Zobacz zdjęcia (5)
Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 1
Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 2 Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 3 Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 4 Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska, Rawa Mazowiecka - zdjęcie 5
1 / 5

Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska id:14849

Rawa Mazowiecka, łódzkie

O nas

Instrumenty:

  • organy
  • pianino

Śpiew:

  • śpiew damski
  • śpiew męski

Są sytuacje, w których naprawdę nie wiemy, co powiedzieć. Zastanawiamy się, jak wyrazić słowami coś, czego tak naprawdę nie potrafimy nazwać. Jest na to jeden sprawdzony i skuteczny sposób. Potrzebujemy doskonale dobranej do danej sytuacji muzyki.

W niezwykle emocjonujących chwilach, tych najważniejszych w życiu zawsze pojawia się muzyka. I to ona odpowiada za wyjątkowy klimat każdej uroczystości. Ona towarzyszy nam od dziecka, dorasta z nami, kształtuje nas i jest z nami do ostatnich dni.

Przypomnijmy sobie pierwsze dźwięki, jakie słyszeliśmy. Utwory, które zapadły nam głęboko w pamięć do dziś potrafimy wymieniać. A już na pewno pamiętamy muzykę, która towarzyszyła nam podczas ślubnej uroczystości.


Właśnie o wyjątkowość Państwa uroczystości, najpiękniejsze i najczystsze dźwięki zadbamy my. Sprawimy, że nasza muzyka będzie zapierała dech w piersiach Państwa i gości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą na różne okazje. Skroimy Państwu oprawę muzyczną na miarę.

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2018 Certyfikat 2017 Certyfikat 2016

Opinie (23)

Wyjątkowy Duet-Organista/Śpiewaczka-Szymon Kowalczyk-Joanna Rolewska id:14849
Średnia ocen: 4,91 / 5 z 23 opinii
E
Ewelina i Marcin
5.00
 / 5
Data ślubu: 29-09-2018
Gruszczyce
Data dodania: 25-10-2018

Pani Joanno, Panie Szymonie bardzo dziękujemy za cudowną oprawę muzyczną naszego ślubu ;) Ciężko słowami opisać Państwa występ... przepięknie to stanowczo za mało. Gdy zaczął Pan grać, a za chwilę Pani Joanna zaczęła śpiewać Ave Maria wszyscy zamarli z wrażenia :) Zarówno my jak i nasi goście byliśmy zachwyceni całym występem. Dziękujemy również za świetny kontakt i ustalanie szczegółów przed ślubem, dzięki temu byliśmy spokojni że wszystko się uda :) Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli okazję jeszcze słuchać utworów w Państwa wykonaniu. Pozdrawiamy :) a wszystkim szukającym oprawy muzycznej gorąco polecamy!!!

K
Karolina i Piotr
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-07-2018
Żabieniec
Data dodania: 31-07-2018

Pan Szymon i Pani Joanna są niesamowici. Serdecznie dziękujemy za oprawę muzyczną na ślubie. Było prześlicznie. Nam i wszystkim gościom bardzo się podobało, byli oczarowani głosem Pani Joanny i graniem Pana Szymona. Kontakt również szybki i bezproblemowy. Pan Szymon był bardzo pomocny w wybieraniu utworów na ślub. Gorąco polecamy!

A
Artur
5.00
 / 5
Data ślubu: 30-09-2017
Stara Biała-Płock
Data dodania: 03-10-2017

Ten wyjątkowy tercet zapewnił oprawę muzyczną ślubu mojego brata i bratowej. To był najlepszy wybór, jakiego można dokonać. Gra i śpiew na wyjątkowym poziomie. Głos Pani Joanny to po prostu balsam dla uszu. Wielu gościnie mogło wyjść z podziwu. Pytali się, kto to śpiewał i skąd wzięliśmy takich artystów. Jednocześnie przyznawali, że nie mogli opanować łez, a "ciary" mieli wszyscy. :) Pan Szymon to wirtuoz organowy. Na niewielkich organach o kilkunastu głosach (z brakującymi piszczałkami) zachwycił wszystkich swoją grą, która uzupełniona dźwiękiem skrzypiec i głosem Pani Joanny była wprost niebiańska. Współpraca z członkami tercetu jest wspaniała - świetny kontakt, otwartość, umiejętność doradzenia, poczucie humoru. Na szczególną uwagę zasługuje to, że członkowie tercetu do swojej pracy podchodzą niezwykle ambitnie i mocno przeżywają każdy występ. Na koniec chciałbym przywołać słowa jednego z gości weselnych, który powiedział, że głos Pani Joanny przypominał mu do złudzenia głos Anny German (a słyszał Panią Joannę po raz pierwszy), ale jej wykonanie "Ave Maria" było o wiele lepsze niż wykonanie Anny German. Jestem pewien, że jeszcze niejeden raz będziemy korzystali z oprawy muzycznej oferowanej przez tych wyjątkowych muzyków. Żadne słowa nie są w stanie wyrazić zachwytu - cytując Mickiewicza - "w żyjących języku nie ma na to głosu".

E
Ewelina
5.00
 / 5
Data ślubu: 13-08-2016
Babimost
Data dodania: 14-03-2017

Cudowni ludzie z pieknymi glosami. Goscie pod wielkim wrażeniem o nas nie wspominajac. Nie moglismy sobie lepiej wymarzyc takiej oprawy slubu. Super wspolpraca i swietny kontakt.

B
Beata
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-02-2017
Owińska
Data dodania: 11-03-2017

Bardzo dziękujemy za piękną oprawę muzyczną naszego ślubu oraz za miłą współpracę. Goście nie mogli wyjść z podziwu dla śpiewu i repertuaru. Było pięknie, profesjonalnie i wzruszająco.Gorąco polecamy.

M
Małgorzata Długosz
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2016
Data dodania: 18-08-2016

Przepiękna oprawa muzyczna ślubu, zarówno pod względem wokalu jak i gry na organach. Cudowny głos Pani Joanny urzekł wszystkich. Pełen profesjonalizm i sympatyczna współpraca. Bardzo polecam!!! :)

S
Szymon Kowalczyk
5.00
 / 5
Data dodania: 21-07-2016

Panie Jacku proszę sugerować adminowi portalu o edycje na poprawną nazwę...jest to narzucone odgórnie i nie mamy na to wpływu. Pozdrawiam Serdecznie

Ż
Żaneta i Piotr Jastrząb
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2016
Data dodania: 19-06-2016

Krótko mówiąc strzał w dziesiątkę :) Przepiękna, wyjątkowa oprawa muzyczna. Wszyscy goście jednogłośnie twierdzą, że ciarki towarzyszyły im przez całą mszę. Mówi samo za siebie :) Rewelacja! Polecamy serdecznie :)

Pokaż więcej opinii
liczba odwiedzin: 20345

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie