Zobacz zdjęcia (1)
Oferta weselna, Toruń - zdjęcie 1
1 / 1

Oferta weselna id:41283

Toruń, kujawsko-pomorskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Oferujemy:

  • 4K
  • dodatkowy rejestrator dźwięku
  • dron
  • teledysk z wesela
  • pakiet foto+video

Do wyboru:

  • 2 kamery

Mamy wolne terminy ! ! !
Ślub Marzeń - profesjonalnie i z uśmiechem.
Czy marzycie o tym, aby film z najważniejszego dnia w waszym życiu z pełnym oddaniem odzwierciedlał jego wyjątkowość i magię?...
My pragniemy tego jeszcze bardziej!
Dlatego naszym głównym celem jest, aby do każdego klienta podchodzić w sposób indywidualny, ponieważ wierzymy, że każda para jest wyjątkowa i ma ona swoją
niepowtarzalną wizję ślubu, a naszym pragnieniem jest ją w jak najlepszy sposób uchwycić. Aby ten cel osiągnąć stawiamy na dialog z wami, nie ograniczając się tylko i wyłącznie do przyjazdu z kamerą w dniu waszego ślubu. Zależy nam na osobistym kontakcie z wami, podczas którego słuchamy waszych propozycji i wypracowujemy wspólne rozwiązanie, które da wam gwarancje tego, że wasz najważniejszy dzień w życiu zostanie perfekcyjnie uwieczniony.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Profesjonalny film ślubny, który jest przedłużeniem wspomnień. Lecz wspomnienia trzeba potrafić ująć. My to właśnie robimy i potrafimy. To nasza pasja.

Czym wyróżnia się nasza oferta?

Nasza oferta wyróżnia się profesjonalizmem, który gwarantujemy. Jesteśmy nie tylko pasjonatami nagrywania, ale także profesjonalistami w nagrywaniu.

Kiedy rozpoczęła się nasza przygoda z filmowaniem?

Nasza przygoda z filmowaniem zaczęła się trzy lata temu w czasie studiów, kiedy to stwierdziliśmy, że nagrywanie, tworzenie filmów sprawia nam radość, Chcieliśmy pójść dalej i sprawiać radość innym.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Już drugi rok upływa odkąd podjęliśmy się działania w branży ślubnej.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

W naszej pracy najbardziej lubimy tworzyć, bo każde nagranie to wyjątkowa historia pary młodej.

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Pracujemy na kamerach typu Panasonic GH5, obiektywach typu Panasonic, Canon i Sigma. Filmy montujemy zarówno w systemie IOS w programie Final Cut oraz na Windowsie w programie Adobe Premiere. Ponadto, używamy flycamy, stedycamy, statywy, zaś ujęcia panoramiczne nagrywamy z drona.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Który etap ślubu i wesela najbardziej lubimy uwieczniać?

Ulubiony etap? Na każdym ślubie lub weselu momenty są różne, wyjątkowe. Jakbyśmy mieli wybrać to składanie przysięgi przez małżonków oraz pierwszy taniec, który pokazuje charakter, osobowość pary młodej. Przy każdym nagraniu pierwszego tańca młodej pary jest inaczej, składa się na to różnorodność historii, które dla nas są zawarte w tańcu.

Jaki jest styl naszej pracy?

Jaki para młoda taki styl, krótko pisząc. Styl jest tym bardziej niesamowity, gdy może być bardziej wszechstronny.

liczba odwiedzin: 1037

Popularne miasta w okolicy