Zobacz zdjęcia
Zobacz zdjęcia (36)
Zobacz zdjęcia (36)
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 1
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 1 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 2 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 3 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 4 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 5 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 6 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 7
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki, Olsztyn - zdjęcie 8
1 / 36

Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki id:37413

Olsztyn, warmińsko-mazurskie
(18)
Dodaj opinię
E-firma videospotkanie / umowa na odległość / podpis elektroniczny
511-433...

O nas

Opcje

  • ślub w plenerze

Kochani Narzeczeni,
na samym początku chcę Wam serdecznie pogratulować zaręczyn! Przed Wami wspaniały czas przygotowań, wiele wyborów, wycieczek, przymiarek czy też degustacji. Nie raz pojawi się mały stres czy też zmęczenie. Czasami najdzie chęć odłożenia poszukiwań na dalszy plan i potrzeba oderwania umysłu od całej organizacji.

A gdyby tak Wasze przygotowania upływały tylko pod znakiem pozytywnych chwil? Gdyby zdjąć z Was ciężar wertowania Internetu, opinii? Gdybyście w trakcie przygotowań zaoszczędzili ok 400 dodatkowych godzin? Co byście z nimi zrobili? Wycieczka? Randka? Wieczór z książką lub dobrym filmem?

Dlatego właśnie jestem JA!

Organizacją eventów oraz ślubów zajmuję się od niemal 20 lat. Praca jest moją największą pasją. Posiadam ogromne doświadczenie organizacyjne i logistyczne. Skutecznie prowadzę cały proces przygotowań do najważniejszego celu - zorganizowania Wam najpiękniejszego dnia w życiu. Jestem perfekcjonistką w każdej dziedzinie życia, dlatego z sukcesem organizuję zarówno kameralne przyjęcia, jak i duże wesela. Kieruję się dobrym smakiem, moje przyjęcia są w całości przemyślane, nieważne czy Wasze wesele ma być w pełni eleganckie, czy też w duchu slow - na pewno będzie na wysokim poziomie. Współpracuję tylko ze sprawdzonymi obiektami, usługodawcami, a także z myślą o Was stale ulepszam moją ofertę. Każda Młoda Para to dla mnie nowa fascynująca historia. Moją misją jest sprawienie, abyście sięgając pamięcią w czas przygotowań oraz Waszego dnia uśmiechali się od ucha do ucha, a jedyne dozwolone w tym momencie łzy, to te ze szczęścia. Nie pozwalam sobie na fuszerkę. Cechuje mnie duża kreatywność, energia, dbałość o szczegóły oraz zaraźliwy śmiech.

Wychodzę z założenia, że jeśli już robić, to robić to dobrze lub nie robić wcale.

Jestem certyfikowanym wedding plannerem, event menagerem oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, gdzie obejmuję stanowisko PR Menagera.

Spotkajmy się, porozmawiajmy i rozpocznijmy wspólnie tworzenie historii, pisanej Waszymi marzeniami !

Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki - film 1 Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki - film 1
Pokaż kolejny film

Oferta Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner

Kompleksowa Organizacja

Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość, którą zapamiętacie do końca życia. Jej organizacja powinna Wam sprawiać jedynie przyjemność, a czas przygotowań kojarzyć z radosnymi chwilami w gronie najbliższych.
Usługa pomocy przy organizacji ślubu i wesela gwarantuje Wam jedynie pozytywne przeżycia oraz łatwość wyborów.
Towarzyszę Wam od początku przygotowań lub od wybranego przez Was momentu. Wspólnie określamy Wasze priorytety, oczekiwania, marzenia, a także budżet, a następnie rozpoczynamy tę ekscytującą podróż. Minimalizuję wszelki stres towarzyszący przygotowaniom i podejmowaniu decyzji. Na koniec przygotowuję scenariusz tego wyjątkowego dnia, aby mieć pewność, że wszystko przebiegnie bez żadnych zakłóceń.
Podczas przygotowań jestem cały czas do Waszej dyspozycji, a w trakcie naszej współpracy:
• ułatwiam wybór jedynie sprawdzonych usługodawców, negocjuję najlepsze ceny oraz warunki realizacji zlecenia. Następnie czuwam nad naszą wspólną współpracą. Posiadam bazę ponad 800 usługodawców z całej Polski, a są to m.in.: obiekty, noclegi, fotografowie, filmowcy, salony sukien ślubnych, salony mody męskiej, dekoratorzy, wypożyczalnie mebli, firmy transportowe, atrakcje, salony fryzjerskie i makijażu, wodzireje oraz wiele innych, niezbędnych do najlepszej i bezproblemowej organizacji Waszego dnia,
• typuję idealną dla Was lokalizację, biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania dotyczące menu, liczby gości, noclegów czy też stylu, w jakim planujecie organizację wesela,
• pilnuję wszelkich harmonogramów oraz ustalonego budżetu, a także analizuję podpisywane przez Was umowy,
• przekazuję Wam informację o wszelkich formalnościach związanych z organizacją ślubu konkordatowego/cywilnego/w plenerze/humanistycznego,
• dbam o stronę wizualną Waszego dnia: dekoracje, oświetlenie, papeterię, a także Wasze stylizacje,
• na bieżąco kontaktuję się z wszystkimi wykonawcami i reaguje w sytuacjach niespodziewanych,
• organizuję elementy rozrywkowe przyjęcia weselnego,
• zajmuje się całą logistyką, począwszy od kolejności makijaży do organizacji transportu dla Waszych gości,
• przygotowuję scenariusz dnia Waszej uroczystości i nadzoruję cały jego przebieg podczas koordynacji. Po zakończonej uroczystości rozliczam się z usługodawcami (wedle Waszego życzenia).

Najważniejsze w całej usłudze jest to, że nie odbieram Wam radości z przygotowań. Moim zadaniem jest pomoc i ułatwienie Wam przygotowań do jednego z najważniejszych dni Waszego wspólnego życia. Pragnę oszczędzić Wasz czas oraz nietrafione wybory. Ostateczne decyzje zawsze podejmujecie Wy.

W ramach kompleksowej usługi każda para otrzymuje ode mnie bezpłatnie indywidualnie stworzony harmonogram przygotowań oraz dostęp do „Strefy Młodej Pary”, która zawiera niespodziankę - pakiet powitalny.

Konsultacje

200zł/ konsultacja

Chcecie sami zająć się przygotowaniami przyjęcia weselnego od A do Z? Cudownie i brawa dla Was! Dobrze by było, gdyby ktoś jedynie rozwiał Wasze wątpliwości: DJ czy zespół? Sam fotograf czy z video? Czy mamy wszystkie dokumenty lub czy dobrze rozsadziliśmy gości?

Usługa konsultacji jest doskonała dla tych par, które potrzebują usystematyzować swoje działania, zebrać wszystko w całość, określić, co będzie dla nich najlepsze i co się sprawdzi, a co będzie zbędnym wydatkiem.

Konsultacja może odbyć się podczas spotkania na żywo przy dobrej kawie/herbacie lub w formie online, dlatego nieważne, gdzie mieszkacie - jestem do Waszej dyspozycji.

Koordynacja Waszego dnia

Udało Wam się samodzielnie wszystko zorganizować i macie wszystko dopięte na ostatni guzik. Doskonale! Pozostaje tylko dopilnować tego wszystkiego w tym ważnym dla Was dniu. Co jest najważniejsze? WY! To WASZ dzień i macie się nim cieszyć nie zastanawiając się czy dekoracje dojechały lub czy zespół będzie gotowy nas czas. Zostawcie to doświadczonemu logistykowi i koordynatorowi.

Wspólnie układamy scenariusz dnia ślubu i wesela tak, abyście już na kilka dni przed nim mogli poświęcić czas wyłącznie dla siebie i Waszych najbliższych. Całą resztą zajmę się ja. W dniu ślubu i wesela nadzoruję pracę wszystkich usługodawców zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, to do mnie dzwonią telefony i to do mnie kierowane są wszystkie pytania. W tym dniu to ja reaguję na wszelkie niespodziewane sytuacje, mając w zanadrzu kilka opcji zastępczych. Wy natomiast spędzacie błogo czas, w stoickim spokoju, ciesząc się każdą chwilą. Pozostaję z Wami do ostatniego gościa, godziny ustalonej przez Was lub do następnego dnia, aby koordynować poprawiny.

Śluby międzynarodowe

Organizacja ślubu i wesela na odległość jest możliwa, ale nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Będąc na miejscu trzeba załatwić wiele spraw, być w różnych miejscach kilka razy w tygodniu, odbyć wiele spotkań z usługodawcami.

Zatrudniając doświadczonego wedding plannera, specjalistę i eksperta, który w każdej chwili może wszelkie kwestie załatwiać na miejscu macie pewność, że organizacja Waszego dnia jest w dobrych rękach.

Ponad 90% uroczystości weselnych, jakie organizowałam lub organizuję, są ślubami międzynarodowymi, a pary młode pochodzą z całego świata: Wielka Brytania, Niemcy, Holandia, Norwegia, Szwecja czy też Litwa i USA. Są to pary zarówno polskie, jak i o różnych narodowościach, ale organizujące swój dzień w Polsce, pięknym kraju, z wybitnymi usługodawcami i obiektami.

Mając świadomość, że ktoś na miejscu czuwa nad wszelkimi przygotowaniami na pewno zdejmie z Was stres i niepewność, a organizacja ślubu stanie się przyjemniejsza. Pozwólcie zatem, że będę Waszym godnym reprezentantem na miejscu.

Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, doskonale się w języku niemieckim, a także planuję powrót do nauki języka francuskiego.

Odnowienie przysięgi

Czy do tej pory macie dreszcze wspominając Waszą przysięgę małżeńską? Przetańczylibyście znów całą noc? Pamiętacie smak Waszego tortu? Przeżyjcie to jeszcze raz! Być może teraz marzy Wam się inne miejsce? Bardziej kameralne lub z większym rozmachem? Nad brzegiem morza, o zachodzie słońca lub wysoko w górach? A może nie mogliście sobie na coś pozwolić, a teraz jest na to odpowiednia okazja? Niemniej czy to nie piękne znowu ślubować sobie miłość? Powiedzcie sobie jeszcze raz TAK.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej jest absolutnym hitem całej oferty i cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest również bardzo oryginalnym pomysłem celebracji Waszego uczucia.

Poznajmy się

Tak wygląda nasza praca

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Agencja ślubna Agnieszka Kamieniecka Wedding planner to marka kreatywna, prowadzona z niesamowitą pasją, opartą na wieloletnim doświadczeniu. Z sukcesem organizuję przyjęcia weselna w całej Polsce. Bogata baza usługodawców pozwala mi dobierać ich idealnie do każdej młodej pary. Cechuje mnie dokładność, profesjonalizm, dbałość o każdy szczegół i pozytywne nastawienie do życia. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i udoskonalam ofertę. Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, co świadczy o najwyższej jakości moich usług. Pełnię tam zaszczytne stanowisko PR Menagera. Ponadto jestem organizatorem Gali "It's wedding time" na Warmii i Mazurach, warsztatów dla panien młodych #weddingGIRLS oraz niezależnym ekspertem na portalu Wesele z klasa. Z takim wedding plannerem możecie mieć pewność, że Wasze marzenia o idealnym ślubie staną się rzeczywistością.

Dlaczego pary decydują się na współpracę właśnie z nami?

Agnieszka Kamieniecka to doświadczona agencja. Doskonale znam bieżące trendy, ceny, możliwości i nowości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. Potrafię przekonać do siebie Waszych rodziców. Prócz organizacji uroczystości ślubnych aktywnie uczestniczę w życiu branży ślubnej w całej Polsce. Wspieram wiele inicjatyw, biorę udział w organizowanych przez obiekty i usługodawców eventach, a także sama je tworzę. 12 lat pracowałam z dziećmi i młodzieżą, dlatego moja kreatywność to moja moc specjalna. Żadna oferta nie jest taka sama, ponieważ ślub i wesele to nie piekarnia, a wyjątkowy dzień, dlatego do każdej pary podchodzę indywidualnie, bez gotowych szablonów. A ponadto uważajcie, bo zarażam uśmiechem.

Jak dokładnie wygląda współpraca z nami?

Po otrzymaniu zapytania umawiam się z Wami na rozmowę, na żywo lub online. Tylko w taki sposób możecie otrzymać ode mnie ofertę. Chcę poznać Waszą historię oraz oczekiwania co do ślubu i wesela. Opowiadam Wam również co nieco o mnie abyście wiedzieli, z kim będziecie mieli możliwość współpracować. Następnie przygotowuję indywidualną ofertę organizacji Waszej uroczystości, zgodnie z Waszą wizją. Niezależnie czy zdecydujecie się na współpracę czy nie, to określam Wam również potencjalny budżet Waszego dnia. Po zaakceptowaniu przez Was oferty, podpisujemy umowę i przystępujemy do działania. Od tej chwili rozpoczynamy realizację Waszych marzeń.

Kto powinien skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Wszystkie pary, które:
1. Nie mają czasu na organizację ślubu i wesela, są zapracowane, a wolny czas wolą wykorzystać na konkretne wybory, niż przesiadywanie na grupach ślubnych czasami kilku godzin dziennie,
2. Nie mają pomysłu na swoją uroczystość - chętnie Wam pomogę w wykreowaniu wizji najpiękniejszego dnia w życiu,
3. Nie wiedzą, jak się zabrać za organizację - często porównuję organizację ślubu do budowy domu, przy którym chętnie korzystamy z pomocy architekta. Doradzi on najlepszych wykonawców, a wy wybieracie tego jedynego. To samo jest z konsultantem ślubnym - jestem architektem Waszych marzeń o idealnym ślubie,
4. Kochani rodzice, szczególnie Ci świeżo upieczeni - niejedna konsultacja odbywała się w towarzystwie wózków lub na spacerze w parku, a na świeżym powietrzu lepiej się myśli.

Ile potrzeba czasu, by móc zorganizować z naszą pomocą ślub i wesele?

Tyle, ile potrzebujecie. Mój rekord to 4 tygodnie. Podajcie tylko termin, a ja zajmę się resztą. Muszę Was jednak ostrzec, że z parami, z którymi pracuję co najmniej 2 lata, zżywamy się niczym rodzina i następnego dnia bardzo ciężko się rozstać.

Czy jest minimalny budżet ślubny, jaki para młoda musi posiadać, by móc skorzystać z naszych usług?

Nie, wszystko zależy od tego, jakiego zakresu usług ode mnie potrzebujecie.

W jaki sposób para młoda może zaoszczędzić, korzystając z naszej pomocy?

Przede wszystkim czuwam nad Waszym budżetem i unikam ukrytych kosztów. Nie pozwalam na jakiekolwiek błędy np. źle dobrany wykonawca. Dzięki doświadczeniu i ogromnej bazie usługodawców u wielu z nich posiadam świetne rabaty lub dodatkowe usługi. Ponad to, jeśli przeliczycie sobie ilość godzin na urlopy, objazdy, nadrabianie spraw w pracy, często przekłada się to na część honorarium, jakie otrzymuję.
Wy macie czas dla siebie, a ja w spełniamy Wasze marzenia.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Różnorodność, pracę na wysokich obrotach, a przede wszystkim kontakt z ludźmi. Każdy ślub to inna, pasjonująca historia, a każde z Was to nowa wspaniała znajomość. Kocham to nade wszystko.

Jakie kwalifikacje potwierdzają nasze umiejętności?

Ukończyłam 2 kursy w najlepszych akademiach dla Wedding Plannerów w Polsce, rekomendowane przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych. Ponadto posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy logistyczno-eventowej oraz odbyłam masę innych szkoleń, z zakresu organizacji eventów, marketingu czy też projektowania i dekorowania wnętrz.

Jak długo pracujemy w branży ślubnej?

Agencja oficjalnie działa od 2018 roku, natomiast doświadczenie w organizacji i realizacji ślubów i eventów sięga prawie 20 lat.

Jakie mamy doświadczenie w zakresie ślubów nietypowych/oryginalnych?

Im bardziej oryginalna uroczystość tym większa moja radość. Organizuję dużo wesel tematycznych, międzynarodowych i humanistycznych. Każde z nich jest inne. Nigdy nie działam schematycznie.

Czy zajmujemy się organizacją wesel plenerowych?

Oczywiście. Znam odpowiednie ku temu obiekty oraz usługodawców.

W jakim zakresie koordynujemy ślub i wesele już w trakcie jego trwania?

Jestem z Wami najczęściej już dzień wcześniej i koordynację kończymy dzień po weselu, do godziny ustalonej z Wami. Współgram w tym dniu z obsługą obiektu, koordynuję każdego podwykonawcę, rozkładam winietki, jestem mobilna i zawsze mamy plan B, a jak trzeba to i C. Najważniejsze to pilnuję, abyście w ciągu dnia coś zjedli. Jak trzeba to umyję samochód, wyprasuję panu młodemu koszulę i zaparzę 12 kaw dla Pań, które czekają w beauty roomie.
W dniu ślubu zajmujecie się tylko i wyłącznie sobą oraz najbliższymi.

Czy podejmujemy się organizacji ślubu za granicą?

Nie. Działamy tylko w Polsce. Ze względu na ogromną ilość realizacji w kraju nie wystarcza mi czasu na śluby zagraniczne.

W jaki sposób przebiega współpraca, jeśli para młoda w okresie przygotowań do ślubu przebywa za granicą?

Co najmniej połowa moich par młodych mieszka na co dzień za granicą. Kontakt odbywa się za pomocą maila, telefonu lub komunikatorów online, np. zoome. Działam na podstawie przygotowanego przeze mnie harmonogramu, do którego i Wy macie dostęp i po kolei realizuję kolejne podpunkty. Na bieżąco również wszystko aktualizuję. Kiedy odwiedzacie Polskę, umawiam spotkania ze mną oraz usługodawcami, degustacje, a także odwiedzamy Wasz obiekt. Od tego jestem, żeby wszystko na miejscu kontrolować. Z niektórymi parami potrafiłam widzieć się 2-3 razy na żywo.

Czy pomagamy również w organizacji wydarzeń związanych ze ślubem (wieczór panieński i kawalerski, podróż poślubna)?

Tak. Pomagam, konsultuję, organizuję i koordynuję.

Języki obce, którymi się posługujemy.

W tej chwili posługuję się językiem angielskim.
Doskonalę język niemiecki.
Planuję wrócić do nauki języka prancuskiego.

Ile imprez obsługujemy jednocześnie?

W 1 weekend koordynuję 1 uroczystość. Jest to zbyt ważny dzień abym myślami była gdzie indziej. Działamy w parze, ja oraz certyfikowany wedding planner.

Ile czasu przed datą planowanego wesela powinniście się z nami skontaktować?

Rekomenduję wysłać zapytanie od razu po zaręczynach. Wtedy mam więcej swobody do działania. Jeśli jednak zdecydujecie się na kontakt w trakcie przygotowań lub macie na nie mało czasu, również nie stanowi to dla mnie problemu. Bez problemu zorganizuję Wam wesele w miesiąc, a mój rekord to... 4 godziny.

W jaki sposób, jak często i w jakim zakresie kontaktujemy się z parą młodą?

Wszystko zależy od okresu przygotowań. Przed samym weselem jesteśmy w kontakcie dużo częściej. Z parami zagranicznymi jestem w kontakcie mailowym i telefonicznym, z parami miejscowymi dodatkowo co jakiś czas spotykamy się aby zaktualizować przygotowania lub dokonywać określonych wyborów, np. chodzimy wspólnie na degustację lub robimy wizję lokalną sali z dekoratorką. Od momentu podpisania umowy macie mnie przez tyle czasu, ile potrzebujecie aż do momentu kiedy stwierdzicie, że są rozwiane wszelkie wątpliwości, a w Waszych sercach zagościł spokój.

Jaki jest styl naszej pracy?

Moja agencja jest moją największą pasją i poświęcam się niej w 100%. Nie jest to moje hobby, a moja praca. Nie dorabiam sobie nigdzie indziej i nie prowadzę agencji po godzinach głównej pracy, a co za tym idzie, jestem i organizuję dla Was wszystko na bieżąco. Dzięki temu, jestem również mocno elastyczna i mam mozliwość działania w każdej chwili. To wszystko jest owiane profesjonalizmem, maksymalnym zaangażowaniem, pełnym doradztwem, kiedy trzeba to odrobiną żartu lub pełną powagą adekwatną do sytuacji.

Czy mogą skorzystać z naszej pomocy osoby, które mają już zarezerwowaną salę weselną i wybranych niektórych usługodawców?

Oczywiście! Zajmuję się również częściową organizacją ślubu, niezależnie od etapu na jakim jesteście.

Co w sytuacji, gdy para młoda zmienia zdanie na temat niektórych wcześniejszych ustaleń?

Jestem osobą elastyczną, a Wasze zadowolenie to dla mnie priorytet. Rozumiem, że to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu, więc dostosowuję się do Waszych potrzeb. Jedyne co mogę w takiej sytuacji zrobić to wspólnie z Wami przeanalizować czy dana zmiana jest potrzebna. Nigdy nie działam bez Waszej zgody.

Z jakimi trudnościami podczas wesel najczęściej się spotykamy i jak sobie z nimi radzimy?

Nie pamiętam aby coś sprawiało mi trudność, bo organizuję Wasz dzień w taki sposób aby uniknąć zaskoczenia. Jedynie z pogodą nie zawsze się dogadujemy, ale za to zawsze potrafię ją przechytrzyć. Natomiast w sytuacjach nagłych, na które nie mamy wpływu zawsze działam z pełnym opanowaniem.

Jakie nieprzewidziane zdarzenia, nagłe kryzysy lub wpadki udało nam się naprawić i załagodzić?

Na te pytania chętnie odpowiem na spotkaniu. Moje pary, u których coś zadziało, do tej pory o tym nie wiedzą i chcę aby pozostało to słodką tajemnicą ;)

Czy jest potrzebny kontakt po weselu i w jakim zakresie?

Bardzo często kontaktuję się z moimi parami. Pozostaje rozliczenie usługodawców, dostaję Wasze zdjęcia do portfolio, pozdrowienia z podróży poślubnych lub są to kwestie formalne, jak zmiana nazwiska. Ponadto kilka dni po ślubie spotykamy się na kawie i wspominamy ten dzień.

Czy znamy odpowiedź na wszystkie Twoje pytania?

Na pewno nie, ale robię wszystko by je poznać. Na niektóre natomiast ja Wam nie odpowiem, ale chętnie pomogę w szukaniu odpowiedzi.

Tego nie dowiecie się nigdzie indziej

Dlaczego warto skorzystać z usług konsultanta ślubnego?

Pracę konsultanta ślubnego porównuję często do pracy architekta. Budując dom, który ma być trwały, pragniecie aby był wykonany z najlepszych materiałów. Architekt Wam doradzi, z których ofert na rynku skorzystać oraz dopilnuje aby cała realizacja, aż do przekroczenia progu gotowego domu przeszła bez problemów. Ja jestem architektem Waszych marzeń, a te o pięknym ślubie jest jednym z nich. Zdejmuję z Was cały stres związany z terminarzem przygotowań, jestem ekspertami w znajomości wykonawców na lokalnym rynku i wiem, którzy idealnie wpasują się w Wasze oczekiwania. Analizuję każdą umowę, dbam o Wasz budżet oraz każdy detal przygotowań. Tym samym nie odbieram przyjemności z organizacji wesela, ponieważ najważniejsze decyzje podejmujecie WY, a co za tym idzie, czas przygotowań jest dużo przyjemniejszy. Konsultant ślubny to najpiękniejszy zawód świata, który swoim parom pozostawia jedynie pozytywne emocje.

Nasz przepis na znakomitą zabawę na weselu.

Nie spinajcie się :) To Wasz dzień, Wasza radość, którą możecie dzielić się z najbliższymi.

Nasze największe wyzwanie w pracy konsultanta ślubnego.

Każda nowa para to nowe wyzwanie, a Wasz uśmiech jest dla mnie najlepszą zapłatą.

Najbardziej nietypowe miejsce, w którym realizowaliśmy usługę.

Pomost na ośrodku w Rucianym Nida, gdzie organizowałam zaręczyny. Była to kolacja niespodzianka o zachodzie słońca. Stolik, do którego prowadziły świece, a parę obsługiwał kelner. Piękna uroczystość, a ona powiedziała oczywiście TAK !

Jakie było najciekawsze weselne marzenie, które zorganizowaliśmy?

Harfa na ślubie humanistycznym i transport w postaci katamaranu do kościoła na ceremonię.

Jaka była nasza najbardziej oryginalna realizacja?

Dopiero przede mną i przyznam, że nie mogę się jej doczekać.

Styl ślubów i wesel, który jest nam najbliższy.

Kocham, wręcz ubóstwiam wesela o zwariowanych tematykach: bajki, podróże, filmy. Mam dużo doświadczenie w organizacji eventów tematycznych, dlatego jest to bliskie memu sercu. A poza tym zorganizuję ślub i wesele w każdym stylu.

Czym cechuje się według nas dobry konsultant ślubny?

Przede wszystkim poświęca się dla Was w 100%, a pracy nie traktuje jako dodatek do życia prywatnego czy hobby. Wiem, jak ważny jest to dzień dla każdej pary młodej i nie wyobrażam sobie być dla Was niedostępna, kiedy mnie potrzebujecie. Ponad to my cenię oryginalność. Nie boję się wyzwań, a każda para to dla mnie nowa fascynująca historia. To również osoba, która jest na bieżąco z trendami i formalnościami, a także nieustannie się rozwija.

Kto jest dla nas inspiracją i wzorem do naśladowania?

Nasi polscy konsultancie z Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych :)

Skąd czerpiemy inspiracje do nowych projektów?

Ze świata: filmów, od znajomych, planszówek, naszych wykonawców, a najwięcej podczas podróży samochodem :)

Co robimy, żeby cały czas się rozwijać?

Nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje poprzez rozmaite szkolenia. Od początku istnienia firmy opracowaliśmy strategię jej i naszego rozwoju, którą sukcesywnie realizujemy i aktualizujemy. Prócz tego, że uczestniczymy w szkoleniach, to również sami je prowadzimy. Są to różnego rodzaju prelekcje i autorskie warsztaty oraz eventy. Najbardziej rozwijającym zajęciem jest praktyka.

Jak radzić sobie ze stresem w dniu ślubu?

Zatrudniając konsultanta ślubnego i pamiętając, że najbardziej w tym dniu liczycie się wy oboje i nic innego.

Co powinien zawierać koszyczek ratunkowy na ślubie?

O tym niebawem będziecie mogli przeczytać na moim ślubnym blogu.

Co zabralibyśmy na bezludną wyspę?

Moja rodzinę, książkę "Ślubny babylon", szachy, trytki i gafer ;)

Jakie są aktualne trendy i dlaczego powinniście o nich wiedzieć?

Przyjęcia kameralne, w gronie najbliższych, totalne slow wedding. Odrobina nonszalancji, duże dekoracje, Wy w prawdziwym centrum uwagi. To wszystko owiane naturalnością, bez żadnych sztuczności, plastików, folii itp. materiałów. Nadchodzi era wspaniałych trendów, które moim zdaniem zagoszczą na dłużej.

Który z obecnych trendów według nas przeminie najszybciej?

Wszystko co sztuczne i przerysowane. Króluje naturalność.

Co możemy zaproponować osobom, dla których ważna jest ekologia?

Jest to temat bliski mojemu sercu, ponieważ współpracujemy z wieloma firmami eco oraz z Bankiem żywności. Mam kilka propozycji dla par, które właśnie planują przyjęcie przyjazne naszej planecie.

Nasze pasje.

Kocham sport, a szczególnie jazdę na rowerze. Dużo czytam, co wpadnie w rękę. Kocham twórczość Marvela i na bieżąco śledzę wszelkie nowości. Zimowymi wieczorami gram w planszówki. Moje hobby to projektowanie i dekorowanie wnętrz, a największa miłość to zabawa z synkiem i czas z rodziną, w których jestem zakochana bezgranicznie.

Ciekawostki na nasz temat.

Początkowo firma miała zajmować się głównie projektowaniem wnętrz, jednak pozostało to pasja po godzinach. Organizacja ślubów przebiła absolutnie wszystko.

Nasza ulubiona książka/film/serial.

Książka: Ślubny Babylon
Film: Contratiempo,
Serial: Teoria Wielkiego Podrywu

Certyfikaty Firma z klasą

Certyfikat 2021

Opinie Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner (18)

Dodaj opinię
Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner - Wymarzony ślub w zasięgu ręki id:37413
Średnia ocen: 5,00 / 5 z 18 opinii
5,00
jakość obsługi
zgodność z ustaleniami
komunikatywność
kreatywność
operatywność
M
Małgorzata Ługowska-Połoniewicz
5.00
 / 5
Data ślubu: 03-07-2021
Dobre Miasto
Data dodania: 30-07-2022

Agnieszka to był strzał w 10! W czasach gdzie brakuje czasu na wszystko a do załatwienia mnóstwo spraw a czasu coraz mniej - wedding planner jest niezbędny. Agnieszka ma duże doświadczeniew organizacji wesel więc sporo rzeczy podpowie, co się sprawdza, co jest przydatne a na co szkoda pieniędzy. Posiada wiele kontaktów co jest pomocne w znalezieniu np idealnego fotografa czy firmy zajmującej się zaproszeniami. Zawsze wynegocjuje dobry rabat 😀 Nie narzuca swojego zdania, daje wiele możliwości z różnych stylów i przedziałów cenowych lecz decyzja zawsze należy do "mlodych". Z całego serca polecam. Pełen profesjonalizm!!!!!

Agnieszka
05-08-2022

Dziękuję Kochani za cudowne słowa, a przede wszystkim za świetnie spędzony czas <3 Ściskam <3

A
Agata Evans
5.00
 / 5
Data ślubu: 06-09-2021
Olsztyn
Data dodania: 11-07-2022

Słowa nie są w stanie wyrazić, jak bardzo jesteśmy wdzięczni za to, że zajęłaś się organizacją naszego ślubu. Nic nie było dla Ciebie za trudne, a ponieważ mieszkamy za granicą i nie jesteśmy z okolicy, naprawdę musiałaś wziąć na siebie wiele spraw nie raz, ale trzy razy, ponieważ musieliśmy zmieniać datę z powodu Covid, co naturalnie byloby stresujace ale Ty zabrałaś cały stres od nas. Jesteś nie tylko uroczą osobą, ale także bardzo skuteczną, profesjonalną i zawsze na szczycie wszystkiego. Dziękujemy za uczynienie naszego wyjątkowego dnia tak niezapomnianym. Czuliśmy się jak goście, którzy mogli cieszyć się każdą chwilą, ponieważ byłas tam, aby zadbać o wszystko.

Agnieszka
12-07-2022

Kochani! To był cudownie spędzony czas. Cieszyłam się za każdym razem, jak mogłam się z Wami widzieć na żywo. Czekam na Waszą wizytę w rocznicę i na wspólny obiad :):* Ściskam :*

J
Jakub
5.00
 / 5
Data ślubu: 02-07-2022
Białystok
Data dodania: 07-07-2022

Dziękujemy Agnieszko za najlepsze wesele na świecie!!!! A do tych którzy mają wątpliwości co do weddingplanera to nie miejcie już dłużej. Wszystko zorganizowane na piątke i zabawa której nigdy nie zapomnimy :)

Agnieszka
12-07-2022

Kochani! Ogromnie Wam dziękuję za cudowne słowa. A Wasze uśmiechy mówiły same za siebie <3 Ściskam Was mocno :)

A
Agnieszka
5.00
 / 5
Data ślubu: 14-08-2021
Olsztyn
Data dodania: 27-06-2022

Agnieszka to prawdziwa profesjonalistka. Niezależnie od tego czy masz swój pomysł, czy przychodzisz do Agi bez jakiejkolwiek idei -będzie wiedziała co zrobić:)
Osobiście korzystałam z mężem z jej usług i nie wyobrażam sobie jakby wyglądał mój ślub bez jej pomocy, zapewne skończył by się jak Wesele Wyspiańskiego :)

Agnieszka
07-07-2022

Kochani! Dziękuję Wam za cudowne słowa i za jeszcze lepszy czas przygotowań. Jesteście cudowni i tak samo cudownej miłości Wam życzę :*

K
Kamila
5.00
 / 5
Data ślubu: 28-08-2021
Olsztyn
Data dodania: 09-06-2022

Ohhhhh z jaką przyjemnością piszę tę opinię!! Polecam polecam i jescze raz polecam współpracę z Agą!
Moim marzeniem było eleganckie wesele ale bez niektórych tradycji, Aga jest otwarta na wszystko i pomoże w zrealizowaniu każdej wizjii nawet tej najbardziej szalonej 😁 Dziękuję z całego serca że byla przy mnie kiedy wybieraliśmy dekoracje i ustalaliśmy szczegóły, mąż był bardzo wdzięczny że nie musiał się tym zajmować 😁 i tak można pisać i pisać jednak podsumuję krótko. Nasze wesele przy współpracy z Agą było mistrzowskie 💪

Agnieszka
09-06-2022

Kochani! Mogłabym Wam organizować wesele co roku. To była tak fantastyczna przygoda, że aż mi szkoda, że już po wszystkim. Ściskam Was z całego serca :) :*

P
Paulina
5.00
 / 5
Data ślubu: 04-06-2022
Olsztyn
Data dodania: 07-06-2022

Najcudowniejsza duszyczka i totalnie kompetentny wedding planer!
Nasza ceremonia należała do tych kompletnie niestandardowych, nie można było wprowadzić po prostu w życie gotowego planu, ale Agnieszka podjęła rękawice i stanęła na wysokości zadania. Jesteśmy jej bardzo wdzięczni, bo dopilnowała wszystkiego idealnie i zdjęła z naszych pleców w TYM DNIU stres związany z dopilnowaniem spraw technicznych, dekoracyjnych, organizacyjnych. Cieszymy się ogromnie, że mogla być z nami. Polecamy z całego serca, bo to dziewczyna do zadań specjalnych. Zorganizuję totalnie wszystko!

Agnieszka
08-06-2022

To był zaszczyt i ogromna przyjemność Kochani! Życzę Wam samych cudowności! Ubóstwiam ❤️

A
Aleksandra
5.00
 / 5
Data ślubu: 24-01-2022
Olsztyn
Data dodania: 24-01-2022

Bardzo polecam, szczególnie osobom które czują, że nie są w stanie zaplanować swojego wesela. Agnieszka jest osobą ciepłą i pomaga dosłownie we wszystkim w organizacji. Ma dużą bazę podwykonawców, wiec wybierając któregoś z polecanych przez Agnieszkę śpimy spokojnie. Polecamy bardzo ❤️

Agnieszka
21-02-2022

Oleńko bardzo Wam dziękuję i życzę wszystkiego cudownego <3

G
Gabi
5.00
 / 5
Data ślubu: 18-06-2021
Olsztyn
Data dodania: 06-07-2021

Nie wiem od czego zacząć… kobieta petarda- poprostu :) ! Profesjonalna, pozytywnie nastawiona i przede wszystkim znakomicie zorganizowana. Na początku sądziłam, że poradzimy sobie sami z organizacją małego przyjęcia jednak sprawa nie okazał się łatwa. Pandemia, małe dziecko i dodatkowo ślub poza miejscem zamieszkania. Aga stanęła na wysokości zadania a my nie musieliśmy martwić się o nic :). Dzięki Adze ten dzień był wyjątkowy, dziękujemy z całego serca ❤️Gabi, Michasia i Tomek.

Agnieszka
07-07-2021

Kochani! Mogłabym Wam organizować ślub co tydzień ! Ściskam całą Trójeczkę :*

Pokaż więcej opinii

Kontakt Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner

Nazwa firmy: Agnieszka Kamieniecka Wedding Planner
Imię i nazwisko: Agnieszka Kamieniecka
Adres: Olsztyn, woj. warmińsko-mazurskie
511-433...
Odwiedź nas:
liczba odwiedzin: 5883
Zadzwoń
511-433...
Napisz

Popularne miasta w okolicy

Zobacz wszystkie kategorie