Niebanalna Fotografia Ślubna id:1997

Oferta
Dodaj do plannera

Fotografią zawodowo zajmuję się od 1993 roku myślę jednak ,iż mniej od przebiegu mojej kariery zainteresuje państwa efekt mojej pracy. Powyższa oferta dotyczy wyłącznie usług wykonywanych z zakresu fotografii ślubnej w przypadku innych zleceń proszę o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

W zależności od oczekiwań państwa oferuję wykonanie profesjonalnego reportażu z przebiegu ceremonii ślubnej, sesji studyjnej lub plenerowej w postaci pięknego albumu w oprawie skórzanej bądź innej wedle życzeń klienta. Podstawowy zakres usługi ogranicza się do wykonania reportażu począwszy od przygotowań w domu panny młodej bądź innym miejscu jak salon fryzjerski lub gabinet kosmetyczny itp. poprzez sesję plenerową i ceremonie ślubną. W cenie podstawowej mieści się również wykonanie krótkiego reportażu z przebiegu pierwszych dwóch godzin uroczystości weselnych obejmujących pierwszy taniec.

Istnieje możliwość wykonania sesji plenerowej w dniu ślubu jak i dogodnym dla państwa młodych terminie ,jak również rozszerzenia zakresu materiału do rejestracji całej uroczystości weselnej. Wszystkie materiały zawsze są dostarczone w formie pięknego albumu wraz z którym dostaną państwo całość zarejestrowanych zdjęć w postaci płyty DVD w eleganckim ślubnym etui.

Działam na terenie miasta Bydgoszczy oraz Kopenhagi jednakże po uzgodnieniu warunków dojazdu i ewentualnych kosztów noclegów istnieje możliwość dojazdu na obszarze całej Polski oraz Europy.

Dodatkowe informacje

Specjalizacja:

  • plener
  • studio

Cennik

Orientacyjna cena: 1200 PLN / całość

Opinie Dodaj opinię

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Niebanalna Fotografia Ślubna
Województwo:kujawsko-pomorskie
Miejscowość:Bydgoszcz
Kod:85-120
Data dodania: 17-11-2009
Liczba odwiedzin: 1789

Nowe ogłoszenia