kopenhagi jednakże po uzgodnieniu warunków dojazdu i ewentualnych kosztów noclegów istnieje możliwość dojazdu na obszarze całej Polski oraz Europy.

liczba odwiedzin: 2556

Popularne miasta w okolicy