Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz id:36385

Kontakt

1
Tylu odwiedzających przegląda teraz tę ofertę.
Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz

Nowy użytkownik
Umów spotkanie
513-087...
Powołaj się na stronę Wesele z klasą
i wygraj podróż poślubną
Napisz wiadomość
Darłowo, zachodniopomorskieZobacz na mapie
Data dodania: 12-06-2018
Liczba odwiedzin: 21

Oferta

Perfekcyjne przyjęcie, wyjątkowa atmosfera, doskonałe otoczenie oraz wyśmienita kuchnia i morze to marzenie niemalże każdej pary młodej. Możemy zorganizować dla Państwa wesele do 130 osób. Goście mogą usiąść zarówno przy okrągłych stołach 10-12 - osobowych jak również przy prostokątnych ustawionych w rzędy czy podkowę. Gościom zapewniamy nocleg w cenie 30 zł/ osoby w pokojach z łazienkami, telewizorem i łączem internetowym.

Na Państwa życzenie pomożemy w organizacji transportu dla gości. Oferujemy również pomoc w wyborze kamerzysty, fotografa, kosmetyczki. Obsługa dołoży wszelkich starań aby uroczystość była wyjątkowa a atmosfera miła. Poprawiny wliczane są do ceny wesela. Zorganizujemy je dla Państwa w sali restauracyjnej, bądź w okresie wiosennym w plenerze na terenie ośrodka. Serwowane dania będą pochodzić z uroczystości weselnej, dodatkowo jedno ciepłe danie gratis. Potrafimy sprostać wszelkim wymaganiom.

Standardowa cena to 180 zł/ osoby. Dla każdego z Państwa postaramy się stworzyć ofertę dostosowaną do życzeń, potrzeb i budżetu. Apartament dla nowożeńców gratis.

Typ obiektu

 • hotel
 • ośrodek wypoczynkowy
 • restauracja

Standard

 • klimatyzacja
 • parking
 • ogród
 • taras

Liczba gości

 • min. liczba osób: 130

Opinie Dodaj opinię

Numer telefonu nie będzie opublikowany.
 1. Administratorem zebranych danych osobowych jest Master4U Maciej Stypka z siedzibą w Katowicach (40-123), przy ul. Czerwińskiego 6 lok. 316, kontakt: rodo@weselezklasa.pl
 2. Wyrażona zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez żadnych negatywnych skutków oraz bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano przed jej cofnięciem.
 3. Cofnięcia zgody dokonać można dokonać przez wysłanie maila na adres bok@weselezklasa.pl
 4. Odbiorcami (procesorami powierzenia) Pani/Pana danych osobowych będą: podmioty zapewniające obsługę i utrzymanie Serwisu, tj. obsługę prawną, a w przypadku rozliczeń finansowych podmiot wykonujący usługę obsługi kadrowo – księgowej na rzecz Administratora Danych Osobowych oraz podmioty zapewniające obsługę informatyczną i podmioty będące właścicielami oprogramowania do profilowania, w tym podmioty spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wymiana danych osobowych z ww. podmiotami jest regulowana przez umowy powierzenia danych osobowych bądź zgodnie ze stosownymi regulaminami świadczeniem usług.
 5. Moje dane osobowe będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody.
 6. Przysługują mi prawa do:
  • żądania od Administratora danych dostępu do moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych uzupełnienia, sprostowania moich danych osobowych;
  • żądania od Administratora danych usunięcia lub ograniczenia przetwarzania moich danych osobowych;
  • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych;
  • żądania przeniesienia moich danych osobowych;
 7. Ponadto zostałam/łem poinformowany/a, że przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru to jest do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej: GIODO).

Dane kontaktowe

Ośrodek Wypoczynkowy Korsarz
Województwo:zachodniopomorskie
Miejscowość:Darłowo
Kod:76-153
Adres:Conrada 6

Nowe ogłoszenia

Szukasz idealnej sukni ślubnej?

To proste! Wyślij nam swoje oczekiwania, a salony sukien ślubnych bezpłatnie zaproponują suknie dla Ciebie.