Dekoracje kościołów, sal weselnych, bukiety ślubne id:5358

Oferta
Dodaj do plannera

Specjalizujemy się w dekoracjach kościołów i sal weselnych aczkolwiek nic co ludzkie nie jest nam obce. Chętnie podejmiemy się dekoracji okolicznościowych / stylizowanych. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną oraz olbrzymi wybór elementów dekoracyjnych. Wykonujemy dekoracje kompletne sal weselnych : sufit ( możliwość zamówienia podswietlenia), ściankę za Państwem Młodym, dekoracje stołu dla Państwa Młodych i stołów dla gości. Ponadto oferujemy dwa zestawy pokrowców w kolorze białym i morelowym. W swoich pracach używamy podświetlane kielichy, kurtyny świetlne, kryształki Swarovskiego, łańcuchy kryształowe, organzy na stoły i wiele wiele innych.
Możemy także dla Państwa stworzyć niepowtarzalną atmosferę w kościele. Aleja kwiatowa lub ze świec, dekoracja loży dla Państwa Mlodych i światków, bukiety kwiatów, dekoracje ławek to tylko wycinek naszych możliwości.
W naszej agencji znajdziesz również szeroką gamę atrakcji, które zamienią każde przyjęcie w świetną imprezę a w butiku ślubnym całą masę przydatnych artykułów oraz dodatków dla Panny Młodej i jej wybranka.

Dodatkowe informacje

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Ocena dla: Dekoracje kościołów, sal weselnych, bukiety ślubne id:5358
Ilość głosów: 2 Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Autor: Amorek90 Dodano: 06-05-2013
Data imprezy: 22-09-2012
(5)
Polecam w 100%. Super panie, które fajnie doradzają. Zarówno z dekoracji jak i fontann byliśmy bardzo zadowoleni.
Autor: Sylwia Dodano: 28-02-2011
(5)
Polecam Fabrykę Zabawy!! Wykonywali u mnie dekoracje kościoła i sali weselnej. Świetne dodatki!! Za niewielką dopłatą dostałam taką kurtynę z kryształów która powieszona była na "ołtarzyku" za nami, poza tym goście zachwyceni byli światełkami na suficie - ze 25 kompletów!! Jestem bardzo zadowolona i z wykonania i z cen, których najbardziej razem z męzem sie obawialiśmy.Polecam

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Dekoracje kościołów, sal weselnych, bukiety ślubne
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Tomaszów Lubelski
Kod:22-600
Data dodania: 25-02-2011
Liczba odwiedzin: 3888

Polecamy

Nowe ogłoszenia