Dekoracje kościołów, sal weselnych, bukiety ślubne id:5358

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość Opinie (2)
Tomaszów Lubelski, lubelskie
Data dodania: 25-02-2011
Liczba odwiedzin: 4268

Oferta

Specjalizujemy się w dekoracjach kościołów i sal weselnych aczkolwiek nic co ludzkie nie jest nam obce. Chętnie podejmiemy się dekoracji okolicznościowych / stylizowanych. Posiadamy szeroką gamę kolorystyczną oraz olbrzymi wybór elementów dekoracyjnych. Wykonujemy dekoracje kompletne sal weselnych : sufit ( możliwość zamówienia podswietlenia), ściankę za Państwem Młodym, dekoracje stołu dla Państwa Młodych i stołów dla gości. Ponadto oferujemy dwa zestawy pokrowców w kolorze białym i morelowym. W swoich pracach używamy podświetlane kielichy, kurtyny świetlne, kryształki Swarovskiego, łańcuchy kryształowe, organzy na stoły i wiele wiele innych.
Możemy także dla Państwa stworzyć niepowtarzalną atmosferę w kościele. Aleja kwiatowa lub ze świec, dekoracja loży dla Państwa Mlodych i światków, bukiety kwiatów, dekoracje ławek to tylko wycinek naszych możliwości.
W naszej agencji znajdziesz również szeroką gamę atrakcji, które zamienią każde przyjęcie w świetną imprezę a w butiku ślubnym całą masę przydatnych artykułów oraz dodatków dla Panny Młodej i jej wybranka.

Dekorowanie:

  • Kościoły
  • sale
  • samochody
  • stoły
  • dojazd do klienta

Sprawdź naszą ofertę w innych kategoriach:

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
Ocena dla: Dekoracje kościołów, sal weselnych, bukiety ślubne id:5358
Ilość głosów: 2
Średnia wszystkich ocen: 5,00 / 5
Amorek90
Amorek90
(5)
Dodano: 06-05-2013
Data imprezy: 22-09-2012
Polecam w 100%. Super panie, które fajnie doradzają. Zarówno z dekoracji jak i fontann byliśmy bardzo zadowoleni.
Sylwia
Sylwia
(5)
Dodano: 28-02-2011
Polecam Fabrykę Zabawy!! Wykonywali u mnie dekoracje kościoła i sali weselnej. Świetne dodatki!! Za niewielką dopłatą dostałam taką kurtynę z kryształów która powieszona była na "ołtarzyku" za nami, poza tym goście zachwyceni byli światełkami na suficie - ze 25 kompletów!! Jestem bardzo zadowolona i z wykonania i z cen, których najbardziej razem z męzem sie obawialiśmy.Polecam

Dane kontaktowe

Dekoracje kościołów, sal weselnych, bukiety ślubne
Województwo:lubelskie
Miejscowość:Tomaszów Lubelski
Kod:22-600

Nowe ogłoszenia