Zobacz zdjęcia (5)
Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA, Groń - zdjęcie 1
Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA, Groń - zdjęcie 2 Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA, Groń - zdjęcie 3 Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA, Groń - zdjęcie 4 Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA, Groń - zdjęcie 5
1 / 5

Ośrodek Wczasowy GROŃ-PLACÓWKA id:28782

Groń, małopolskie
O co warto zapytać? Pobierz listę pytań

O nas

Rodzaj sali

  • hotel na wesele
  • sala z noclegiem
  • ośrodek wypoczynkowy

Liczba gości

  • maks. liczba osób: 250
  • miejsca noclegowe: 250

Ośrodek Wczasowy swą działalność rozpoczął już w 1969 roku w budynku powojennym, w którym mieściła się niemiecka placówka strażnicy granicznej, stąd obiekt wziął nazwę - PLACÓWKA. Dysponujemy 250 miejscami w apartamentach, studiach i pokojach 2, 3, 4, 5 - osobowych z łazienkami i TV.

Z ogromną przyjemnością podejmiemy się organizacji przyjęcia dla Państwa z okazji Wesela, Rocznicy, Komunii, Bankietów i innych spotkań okolicznościowych. w tym celu proponujemy Państwu:
* JADALNIĘ - mogącą pomieścić do 90 osób,
* SALĘ GÓRALSKĄ - tutaj odbywają się przyjęcia na 100 osób, a wystrój sali nawiązuje do charakteru regionu,
* SALĘ KOMINKOWĄ, gdzie w podziemiach budynku z podgrzewaną podłogą, wyłożona czerwoną cegłą daje możliwość zabawy dla 50 osób.
Sale Góralska połączona z salą Kominkową pozwala na zorganizowanie przyjęć okolicznościowych do 130 osób.
* SALĘ KONFERENCYJNO-BALOWĄ z parkietem drewnianym - przeznaczoną do organizowania szkoleń, konferencji ale też Wesel, Chrzcin i innych. Może pomieścić nawet 250 osób.
* CHATĘ MYŚLIWSKĄ - dwupoziomową, z bali drewnianych z klimatycznym kominkiem, może pomieścić do 90 osób, świetna na spotkania typu biesiady przy kominku z nieuświetnieniem występów zespołów regionalnych, połączone z degustacją dań regionalnych, czy pieczeniem prosiaka lub barana.

liczba odwiedzin: 1191

Popularne miasta w okolicy