Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (50)
Zobacz zdjęcia (50)
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 1
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 1 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 2 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 3 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 4 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 5 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 6 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 7
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja, Warszawa - zdjęcie 8
1 / 50

Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja id:37413

Warszawa, mazowieckie
(24)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
511-433...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Organizacja wyjątkowych uroczystości to nasza największa życiowa pasja. Do każdego ślubu i wesela podchodzimy całym sercem, z dokładnością i zaangażowaniem. Jesteśmy perfekcjonistkami w każdej dziedzinie życia i dbamy o każdy szczegół. Uwielbiamy patrzeć na radość par młodych, ich wybory, przygotowania. Czynienie ich spokojnymi i szczęśliwymi sprawia nam największą satysfakcję.

Uważamy, że podczas planowania jakiejkolwiek uroczystości nie możemy sobie pozwolić na przypadek, a wszelkie decyzje muszą być dokładnie przemyślane. Każda realizacja to nas kolejna fascynująca historia, przygoda, wyzwanie, a przede wszystkim inspiracja. Każda organizowana przez nas uroczystość to wyjątkowa kreacja, słuchamy Waszych pragnień i wydobywamy wszystko, czego nawet sami o sobie nie wiecie, przekładając to na niezapomniane przyjęcie.

Wyznajemy zasadę, że jak coś robić, to robić to dobrze lub nie robić w ogóle. Wasz dzień przygotują i skoordynują certyfikowani, profesjonalni i doświadczeni wedding plannerzy. Jesteśmy przekonani, że decydując się na współpracę z nami pewnie i spokojnie poprowadzimy Was do realizacji Waszego, jakże pięknego i wymarzonego dnia.

Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja - film 1 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner

Kompleksowa Organizacja

Kompleksowa organizacja ślubu i wesela
Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość, którą zapamiętacie do końca życia. Jej organizacja powinna Wam sprawiać jedynie przyjemność, a czas przygotowań kojarzyć z radosnymi chwilami w gronie najbliższych.
Usługa organizacji ślubu i wesela gwarantuje Wam jedynie pozytywne przeżycia, łatwość wyborów oraz to, że wszystkie elementy Waszej uroczystości będą spójne.
Towarzyszę Wam od początku przygotowań lub od wybranego przez Was momentu. Wspólnie określamy Wasze priorytety, oczekiwania, marzenia oraz budżet, a następnie rozpoczynamy tę ekscytującą podróż. Minimalizuję wszelki stres towarzyszący przygotowaniom i podejmowaniu decyzji, jednocześnie maksymalizując wszystkie pozytywne emocje, związane z organizacją. Na koniec przygotuję dla Was scenariusz tego wyjątkowego dnia aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez żadnych zakłóceń. Jako doświadczony konsultant ślubny jestem również Waszym reprezentantem u Waszych usługodawców oraz w obiekcie.
Podczas przygotowań jestem cały czas do Waszej dyspozycji, a w trakcie naszej współpracy:
• ułatwiam wybór jedynie sprawdzonych usługodawców, negocjuję najlepsze ceny oraz warunki realizacji zlecenia. Następnie czuwam nad naszą wspólną współpracą. Posiadam bazę ponad 1000 usługodawców z całej Polski, a są to m.in.: obiekty, fotografowie, filmowcy, salony sukien ślubnych, salony mody męskiej, dekoratorzy, wypożyczalnie mebli, firmy transportowe, atrakcje, salony fryzjerskie i makijażu, DJe i zespoły oraz wiele innych, niezbędnych do najlepszej i bezproblemowej organizacji Waszego dnia,
• typuję idealną dla Was lokalizację, biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania dotyczące menu, liczby gości, noclegów czy też stylu, w jakim planujecie organizację wesela,
• pilnuję wszelkich harmonogramów oraz ustalonego budżetu, a także analizuję podpisywane przez Was umowy,
• przekazuję Wam informację o wszelkich formalnościach związanych z organizacją ślubu konkordatowego/cywilnego/w plenerze/humanistycznego,
• dbam o stronę wizualną Waszego dnia: dekoracje, oświetlenie, papeterię, a także Wasze stylizacje. Glamour, boho, slow, w plenerze – czego tylko zapragniecie,
• na bieżąco kontaktuję się z wszystkimi wykonawcami i reaguje w sytuacjach niespodziewanych,
• organizuję elementy rozrywkowe przyjęcia weselnego,
• zajmuje się całą logistyką, począwszy od kolejności makijaży do organizacji transportu dla Waszych gości,
• przygotowuję scenariusz dnia Waszej uroczystości i nadzoruję cały jego przebieg podczas koordynacji. Po zakończonej uroczystości rozliczam się z podwykonawcami (wedle Waszego życzenia).

Najważniejsze w całej usłudze jest to, że nie odbieram Wam radości z przygotowań. Moim zadaniem jest pomoc i ułatwienie Wam przygotowań do jednego z najważniejszych dni Waszego wspólnego życia. Pragnę oszczędzić Wasz czas oraz nietrafione wybory. Ostateczne decyzje zawsze podejmujecie Wy.

Pamiętajcie, że decydując się na kompleksową usługę możecie mieć pewność, że Wasz dzień będzie zorganizowany na najwyższym poziomie i przez najlepszych usługodawców. Opierając się na doświadczeniu, eksperckiej wiedzy oraz znajomości najnowszych trendów zorganizuję Wasz dzień z najwyższą starannością.
W ramach kompleksowej usługi każda para otrzymuje ode mnie bezpłatnie indywidualnie stworzony harmonogram przygotowań oraz dostęp do „Strefy Młodej Pary”, która zawiera prezent - pakiet ślubno-weselny.

Spotkanie przy kawie

200zł/ konsultacja

Chcecie sami zająć się przygotowaniami przyjęcia weselnego od A do Z? Cudownie i brawa dla Was! Dobrze by było, gdyby jednak ktoś rozwiał Wasze wątpliwości: jak przygotować budżet? DJ czy zespół? Sam fotograf czy z video? Czy mamy wszystkie dokumenty lub czy dobrze rozsadziliśmy gości?
Usługa konsultacji jest doskonała dla tych par, które potrzebują usystematyzować swoje działania, zebrać wszystko w całość, określić, co będzie dla nich najlepsze i co się sprawdzi, a co będzie zbędnym wydatkiem.
Podczas konsultacji omawiamy nie tylko nurtujące Was zagadnienia, ale i wszystkie etapy przygotowań do ślubu i wesela tak, aby nie spędzały Wam one snu z powiek. Ponad to polecę Wam najlepszych dla Was usługodawców lub pomogę w wyborze tych, których sami rozważacie.
Przygotujcie listę pytań, a następnie spotkajmy się przy kawie lub herbacie. Będziemy konsultować wszystkie Wasze wątpliwości do momentu, aż nie powiecie „Doskonale, dziękujemy i wszystko wiemy”.
Konsultacje możemy odbyć na 3 sposoby: spotykając się w dogodnym dla Was miejscu, telefonicznie lub online (np. platformy Zoom). Wybór należy do Was.

Śluby międzynarodowe

Organizacja ślubu i wesela na odległość jest możliwa, ale nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Będąc na miejscu trzeba załatwić wiele spraw, być w różnych miejscach kilka razy w tygodniu, odbyć wiele spotkań z usługodawcami, a co dopiero załatwiać to wszystko mieszkając za granicą. Zatrudniając doświadczonego wedding plannera, specjalistę i eksperta macie pewność, że organizacja Waszego dnia jest w dobrych rękach.

Ponad 90% uroczystości weselnych, jakie organizuję, są ślubami międzynarodowymi, a pary młode pochodzą z całego świata. Są to pary zarówno polskie, jak i o różnych narodowościach. Mając wedding plannera na miejscu macie pewność, że będziecie godnie reprezentowani, a Wasz dzień jest w najlepszych rękach. Nasze wszystkie spotkania odbywają się online, a Wy macie pełną decyzyjność we wszelkich ustaleniach.

Mając świadomość, że ktoś na miejscu czuwa nad wszelkimi przygotowaniami na pewno zdejmie z Was stres i niepewność, a organizacja ślubu stanie się przyjemniejsza. Pozwólcie zatem, że będę Waszym godnym reprezentantem na miejscu.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Agencja ślubna Agnieszka Kamieniecka Wedding planner to marka kreatywna, prowadzona z niesamowitą pasją, opartą na wieloletnim doświadczeniu. Z sukcesem organizuję przyjęcia weselna w całej Polsce. Bogata baza usługodawców pozwala mi dobierać ich idealnie do każdej młodej pary. Cechuje mnie dokładność, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i pozytywne nastawienie do życia. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i udoskonalam ofertę. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, co świadczy o najwyższej jakości moich usług. Pełnię tam zaszczytne stanowisko PR Menagera. Ponadto jestem organizatorem Gali "It's wedding time" na Warmii i Mazurach, warsztatów dla panien młodych #weddingGIRLS oraz niezależnym ekspertem na portalu Wesele z klasa. Z takim wedding plannerem możecie mieć pewność, że Wasze marzenia o idealnym ślubie staną się rzeczywistością.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Agnieszka Kamieniecka to doświadczona agencja. Doskonale znam bieżące trendy, ceny, możliwości i nowości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Potrafię przekonać do siebie Waszych rodziców. Prócz organizacji uroczystości ślubnych aktywnie uczestniczę w życiu branży ślubnej w całej Polsce. Wspieram wiele inicjatyw, biorę udział w organizowanych przez obiekty i usługodawców eventach, a także sama je tworzę. 12 lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą, dlatego moja kreatywność to moja moc specjalna. Żadna oferta nie jest taka sama, ponieważ ślub i wesele to nie piekarnia, a wyjątkowy dzień, dlatego do każdej pary podchodzę indywidualnie, bez gotowych szablonów. A ponadto uważajcie, bo zarażam uśmiechem.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Po otrzymaniu zapytania umawiam się z Wami na rozmowę, na żywo lub online. Tylko w taki sposób możecie otrzymać ode mnie ofertę. Chcę poznać Waszą historię oraz oczekiwania co do ślubu i wesela. Opowiadam Wam również co nieco o mnie abyście wiedzieli, z kim będziecie mieli możliwość współpracować. Następnie przygotowuję indywidualną ofertę organizacji Waszej uroczystości, zgodnie z Waszą wizją. Niezależnie czy zdecydujecie się na współpracę czy nie, to określam Wam również potencjalny budżet Waszego dnia. Po zaakceptowaniu przez Was oferty, podpisujemy umowę i przystępujemy do działania. Od tej chwili rozpoczynamy realizację Waszych marzeń.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Wszystkie pary, które:
1. Nie mają czasu na organizację ślubu i wesela, są zapracowane, a wolny czas wolą wykorzystać na konkretne wybory, niż przesiadywanie na grupach ślubnych czasami kilku godzin dziennie,
2. Nie mają pomysłu na swoją uroczystość - chętnie Wam pomogę w wykreowaniu wizji najpiękniejszego dnia w życiu,
3. Nie wiedzą, jak się zabrać za organizację - często porównuję organizację ślubu do budowy domu, przy którym chętnie korzystamy z pomocy architekta. Doradzi on najlepszych wykonawców, a wy wybieracie tego jedynego. To samo jest z konsultantem ślubnym - jestem architektem Waszych marzeń o idealnym ślubie,
4. Kochani rodzice, szczególnie Ci świeżo upieczeni - niejedna konsultacja odbywała się w towarzystwie wózków lub na spacerze w parku, a na świeżym powietrzu lepiej się myśli.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Tyle, ile potrzebujecie. Mój rekord to 4 tygodnie. Podajcie tylko termin, a ja zajmę się resztą. Muszę Was jednak ostrzec, że z parami, z którymi pracuję co najmniej 2 lata, zżywamy się niczym rodzina i następnego dnia bardzo ciężko się rozstać.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie, wszystko zależy od tego, jakiego zakresu usług ode mnie potrzebujecie.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim czuwam nad Waszym budżetem i unikam ukrytych kosztów. Nie pozwalam na jakiekolwiek błędy np. źle dobrany wykonawca. Dzięki doświadczeniu i ogromnej bazie usługodawców u wielu z nich posiadam świetne rabaty lub dodatkowe usługi. Ponad to, jeśli przeliczycie sobie ilość godzin na urlopy, objazdy, nadrabianie spraw w pracy, często przekłada się to na część honorarium, jakie otrzymuję.
Wy macie czas dla siebie, a ja w spełniamy Wasze marzenia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Różnorodność, pracę na wysokich obrotach, a przede wszystkim kontakt z ludźmi. Każdy ślub to inna, pasjonująca historia, a każde z Was to nowa wspaniała znajomość. Kocham to nade wszystko.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam 2 kursy w najlepszych akademiach dla Wedding Plannerów w Polsce, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy logistyczno-eventowej oraz odbyłam masę innych szkoleń, z zakresu organizacji eventów, marketingu czy też projektowania i dekorowania wnętrz.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Agencja oficjalnie działa od 2018 roku, natomiast doświadczenie w organizacji i realizacji ślubów i eventów sięga prawie 20 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Im bardziej oryginalna uroczystość tym większa moja radość. Organizuję dużo wesel tematycznych, międzynarodowych i humanistycznych. Każde z nich jest inne. Nigdy nie działam schematycznie.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście. Znam odpowiednie ku temu obiekty oraz usługodawców.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jestem z Wami najczęściej już dzień wcześniej i koordynację kończymy dzień po weselu, do godziny ustalonej z Wami. Współgram w tym dniu z obsługą obiektu, koordynuję każdego podwykonawcę, rozkładam winietki, jestem mobilna i zawsze mamy plan B, a jak trzeba to i C. Najważniejsze to pilnuję, abyście w ciągu dnia coś zjedli. Jak trzeba to umyję samochód, wyprasuję panu młodemu koszulę i zaparzę 12 kaw dla Pań, które czekają w beauty roomie.
W dniu ślubu zajmujecie się tylko i wyłącznie sobą oraz najbliższymi.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nie. Działamy tylko w Polsce. Ze względu na ogromną ilość realizacji w kraju nie wystarcza mi czasu na śluby zagraniczne.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Co najmniej połowa moich par młodych mieszka na co dzień za granicą. Kontakt odbywa się za pomocą maila, telefonu lub komunikatorów online, np. zoome. Działam na podstawie przygotowanego przeze mnie harmonogramu, do którego i Wy macie dostęp i po kolei realizuję kolejne podpunkty. Na bieżąco również wszystko aktualizuję. Kiedy odwiedzacie Polskę, umawiam spotkania ze mną oraz usługodawcami, degustacje, a także odwiedzamy Wasz obiekt. Od tego jestem, żeby wszystko na miejscu kontrolować. Z niektórymi parami potrafiłam widzieć się 2-3 razy na żywo.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak. Pomagam, konsultuję, organizuję i koordynuję.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W tej chwili posługuję się językiem angielskim.
Doskonalę język niemiecki.
Planuję wrócić do nauki języka prancuskiego.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W 1 weekend koordynuję 1 uroczystość. Jest to zbyt ważny dzień abym myślami była gdzie indziej. Działamy w parze, ja oraz certyfikowany wedding planner.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Rekomenduję wysłać zapytanie od razu po zaręczynach. Wtedy mam więcej swobody do działania. Jeśli jednak zdecydujecie się na kontakt w trakcie przygotowań lub macie na nie mało czasu, również nie stanowi to dla mnie problemu. Bez problemu zorganizuję Wam wesele w miesiąc, a mój rekord to... 4 godziny.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od okresu przygotowań. Przed samym weselem jesteśmy w kontakcie dużo częściej. Z parami zagranicznymi jestem w kontakcie mailowym i telefonicznym, z parami miejscowymi dodatkowo co jakiś czas spotykamy się aby zaktualizować przygotowania lub dokonywać określonych wyborów, np. chodzimy wspólnie na degustację lub robimy wizję lokalną sali z dekoratorką. Od momentu podpisania umowy macie mnie przez tyle czasu, ile potrzebujecie aż do momentu kiedy stwierdzicie, że są rozwiane wszelkie wątpliwości, a w Waszych sercach zagościł spokój.

Jaki jest styl naszej pracy?

Moja agencja jest moją największą pasją i poświęcam się niej w 100%. Nie jest to moje hobby, a moja praca. Nie dorabiam sobie nigdzie indziej i nie prowadzę agencji po godzinach głównej pracy, a co za tym idzie, jestem i organizuję dla Was wszystko na bieżąco. Dzięki temu, jestem również mocno elastyczna i mam mozliwość działania w każdej chwili. To wszystko jest owiane profesjonalizmem, maksymalnym zaangażowaniem, pełnym doradztwem, kiedy trzeba to odrobiną żartu lub pełną powagą adekwatną do sytuacji.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście! Zajmuję się również częściową organizacją ślubu, niezależnie od etapu na jakim jesteście.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jestem osobą elastyczną, a Wasze zadowolenie to dla mnie priorytet. Rozumiem, że to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc dostosowuję się do Waszych potrzeb. Jedyne co mogę w takiej sytuacji zrobić to wspólnie z Wami przeanalizować czy dana zmiana jest potrzebna. Nigdy nie działam bez Waszej zgody.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nie pamiętam aby coś sprawiało mi trudność, bo organizuję Wasz dzień w taki sposób aby uniknąć zaskoczenia. Jedynie z pogodą nie zawsze się dogadujemy, ale za to zawsze potrafię ją przechytrzyć. Natomiast w sytuacjach nagłych, na które nie mamy wpływu zawsze działam z pełnym opanowaniem.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na te pytania chętnie odpowiem na spotkaniu. Moje pary, u których coś zadziało, do tej pory o tym nie wiedzą i chcę aby pozostało to słodką tajemnicą ;)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Bardzo często kontaktuję się z moimi parami. Pozostaje rozliczenie usługodawców, dostaję Wasze zdjęcia do portfolio, pozdrowienia z podróży poślubnych lub są to kwestie formalne, jak zmiana nazwiska. Ponadto kilka dni po ślubie spotykamy się na kawie i wspominamy ten dzień.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Na pewno nie, ale robię wszystko by je poznać. Na niektóre natomiast ja Wam nie odpowiem, ale chętnie pomogę w szukaniu odpowiedzi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Pracę konsultanta ślubnego porównuję często do pracy architekta. Budując dom, który ma być trwały, pragniecie aby był wykonany z najlepszych materiałów. Architekt Wam doradzi, z których ofert na rynku skorzystać oraz dopilnuje aby cała realizacja, aż do przekroczenia progu gotowego domu przeszła bez problemów. Ja jestem architektem Waszych marzeń, a te o pięknym ślubie jest jednym z nich. Zdejmuję z Was cały stres związany z terminarzem przygotowań, jestem ekspertami w znajomości wykonawców na lokalnym rynku i wiem, którzy idealnie wpasują się w Wasze oczekiwania. Analizuję każdą umowę, dbam o Wasz budżet oraz każdy detal przygotowań. Tym samym nie odbieram przyjemności z organizacji wesela, ponieważ najważniejsze decyzje podejmujecie WY, a co za tym idzie, czas przygotowań jest dużo przyjemniejszy. Konsultant ślubny to najpiękniejszy zawód świata, który swoim parom pozostawia jedynie pozytywne emocje.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie spinajcie się :) To Wasz dzień, Wasza radość, którą możecie dzielić się z najbliższymi.

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Każda nowa para to nowe wyzwanie, a Wasz uśmiech jest dla mnie najlepszą zapłatą.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Pomost na ośrodku w Rucianym Nida, gdzie organizowałam zaręczyny. Była to kolacja niespodzianka o zachodzie słońca. Stolik, do którego prowadziły świece, a parę obsługiwał kelner. Piękna uroczystość, a ona powiedziała oczywiście TAK !

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Harfa na ślubie humanistycznym i transport w postaci katamaranu do kościoła na ceremonię.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Dopiero przede mną i przyznam, że nie mogę się jej doczekać.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Kocham, wręcz ubóstwiam wesela o zwariowanych tematykach: bajki, podróże, filmy. Mam dużo doświadczenie w organizacji eventów tematycznych, dlatego jest to bliskie memu sercu. A poza tym zorganizuję ślub i wesele w każdym stylu.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Przede wszystkim poświęca się dla Was w 100%, a pracy nie traktuje jako dodatek do życia prywatnego czy hobby. Wiem, jak ważny jest to dzień dla każdej pary młodej i nie wyobrażam sobie być dla Was niedostępna, kiedy mnie potrzebujecie. Ponad to my cenię oryginalność. Nie boję się wyzwań, a każda para to dla mnie nowa fascynująca historia. To również osoba, która jest na bieżąco z trendami i formalnościami, a także nieustannie się rozwija.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nasi polscy konsultancie z Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych :)

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Ze świata: filmów, od znajomych, planszówek, naszych wykonawców, a najwięcej podczas podróży samochodem :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez rozmaite szkolenia. Od początku istnienia firmy opracowaliśmy strategię jej i naszego rozwoju, którą sukcesywnie realizujemy i aktualizujemy. Prócz tego, że uczestniczymy w szkoleniach, to również sami je prowadzimy. Są to różnego rodzaju prelekcje i autorskie warsztaty oraz eventy. Najbardziej rozwijającym zajęciem jest praktyka.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Zatrudniając konsultanta ślubnego i pamiętając, że najbardziej w tym dniu liczycie się wy oboje i nic innego.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

O tym niebawem będziecie mogli przeczytać na moim ślubnym blogu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Moja rodzinę, książkę "Ślubny babylon", szachy, trytki i gafer ;)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Przyjęcia kameralne, w gronie najbliższych, totalne slow wedding. Odrobina nonszalancji, duże dekoracje, Wy w prawdziwym centrum uwagi. To wszystko owiane naturalnością, bez żadnych sztuczności, plastików, folii itp. materiałów. Nadchodzi era wspaniałych trendów, które moim zdaniem zagoszczą na dłużej.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Wszystko co sztuczne i przerysowane. Króluje naturalność.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Jest to temat bliski mojemu sercu, ponieważ współpracujemy z wieloma firmami eco oraz z Bankiem żywności. Mam kilka propozycji dla par, które właśnie planują przyjęcie przyjazne naszej planecie.

Nasze pasje.

Kocham sport, a szczególnie jazdę na rowerze. Dużo czytam, co wpadnie w rękę. Kocham twórczość Marvela i na bieżąco śledzę wszelkie nowości. Zimowymi wieczorami gram w planszówki. Moje hobby to projektowanie i dekorowanie wnętrz, a największa miłość to zabawa z synkiem i czas z rodziną, w których jestem zakochana bezgranicznie.

Ciekawostki na nasz temat.

Początkowo firma miała zajmować się głównie projektowaniem wnętrz, jednak pozostało to pasja po godzinach. Organizacja ślubów przebiła absolutnie wszystko.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka: Ślubny Babylon
Film: Contratiempo,
Serial: Teoria Wielkiego Podrywu

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2022 Certyfikat 2021

Opinie Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner (24)

Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wasze historie to nasza pasja id:37413
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 24 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
S
Sawa
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-07-2022
Tomaszkowo
Data dodania: 12-02-2023

Aga jest po prostu najlepsza! Nie ma innego sposobu, aby to powiedzieć. Aga spełniła nasze absolutnie wymarzone wesele. Z tak wielkim sercem, tak wielką miłością, tak wielkim profesjonalizmem. Aga jest wspaniałą osobą, którą bezwzględnie przyjęliśmy do swojego serca. Mieszkamy w Niemczech i czuliśmy się doskonale zaopiekowani mimo dużej odległości. Zawsze była przy nas, miała wszystko pod kontrolą. A w dniu naszego ślubu była po prostu aniołem. Naprawdę nie mogliśmy prosić o lepszego wedding plannera. Dziękuję Aga - za wszystko! Każda Para Młoda, która Cię zarezerwuje może uważać się za szczęśliwą.

Agnieszka
15-02-2023

Sawa, Simon! Sami dobrze wiecie, jak mocno za Wami tęsknie! Bardzo się cieszę, że ta znajomość nie skończyła się Waszym dniu. Dziękuję za cudowny czas i czekam na kolejne spotkania <3 :*

J
Julita
5.00
 / 5
Data ślubu: 15-08-2022
Mała Wieś
Data dodania: 02-02-2023

Na Age trafilam przez przypadek. Stwierdzilam ze ciezko jest zrobic wesele w Polsce mieszkajac za granica, i tak zaczelam szukac wedding plannerki. Od naszej pierwszej rozmowy wiedzialam, ze jestesmy w dobrych rekach :) Aga to konkretna babka, zna sie na swojej pracy. Zorganizowala nam wesele od A do Z, polecila wspanialych uslugodawcow, angazowala sie w caly proces przygotowawczy i nadzorowala nasze wesele. Ma mnostwo pozytywnej energi ktora zaraza innych. Dzieki niej mielismy slub i wesele jak z bajki, goscie do dzis wspominaja :) Dziekujemy z calego serca!

Agnieszka
02-02-2023

Julitko! Irku! Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogłam pomóc Wam w przygotowaniach. Wasz ślub do dziś wspominamy wszyscy z ogromnymi uśmiechami! Ściskamy Was mocno :*

M
Marta
5.00
 / 5
Data ślubu: 17-06-2022
Olsztyn
Data dodania: 26-01-2023

Ze względu na konieczność przełożenia ceremonii o rok nasza współpraca z Agnieszką trwała dłużej niż się spodziewaliśmy. Na szczęście Agnieszka była w gotowości i zadbała o ustalenie nowych terminów z usługodawcami, co oszczędziło nam wiele czasu i nerwów. Gdy wreszcie nadszedł Nasz Dzień to byliśmy spokojni. Wiedzieliśmy, że jesteśmy w dobrych rękach i wszystko będzie dopięte na ostatni guzik - Agnieszka zadbała, żeby tak było, zresztą jest profesjonalistką i wkłada całe serce w swoją pracę. :) Dziękujemy za miło spędzony czas i za to, że po prostu byłaś obok. :)

Agnieszka
27-01-2023

Kochani! Praca z Wami to była absolutna przyjemność. Cudownie wspominam czas, kiedy przygotowywałam dla Was ceremonię humanistyczną. Do dziś pamiętam te zakochane w sobie oczy, kiedy odpowiadaliście mi na pytania. Ściskam Was mocno i dziękuję :*

M
Monika
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-08-2022
Ostróda
Data dodania: 19-01-2023

Jeśli ktoś się zastanawia, czy potrzebuje Wedding Plannera. To tak, potrzebujesz. Agnieszka to był strzał w 10. Od samego początku kontakt, wsparcie i oddanie nam - młodej parze na 100 procent. To jest wyjątkowy, a jednocześnie tak stresujący czas, że warto oddać większość obowiązków w ręce zawodowca. Agnieszka inspirowała nas, pomagała, podpowiadała i dzięki niej nasze wesele było idealne. Goście nie mogli się przestać zachwycać imprezą i samą Agnieszką, bo to jak zorganizowana była uroczystość ciężko opisać słowami. Jak myślałam, że jest problem nie do przejścia, Aga udowodniła mi nie raz, że z łatwością to można przeskoczyć. Polecam każdemu z całego serca, umówienie się na pierwszą rozmowę nic nie kosztuje, a można nawiązać wspaniałą współpracę.

Agnieszka
27-01-2023

Moniu! Michale! Współpraca z Wami to był wspaniały czas. Bardzo tęsknię za naszymi spotkaniami! Trzymam teraz kciuki za najmłodszego jegomościa i liczę na szybkie spotkanie :*

A
Agata
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-10-2022
Jeziorany
Data dodania: 02-11-2022

Zorganizowanie ślubu w dwa miesiące? Dla Agnieszki to żaden problem! Jej profesjonalizm widać i czuć od pierwszego kontaktu. Nasza współpraca rozpoczęła się od bardzo szczegółowej rozmowy i opisaniu swojego wyobrażenia co do ślubu. Kontakt z Agnieszką jest całodobowy! W każdej awaryjnej i pilnej sytuacji mogliśmy na nią liczyć. Ślub został przygotowany dokładnie tak jak marzyliśmy, dekoracje przepiękne, zdjęcia lepsze niż sobie wyobrażaliśmy. Dzięki Agnieszce całe to wydarzenie było dla nas najpiękniejszym dniem w życiu. Jej spokój, opanowanie i uśmiech są zaraźliwe! Stres był, ale gdyby nie jej opieka to byłby napewno dużo większy. Co ciekawe na żywo poznaliśmy się dopiero w dniu ślubu, a mimo to Agnieszka spełniła wszystkie nasze wymagania i czytała nam w myślach apropo przygotowań. Ogromnie dziekujemy i z całego serca polecamy!💕

Agnieszka
07-11-2022

Agatko, Rafale! Jesteście tak cudowni, że żałuję, że tak krótko wszystko trwało. Wasz dzień był absolutnie niesamowity. Cieszę się, że poznałam tak świetnych ludzi. Ściskam :*

Natalia
Natalia
5.00
 / 5
Data ślubu: 27-08-2022
Wybrane firmy: 4 firmy
Nasza historia: brak
0
Ślubne Q&A: 0 odpowiedzi
0
Super strona: 0 głosów
Zobacz profil
Kruklin
Data dodania: 03-09-2022

Agnieszko, współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm na każdym etapie. Miła, przyjazna atmosfera, czuje się wsparcie i pomoc na każdym etapie przygotowań. Aga, jest mistrzynią w swoich fachu. Dziewczyny, nie zastanawiajcie się długo, wybierajcie Agnieszkę i jej usługi. Polecam w 100%.

Agnieszka
05-09-2022

Natalko dziękuję za cudowne słowa! Ty wiesz, że ja na Ciebie czekam Kochana. Ściskam Was ogromnie mocno i na pewno do zobaczenia <3

M
Małgorzata Ługowska-Połoniewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Dobre Miasto
Data dodania: 30-07-2022

Agnieszka to był strzał w 10! W czasach gdzie brakuje czasu na wszystko a do załatwienia mnóstwo spraw a czasu coraz mniej - wedding planner jest niezbędny. Agnieszka ma duże doświadczeniew organizacji wesel więc sporo rzeczy podpowie, co się sprawdza, co jest przydatne a na co szkoda pieniędzy. Posiada wiele kontaktów co jest pomocne w znalezieniu np idealnego fotografa czy firmy zajmującej się zaproszeniami. Zawsze wynegocjuje dobry rabat 😀 Nie narzuca swojego zdania, daje wiele możliwości z różnych stylów i przedziałów cenowych lecz decyzja zawsze należy do "mlodych". Z całego serca polecam. Pełen profesjonalizm!!!!!

Agnieszka
05-08-2022

Dziękuję Kochani za cudowne słowa, a przede wszystkim za świetnie spędzony czas <3 Ściskam <3

A
Agata Evans
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2021
Olsztyn
Data dodania: 11-07-2022

Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za to, że zajęłaś się organizacją naszego ślubu. Nic nie było dla Ciebie za trudne, a ponieważ mieszkamy za granicą i nie jesteśmy z okolicy, naprawdę musiałaś wziąć na siebie wiele spraw nie raz, ale trzy razy, ponieważ musieliśmy zmieniać datę z powodu Covid, co naturalnie byloby stresujace ale Ty zabrałaś cały stres od nas. Jesteś nie tylko uroczą osobą, ale także bardzo skuteczną, profesjonalną i zawsze na szczycie wszystkiego. Dziękujemy za uczynienie naszego wyjątkowego dnia tak niezapomnianym. Czuliśmy się jak goście, którzy mogli cieszyć się każdą chwilą, ponieważ byłas tam, aby zadbać o wszystko.

Agnieszka
12-07-2022

Kochani! To był cudownie spędzony czas. Cieszyłam się za każdym razem, jak mogłam się z Wami widzieć na żywo. Czekam na Waszą wizytę w rocznicę i na wspólny obiad :):* Ściskam :*

Pokaż więcej opinii

Kontakt Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner

Nazwa firmy: Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner
NIP: 7393395759
Imię i nazwisko: Agnieszka Kamieniecka
Adres: Warszawa, woj. mazowieckie
511-433...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 8600
Zadzwoń
511-433...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie