Zobacz zdjęcia (1)
Organizacja wesel oraz imprez okolicznościowych, Mińsk Mazowiecki - zdjęcie 1
1 / 1

Organizacja wesel oraz imprez okolicznościowych id:40845

Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

O nas

Project Dream to nowa jakość w organizacji ślubów, zaręczyn, wieczorów panieńskich/kawalerskich i innych imprez okolicznościowych. Oferujemy kompleksową pomoc w tworzeniu wyjątkowych momentów bez wysiłku dla klienta lecz także bez utraty kontroli nad nim. Dla nas nie ma ograniczeń w tworzeniu zwariowanych jak i wzniosłych eventów.
Konsultant jest do Waszej dyspozycji to on zadba o każdy nawet najmniejszy szczegół tego dnia ale to do was należy ostateczna decyzja. Cały proces tworzenia trwa do ostatniej minuty imprezy. Do naszych obowiązków należy przede wszystkim monitorowanie pracy Podwykonawców, egzekwowanie warunków umowy, reagowanie w sytuacjach nagłych i nieprzewidywalnych, rozliczenie z Podwykonawcami. Wspieramy Was na każdym kroku, zajmujemy się Gośćmi oraz całość monitorujemy tak aby zapewnić jak największe zadowolenie z Naszej pracy.
Jako zespół Project Dream współpracujemy z wieloma podwykonawcami dzięki czemu możecie spędzić swój dzień m.in w romantycznym włoskim stylu, zjeść kolacje w powietrzu lub cokolwiek czego zapragniecie. Z każdego wieczoru jesteśmy w stanie zapewnić Wam profesjonalną pamiątkę w postaci foto/video reportażu
Wszystkich zagubionych w organizacyjnym szaleństwie zapraszamy do współpracy. Jesteśmy pewni waszego zadowolenia. Zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej lub telefonicznie.

liczba odwiedzin: 699

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie