Opieka nad dziećmi podczas wesela id:20933

Kontakt

2
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Napisz wiadomość
, mazowieckie
Data dodania: 16-05-2016
Liczba odwiedzin: 189

Oferta

Nie raz stajemy przed dylematem czy iść z dziećmi na wesele. Mogą się nudzić i dokazywać, a my - dorośli będziemy chcieli uczestniczyć w atrakcjach przygotowanych przez Młodą Parę. Jakie jest rozwiązanie ? Opiekunka do dzieci. Oferuje profesjonalna opiekę nad Państwa pociechami a także miło spędzony czas.

Kilka słów o mnie:

Przede wszystkim posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi potwierdzone referencjami.

Szadze, że jestem osobą bardzo komunikatywną, która niezmiernie szybko nawiązuję kontakt z dziećmi. Kolejnym autem jest wysoka Kultura osobista a także niezwykła cierpliwość. Pomimo młodego wieku jestem osobą bardzo odpowiedzialną a także pracowitą jak i również niezmiernie tolerancyjną a przede wszystkim świadomą odpowiedzialności jaka kryję się za tym stanowiskiem.
W pracy stawiam nacisk przede wszystkim na bezpieczeństwo dlate go też ukończyłam kurs pierwszej pomocy. Oprócz bezpieczeństwa dbam też by moi podopieczni kreatywnie a także ciekawie spędzili ze mną czas. Staram się uczyć dobrych przyzwyczajeń i nawyków a także prawidłowo kształtować ich rozwój.
Uważam, że przede wszystkim na moją korzyść przemawia ogromne zamiłowanie do dzieci a także energiczność i fakt iż nie boję się wyzwań.

Cena: Do uzgodnienia w zależności od ilości godzin a także dzieci.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.

Dane kontaktowe

Województwo:mazowieckie

Nowe ogłoszenia