Zobacz zdjęcia (3)
Nowa Kortowa, Lubin - zdjęcie 1
Nowa Kortowa, Lubin - zdjęcie 2 Nowa Kortowa, Lubin - zdjęcie 3
1 / 3

Nowa Kortowa id:54628

Lubin, dolnośląskie
(0)
Dodaj opinię
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

 • dom weselny
 • restauracja na wesele
 • obiad weselny
 • sala bankietowa

Dodatkowe informacje

 • stoły prostokątne
 • klimatyzacja
 • parking
 • dania regionalne
 • kuchnia polska
 • opcje: wege/vegan

Pozostałe typy imprez

 • imprezy okolicznościowe
 • chrzciny, komunie

Lokalizacja
Sala weselna "Nowa Kortowa" zlokalizowana jest w Lubinie, jednym z najprężniej rozwijających się miast w województwie dolnośląskim. Mimo tego, że sala bankietowa znajduje się blisko centrum miasta - przy ulicy Baczynowej 1- jest ona otoczona terenami zielonymi. Dzięki nim dom weselny został odizolowany od miejskiego zgiełku, a goście mogą cieszyć się przytulną i rodzinną atmosferą.

Rodzaje sal
Sala weselna "Nowa Kortowa" Lubin dysponuje jedną salą główną oraz tarasem widokowym, z którego można podziwiać panoramę Starego Lubina. Sala bankietowa może pomieścić od 30 do 40 osób i sprawdzi się świetnie na kameralny obiad weselny.

-Sala główna/restauracja
Sala główna w lokalu "Nowa Kortowa" Lubin została zaaranżowana w stylu nowoczesnym i minimalistycznym. Cała aranżacja sali weselnej została utrzymana w tonach bieli, czerni oraz szarości. Na podłodze znajdują się ciemne płytki, które świetnie kontrastują z bielą ścian i szarymi akcentami kolorystycznymi. Znajduje się w niej jeden, duży i prostokątny stół, a także miękkie i tapicerowane krzesła. Sala weselna posiada także duże przeszklenia, które gwarantują niesamowite widoki na zewnątrz. W przypadku aranżacji stołów tematycznych umieszczamy na sali również niewielkie stoły okrągłe. Dekoracje zaś dopasowujemy do motywu danej uroczystości.

-Taras widokowy
Taras widokowy to dodatkowa przestrzeń sali weselnej "Nowa Kortowa". Świetnie sprawdzi się on podczas organizowania uroczystości w sezonie letnim. Taras posiada drewnianą podłogę oraz estetyczne, szklane barierki. Znajdują się na nim prostokątne, drewniane stoły z ławeczkami. Każdy ze stołów posiada dodatkowy parasol słoneczny. Z tarasu widokowego można podziwiać panoramę starego Lubina, a także korty tenisowe, które znajdują się w pobliżu.

Menu
Potrawy weselne są podstawą każdej uroczystości. Młode pary mają często problem ze skomponowaniem menu weselnego w taki sposób, by spełniło ono oczekiwania zaproszonych gości. Nasi doświadczeni kucharze zadbają o to, by jadłospis weselny dopasował się do potrzeb najbardziej wybrednych uczestników przyjęcia. Nasze menu zmieniane jest każdego tygodnia. Oferujemy szeroki wybór dań regionalnych, dań kuchni polskiej czy włoskiej. Jesteśmy otwarci na sugestie gości — istnieje możliwość indywidualnego ustalenia menu weselnego. Można również zdecydować się na opcje wegańskie lub wegetariańskie.

Dekoracje
Główna sala na wesele została zaaranżowana w stylu nowoczesnym z elementami minimalizmu. Jednak dekoracje zawsze dopasujemy do motywu przewodniego danej uroczystości. W naszym wnętrzu świetnie będą się prezentować także dodatki w stylu glamour czy romantycznym. Z naszej strony zapewniamy balony, przybranie stołów i krzeseł, a także dekoracje florystyczne. W kwestii wystroju pozostajemy elastyczni i postaramy się sprostać wymaganiom młodej pary.

Dodatkowe usługi
W odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby naszych gości, zdecydowaliśmy się przygotować znacznie szerszą ofertę. W ramach naszych dodatkowych usług gwarantujemy:

-możliwość wynajęcia kortu tenisowego;
-bezpłatny, prywatny parking tuż pod salą weselną;
-profesjonalną obsługę podczas trwania uroczystości.

Nasza kadra managerska, kelnerzy oraz kucharze z pełnym zaangażowaniem podchodzą do organizacji przyjęcia. Dzięki temu każde wesele będzie wyjątkowe i niezapomniane.

Zachęcamy do skontaktowania się z nami za pośrednictwem portalu Wesele z klasą. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania!

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Lubin, ul. Baczynowa 1, 59-300, woj. dolnośląskie
liczba odwiedzin: 702

Popularne miasta w okolicy