Zobacz zdjęcia (3)
Oprawa muzyczna ślubu Skrzypaczka, Warszawa - zdjęcie 1
Oprawa muzyczna ślubu Skrzypaczka, Warszawa - zdjęcie 2 Oprawa muzyczna ślubu Skrzypaczka, Warszawa - zdjęcie 3
1 / 3

Oprawa muzyczna ślubu Skrzypaczka id:46982

Warszawa, mazowieckie
(0)
Dodaj opinię

O nas

Instrumenty:

  • skrzypce

Pełna, profesjonalna oprawa muzyczna ślubu kościelnego i cywilnego, romantyczna muzyka w tle podczas składania życzeń przez gości.

Serdecznie zapraszam!

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Jesteśmy muzykami po Uniwersytecie Muzycznym - nie pozwalamy sobie na współpracę z kimś, kto nie byłby w stanie zagwarantować wysokiego poziomu wykonania. Dopinamy na osttni guzik wszelkie szczegóły organizacyjne i pozostajemy otwarte na marzenia i oczekiwania Par Młodych. Doradzimy w kwestiach repertuarowych i organizacyjnych - mamy w tym doświadczenie :)

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Kwestie organizacyjne i ustalenia załatwiamy szybko, jasno i klarownie. Odpowiadamy na oczywiste, dziwne i ważne pytania Par Młodych z takim samym zaangażowaniem. Wykonywana przez nas muzyka jest zawsze na najwyższym poziomie. Choć w tej branży trudno o powracającego klienta, to jednak wielokrotnie grałyśmy dla rodzeństwa, koleżanek, druhen i innych osób, które na czyimś ślubie usłyszały nas na żywo i w tej sposób zakończyły poszukiwania oprawy muzycznej na swój własny ślub :)

Jakie są nasze najmocniejsze strony?

Najwyższy poziom muzyczny i nienaganna organizacja - nie dajemy umknąć żadnemu szczegółowi, zaś możliwe maksimum ustaleń bierzemy na siebie, nie obarczając tym Państwa Młodych.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

To wielka przyjemność mieć swój potężny udział w tworzeniu atmosfery tego najważniejszego dnia. Lubimy grać, lubimy uświetniać te piękne wydarzenia i lubimy to uczucie, gdy widzimy, że wykanliśmy kawał dobrej roboty :)

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Dyplomy magisterskie Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, ponad 20 lat spędzonych z instrumentem w ręku, setki zagranych koncertów, konkursów, festiwali, audycji, ślubów, bankietów i nagrań.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Lubimy wyzwania, zaskoczcie nas! Jak dotychczas nie natrafiłyśmy na żadne zlecenie, które byłoby poza naszym zasięgiem logistycznym, poziomowym.

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Ten element jest do ustalenia indywidualnie, w zależności od marzeń i potrzeb Pary Młodej. Najczęśniej jest to oprawa muzyczna ślubu (zarówno kościelnego, jak i cywilnego) wraz z muzyką podczas, gdy goście składają Państwu Młodym życzenia.

W jakim składzie realizujemy usługę?

Skład zależby jest od potrzeb i marzeń Pary Młodej. Począwszy od skrzypiec solo aż po owolne składy instrumentalne, wraz z wiolonczelą, wokalem damskim lub męskim, operowym lub rozrywkowym, akordeonem, gitarą, drugimi skrzypcami, jak i również, w razie potrzeby, z własnym organistą lub pianistą :)

Na jakim sprzęcie/materiałach pracujemy?

Każdy z muzyków posiada własny instrument najwyższej klasy.

Języki obce, którymi się posługujemy.

Językiem angielskim posługujemy się na wysokim poziomie, to wystarczy do porozumienia ze zleceniodawcami zza granicy :)

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Najbardziej komfortowo - rok wcześniej. Im mniejszy czas wyprzedzenia, tym większe ryzyko, że Wasz termin będzie już zajęty. Niestety śluby odbywają się w podobnych dniach i podobnych godzinach, dlatego do rzadkości należy, aby muzycy byli w stanie bez ryzyka poprowadzić oprawę muzyczną dwóm Parom Młodym w ciągu jednego dnia. Oczywiście zdarzały się rownież telefony w przeddzień i takim zleceniom, jeśli tylko mamy wolny termin, również sprostamy :)

Jak wygląda pierwsze spotkanie z nami i czy jest płatne?

Pierwszy kontakt może odbyć się zarówno przez telefon jak i przez maila - szanujemy czas naszych zleceniodawców. Jedynym płatnym elementem jest oprawa muzyczna - żadne spotkania, rozmowy i formy kontaktu nie są płatne.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Tyle, ile Para Młoda tego potrzebuje. Z naszej strony wystarcz jedna rozmowa. Niejednokrotnie zdarzyło się nam, że od zleceniodawcy dostałyśmy datę, godzinę, adres i wolną rękę w ustalaniu repertuaru i załatwianiu wszystkich szczegółów :)

Jaki jest styl naszej pracy?

Samodzielny, punktualny, szybki i na wysokim poziomie.

Czy jesteśmy w stanie spersonalizować usługę na Wasze życzenie?

Oczywiście. Tak naprawdę każda ceremonia jest trochę inna, tak samo marzenia każdej Pary Młodej różnią się od siebie. Z przyjemnością spersonalizujemy każdy element usługi.

W jaki sposób pomagamy osobom niezdecydowanym, bez skonkretyzowanej wizji?

Po pierwsze - rzetelnie informując w których momentach ceremonii i przyjęcia musi lub mogłaby zabrzmieć muzyka, jakie są możliwości, wybory, ograniczenia. Dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomagamy w wyborze repertuaru, który w rzeczywistości jest piękny i bogaty, nieogranicza się wcale do kilku wyświechtanych "hitów z YouTube'a" :)

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Klarowanie się swojej wizji, które jest rozciągnięte w czasie nie jest niczym złym. Większość elementów można zmienić, dodać bez zamieszania. Są też takie, których zmiana wywróciłaby wszystko do góry nogami. Rozmawiajmy, ustalajmy, jesteśmy wszyscy doośli, a więc dogadamy się :)

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Największą trudnością, jaka spotyka osoby odpowiedzialne za uświetnienie oprawy muzycznej ceremonii w kościele, jest jakość pracy i postawa miejscowego organisty. Jeśli Para Młoda życzy sobie, aby zaakompaniował nam miejscowy organista - wspaniale, cała przyjemnosć po naszej stornie. Jednak nieraz, szczególnie w parafiach mniejszych, o mniejszej ilości wiernych, zatrudniony organista nie gra na wysokim poziomie, a zewnętrznych muzyków traktuje jak intruzów, którzy wpraszają się do jego prywatnej twierdzy. Odpychające nastawienie + niskie umiejętności takiej osoby niejednokrotnie owocują o wiele, wiele cięższą pracą. Nie dopuszczamy jednak, by owocowały katastrofą - podczas próby na bieżąco rozwiązujemy problemy i podejmujemy kroki w kierunku uzyskania wykonania na najwyższym możliwym poziomie :)Pamiętajmy jednak że są to jedynie niechlubne wyjątki - w większości przypdków zarówno kontakt, jak i wspólne granie przebiega gładko :)

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Granie na instrumentach to nasz główny zawód - nie ma dnia, żebyśmy swoich skrzypiec czy wiolonczeli nie miały w ręku. Nie robimy tego z doskoku, w ramach weekendowego dorabiania, tylko realizujemy się we własnym zawodzie.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Obiecujemy, że nasze nuty sa papierowe i że korzystamy wielokrotnie z tych samych ;)

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Duma i uprzedzenie (ale tylko w wersji z roku 2005), Downton Abbey, Grand Budapest Hotel

Opinie (0)

Dodaj pierwszą opinię

Kontakt

Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
liczba odwiedzin: 623

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie